Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 592
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 1 950
  • Мнения: 18 618
Какво става, момичета, с тия ключове. Оня ден се хилихме с Ени, днес при Фил направо трилър е било.

Но пък, Фил, погледни от добрата страна. Бебето е било с теб, манджата му/водата, всичко. И ще имаш нова възможност за работа, не съжалявай. Ако всички майки изпадаха от пазара на труда, нямаше да има кой да работи.

Сирос, слагай лед сега. И през уикенда, като минимум, ти се полага да си държиш крака на високо, а ОИ да се падне на ТУ. Даже седмица, че уикенд е малко за такава травма.

# 1 951
  • Мнения: 5 776
Добро утро!
Отдавна не съм минавала през Илинден и съм изтървала такова чудо Joy
Фил, де гиди сопа, къде си дебела, м? Ммм? Поплачи си, облекчава, голямо гуш!
Ре, аз нямам висше, бях 20г кюрпе когато се качих на корабите. Висшето ми е голяма мечта, но и академията на Софтуни ако успея да завърша, пак ще съм удоволетворена.
На 13 децата са просто изписани!
И Карамел видях с фустана, искам и аз фустани, ама като се знам, така ще си отвисят на закачалките.

# 1 952
  • Мнения: 5 760
Добро утро!
Фил, изобщо не си дебела,а пижамата е просто ужасна!  Прецака ми се телефона,а точно сега няма как да си купя нов 😫

# 1 953
  • France
  • Мнения: 13 008
Ай ся, няма да се снимам по дибидюс за да доказвам бричове и паласки!

Много кофти нощ. И двамата с Беб спахме на присекулки. Той, може би, защото режимът му се обърка. Аз, защото напрежението не беше спаднало от снощи. Гроги съм.

Пижамите са едни евтинджоси от примарк, които купих като бременнеех с първото. Да са широки, да са с копчета, заради кърменето, да са от памук. Пера ги на 60, цапам ги с кърма и пюре и не ми пука. Решила съм да ги изгоря обредно като свърша и това кърмене.

# 1 954
  • Пловдив
  • Мнения: 40 878
Хей? Кафе?


И ние не спахме, ма ич...Детето е ок, ама голямото дете...бях задрямала кат го усетих, че шава и нещо не е ок. Ходихме да дирим док в 1ч. Кат каза, че има тежест в гърдите и трудно диша и... Head Band  А както съм казвала, той труден за доктор. Та щом искаше да иде, начиии...Усетих, че е нещо като паник атака. И да...теста е - , няма нищо друго освен гърло и секрети. Да го питаш за кво? Нито има нещо притеснително, нито..ма то ме го искаш, де...така се случват. И тъй.

# 1 955
  • Мнения: 9 967
Е, Мист, браво! Тъкмо влизам и ме чака Simple Smile

А колко работа ме чака днес ... седнала съм и мисля как да я подредя.
Имам сурови, белени, слънчогледови семки и търся добра рецепта за гризини/соленки, за да употребя част от тях. Някой да е правил?

# 1 956
  • Мнения: 12 236
Браво Мисте, добре, че си ти да го сервираш в събота, мен ме мързи днес. Как са твоите мъжове, пресякохте ли болестта?

# 1 957
  • France
  • Мнения: 13 008
Мерси за кафето Heart

# 1 958
  • Пловдив
  • Мнения: 40 878
Допълних под кафето...

# 1 959
  • Мнения: 7 347
Мисте, напрегната е била нощта, много страшно с тези паник атаки. Важното е, че всичко е наред.

Елифче, аз слагам слънчогледови семки в хляба. Но ще дебна да си открадна някоя рецепта за соленки или гризинки Simple Smile

Забравих да кажа снощи, и аз тази седмица правих сладкиша с ябълки на Ваичка, но без какао. Мъфини с ябълки също е идея.

Сиросче, удуши ли вече ТУ? Да даваме чували, да отваряме багажници. Надявам се, че сте добре след екшъна.

Аз ще работя днес. Уж.

# 1 960
  • Мнения: 12 105
Уф, Мисте. Неприятно това с паник атаката. Дано не повтаря.
Попи, ай вече да си прибираш Миркурия,  моля! 😜
Бърди, МУ от сутринта е на ОИ и не смее да мъцне.

Добро утро!

# 1 961
  • Мнения: 7 347
А, добре, въздала си справедливост Simple Smile

# 1 962
  • Пловдив
  • Мнения: 40 878
Сиросче, а така Wink

Тия атаки бяха отминали...уж, ма на...преди година, две ли беше пак имаше, ама тогава сърцебиене. Сега тая тежест и си помислих, да не е кръвно нещо...знам ли. После ми светна Confused
Та ако знаете нещо ефикасно...док изписа някво Атаракс.

# 1 963
  • Мнения: 18 618
Сирос, прибран е от няколко дни. Ама кво се случва не знам. И аз съм притеснена много.

# 1 964
  • Мнения: 10 919
Сирос, как сте с детето след снощното падане Sad

Мисти, да си пусне изследвания мъжът ти, витамините, щитовидните, железен панел и да запълва и оправя липси. Гадно нещо са паник атаките.

Забравих другото Confused

Общи условия

Активация на акаунт