За Светлана от Биг Брадър

  • 11 299
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 474
Много по- вреди на бебето майката да пуши, докато е бременна, отколкото да пуши и да кърми  Peace....
А бе все си вреди, но май си права!  newsm78

Не знам дали е точно така, защото докторката , която я следеше и каза ,че сега ако пуши  като роди и почне да кърми , задължително трябва да ги спре. И Светлана каза , а да аз знам. Thinking

# 46
  • Мнения: 2 498
Много по- вреди на бебето майката да пуши, докато е бременна, отколкото да пуши и да кърми  Peace....
А бе все си вреди, но май си права!  newsm78

Доказано е, че е така....това съм го зная от един доцент по време на лекции по АГ.....
А , че вреди-вреди, спор няма Peace

# 47
  • Мнения: 7 640

Не, не е по-добре. До 20 цигари на ден количеството никотин и токсини, преминало в кърмата, е нищожно, а предимствата на кърмата пред АМ са в пъти повече. Ако пуши до кутия на ден, няма нужда да спира да кърми!

въобще съм изумена

# 48
  • Мнения: 326
Мисля, че напротив - не се е възстановила и не е толкова добре физически /а и психически/. Просто "стиска зъби". Забелязах, че като се беше навела към голямата си дъщеря при ставането направи ужасна гримаса от болка...  Аз раждах със секцио и на втория ден можех сама да се обслужвам /нямах голям избор в МД  Wink/....

# 49
  • Мнения: 1 196
И аз се чудя как бебето е толкова голямо при толкова цигари!А що се отнася до физическото състояние на Светлана,тя постоянно повтаря,че не иска да я толерират поради факта че е бременна.Значи е много силна и наистина не и личи ако нещо я боли!Но не мисля,че сега ще спре да пуши!

# 50
  • Мнения: 7 640
айде стига- голямо ли е бебе под 3 килограма!

# 51
  • Мнения: 1 951
Много по- вреди на бебето майката да пуши, докато е бременна, отколкото да пуши и да кърми  Peace....

Точно обратното е  Stop
През бременността бебето има плацента, която си е преграда за доста неща, но с кърмата не е така  Peace

# 52
  • Мнения: 2 897
В кое виждаш измама newsm78
Просто веднага се е раздвижила и това й е помогнало да се възстановява по-бързо Peace
Аз бях по същия начин,въпреки че ми е първо раждане-на първия ден след операцията си ходех,на третия вече бях забравила за нея GrinningДокторът,който ме оперира ме беше подготвил предварително за това,обясни ми,че е изключително важно да не се оставя родилката да се залежава,съответно акушерките се грижеха да не допуснем това.
Вгледай се повече в Светлана-личи си,че я боли,но евала,че се движи PeaceПоне за това я поздравявам,но това,че не си пази здравето с този гол кръст никак не одобрявам(пушенето й не коментирам,достатъчно се изписа в съседния подфорум)

Много по- вреди на бебето майката да пуши, докато е бременна, отколкото да пуши и да кърми  Peace....

Точно обратното е  Stop
През бременността бебето има плацента, която си е преграда за доста неща, но с кърмата не е така  Peace

Не издържах на изкушението Mr. GreenАко пуши,по-добре изобщо да не кърми,причинява му много по-голяма вреда на бебчето Naughty

# 53
Да ви кажа и мен ме учуди възстановяването  на Светлана.Как кляка и се навежда....е колкото и да знаеш ,че си пред камери то е болка бе.Аз като се сетя едвам се движех докато не свалиха конците и разбира се всичко е сценарий то е ясно.След секцио се стои от 5-7 дни.

# 54
  • Мнения: 7 640
а мен не ме учуди.
При мен и още една жена от стаята възстановяването протече точно по същия начин. Третата мацка беше пълна скръб- не искаше ли, не можеше ли, лигавеше ли се- не знам.

# 55
  • Мнения: X
Каква измама бе  Shocked
Защо трябва секцио да е сравносилно на трудно и тежко възстановяване Twisted Evil Няма такъв филм, обаче зависи само и единствено от родилката - ако веднага почне да се раздвижва, да не се привежда и да ходи доста, да си обгрижва бебето -  възстановяването е по-бързо, отколкото от норално раждане. Ако се залежи и месец може да не и стигне да се възстанови.

И аз бях, като нея и знаеш ли, най-боли и е трудно сутрин, след като си лежал цяла нощ, раздвижиш ли се, болката спира, а махнат ли ти конците просто забравяш.

# 56
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Хм, измама едва ли има, ама че изглеждаше доста добре си е истина и мен ме озадачи този факт. Е, никой не говори, че след секцио задължително ходиш превит на две, ама това са си два дни все пак. И аз мога да кажа, че след второто секцио се възстанових мноооого бързо, на следващия ден бях на крака,и се разхождах, ама като гледах нея с какъв замах върви и то вирната на тези токове два дни след секциото и ей такива очи отворих  Shocked. Явно наистина си е късметлийка жената или доста добра актриса.  newsm78

# 57
  • Мнения: 660
.............. 20 цигари на ден количеството никотин и токсини, преминало в кърмата, е нищожно, а предимствата на кърмата пред АМ са в пъти повече. Ако пуши до кутия на ден, няма нужда да спира да кърми!

Това са пълни глупости!!

Кърмене и тютюнопушене

Аз прекрасно зная, че всички форумки сме светици, но нека не забравяме, че и извън форума има жени, които раждат, и също, че божествеността включва и това, да умееш да си толерантен към простосмътните! Hug

/Нищо лично към sia/

# 58
  • Мнения: 476
Навсякъде, където съм чела за кърменето и тютюнопушенето се казва, че е по-добре да кърмиш и да пушиш, отколкото да не кърмиш изобщо. А вредата от пушенето е по-голяма при кърменето, отколкото по време на бременност.

# 59
  • Мнения: 1 063
Сигурно ще я наблюдават, едва ли ще я оставят без никакъв контрол, та нали всеки ден проверяват матката дали е контрахирала/така ли се пише newsm78/, мен си ме проверяваха до изписването, а превръзката също трябва да се смени и да се види раната.

Общи условия

Активация на акаунт