От къде в София мога да си купя зимни кънки?

  • 3 643
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
Имам дъщеря на 3 годинки, исках още миналата година да й купя кънки, но в последствие се отказах, след разговор с треньорка по фиг.пързаляне и го отложихме за този рожден ден на9.12.. Тогава тя ме насочи към магазин, който се намира в карето между орлов мост и Иван Асен, не знам точно как се казва улицата, намира се по следния начин - от орлов мост в посока военната академия, веднага първата пряка вдясно и магазина е от лявата страна. Миналата година имаше много добри детски кънки - разтегаеми за фигурно пързаляне, от 24 номер ставаха до 30, отвън бяха с пластмасов корпус и закопчаване като ски обувки. Преди две седмици имаше от разтегаемите но само за хокей, и обикновени бели кънки по-големи номера.
Тъй като миналата година не купихме на детето ми, моля ако някой сега знае къде мога да намеря от разтегаемите моля да ми пише на albena_dm@abv.bg

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ние водихме Йоан на пързалката......взехме кънки под наем.....тъй като няма да ходи редовно, решихме, че това е по- удачен вариант.......много му хареса......

# 17
  • Мнения: 907
Вчера бях на пазара при стадион Васил Левски, наистина имаше много кънки, но не съм ги разглеждала. Също така видях в два-три магазина -  Росиньол на Чернивръх след Хладилника (имаше много, но не съм гледала цени) и в един спортен магазин точно на ъгъла на Фритьоф Нансен и Евлоги Георгиев - имаше 2 модела, бяха по 120 лв.
За разтегателните кънки - да си призная не знаех, че има такива  Embarassed

# 18
  • София
  • Мнения: 2 356
Момичета, а какво трябва да се гледа, ако искам да си купя кънки втора употреба? Не мога да дам 120 лв за нови, а и едва ли ще мога да ходя толкова често за да си заслужава да инвестирам крупна сума.  Confused  Заслужават ли си тези пред стадиона?

# 19
  • Мнения: 289
Моя приятелка преди 3-4 години си беше купила от ТСМ на прилична /30-40лв/цена, проверявайте там, може да заредят зимата, ако още няма.

# 20
  • Мнения: 622
Вчера си купих кънки от Васил Левски за 30лв. Общо взето са прилични, изглеждат почти нови, само са малко ожулени със зелена боя от едната страна. Измих ги в нас, падна голяма чернилка и в неделя смятам да открия зимния сезон на Славия.  Laughing
Друго си е да си вземеш чисто нови, но и аз не мога да отделя 120лв.

А знаете ли колко е входа там, защото миналата година беше 2лв., но дочух, че тази са го направили 3лв.
И друго нещо- къде точат кънки?

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Незнам колко е входа......или 2 или 3 лв......ние понеже взимахме и кънки ни взеха по 5 лв. на човек......отделно си има билетчета за кънките и входа, но не помня точно колко бяха

# 22
  • София
  • Мнения: 592
А има ли от пласмасовите номер 37?

# 23
Момичета, а какво трябва да се гледа, ако искам да си купя кънки втора употреба? Не мога да дам 120 лв за нови, а и едва ли ще мога да ходя толкова често за да си заслужава да инвестирам крупна сума.  Confused  Заслужават ли си тези пред стадиона?
трябва да са твърди при глезена , зада ти държат здраво крака. да ли са ужулени не е важно .ако са пречупени при глезена няма да си стабилна.ще ти си изкълчиш краката или най-малкото ще трябва да полагаш повече усилия и бързо ще се измориш.
нещо ми е трудно да се оправям с опциите на нози форум.ако се повтарям извинете.

# 24
на мен ми трябват 38 номер а и ако някой може да ми каже как мога да стигна до стадион ВЛ.......... много ще съм му благодарна Grinning

# 25
а и билета за Славия е 3лв,а кънките са по 2лв Grinning

# 26
  • Мнения: 1 006
Аз искам да си взема нови, но немога да си намеря.Ходих на Солунска, но има само големи номера. А на Черни връх в Росиньола няма никаквилНякой да знае от къде мога да си взема?

Общи условия

Активация на акаунт