Гласувахте ли?

  • 2 324
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 623
За съжаление не можах да стигна навреме. Задръстване страхотно по магистралата и бяхме пред секцията за гласуване /и пред нас/ в 19.10
Все си мислех, че се гласува до 19.30, но уви. Не съжалявам обаче в този случай - резултата беше абсолютно ясен.

# 76
  • Мнения: 677
Не,нямаше за кой..
И тва за по-малкото зло е много стара дъвка..
И двамата са безпринципни и нагли лъжци..

# 77
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и преди и сега, все е ДАААААААА... ама защо ли  newsm78

# 78
  • Мнения: 1 120
Да, гласувах.

# 79
  • Мнения: 3 334
И аз гласувах Peace

# 80
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
Не,нямаше за кой..
И тва за по-малкото зло е много стара дъвка..
И двамата са безпринципни и нагли лъжци..

Peace подкрепям
Да ви кажа един виц - бай Тошо възкръснал и отишъл в централата на Позитано. почнал да пита - кой е сега премиер, отговарят му - онова нащо момченце Сергей, дето го пратихме да се учи в Русия. Кой е президент - Гошо от Перник, пак наше момче, знаеш го. Кой е кмет на София - твоя телохранител, Бойко. Бай Тошо казал -  ами вие значи нямате нужда от мене никаква, и се върнал обратно в гроба...

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 622
да и да
трябва да се гласува
в моя случай - като няма за кого - за по-малкото зло

# 82
  • София
  • Мнения: 1 402
Не, не съм гласувала и на двата тура! Не намерих кандидат за когото да дам гласа си.

# 83
# 84
  • Мнения: 3 818
Да, темата е дълга, но мисълта ми беше следната, ако не гласуваме - не заслужаваме демокрация и нямаме право да се оплакваме, а ако гласуваме - си заслужаваме избранниците и нямаме право да се оплакваме, щото пак ние сме си ги избрали...Парадоксално, но всъщност толкова естествено за нашия "опак край"  Tired

Естер, в крайна сметка нещо подобно се получава, да Laughing
Един от дефектите ни, струва ми се, е точно това, че не разбираме, че ние си избираме хората, които да ни представляват и ние сме не по-малко отговорни от тях за последващите събития. Някак си хем ги избираме, хем после се разграничаваме от тях и сякаш се чудим откъде са се появили тия хора там в парламента/президентството и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт