Край на изборния ден

  • 2 992
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
Волен може да се цани за тромпетист в духовата музика  Mr. Green

Според мен избор между две злини не е избор! Въпреки, че е краен, Сидеров е прав за много неща... Мен лично ми писна да се сменят комунисти с комунисти... Аман!
Но всъщност изпитах тайно задоволство от поредния крах на Иван Костов - то бива-бива самонадеяност, ама тоя направо ме разби - то веднъж, то два пъти излагация, аре, стига  ooooh! Да мъ извиняват костовистите, ама тоз път се ос**ха!

И как точно се ос**аха? Господин Беронов е поне с десет класи над училия-недоучил фашизоид.

# 31
  • Мнения: 5 370
Воден дух, аз имам един такъв въпрос към тебе като към нормален мъж с нормална ориентация-сексуална, имам предвид.
Ако доста дълго време покрай тебе няма 'девойки", а само мъже-ще си смениш ли нормалната ориентация към хомо такава само и само да си задоволиш нагона?
Нали така и така е нужна само една дупка-извинявам се на останалите- за да се постигне желаното удоволствие? Mr. Green
Или викаш-ако е един път-то не се брои? Twisted Evil

Че аз да не съм Татко Барба, та да ощастливявам всеки, който иска да се вози на Маруся?
Не, няма да я променя  Simple Smile
Да- но в случая в това гласуване си направил точно това.
Как може да се предаде тъмносинята идея и да се прокламира, че това е' за благото на народа"-не разбирам, честно?

# 32
  • Мнения: 326
Волен може да се цани за тромпетист в духовата музика  Mr. Green

Според мен избор между две злини не е избор! Въпреки, че е краен, Сидеров е прав за много неща... Мен лично ми писна да се сменят комунисти с комунисти... Аман!
Но всъщност изпитах тайно задоволство от поредния крах на Иван Костов - то бива-бива самонадеяност, ама тоя направо ме разби - то веднъж, то два пъти излагация, аре, стига  ooooh! Да мъ извиняват костовистите, ама тоз път се ос**ха!

И как точно се ос**аха? Господин Беронов е поне с десет класи над училия-недоучил фашизоид.
Твоят любимец Иван Костов лично е подавал документи за членство в Партията, за което се пазят доказателства в ВИИ "Карл Маркс". Само липса на технологично време е попречило на гл.асистент Иван Йорданов Костов да стане член на пратията-майка и да бъде идеен събрат на Първанов. Що се отнася до г-н Беронов не знам по какво мериш класите, но неговата биография беше умело прикрита през цялата предизборна кампания. Чак накрая се разбра, че той е бил член на Районно-избирателна комисия, подкрепен от БСП.
Да се върнем за Костов... През последните години той доказа, че професионален лузер. От 1997 г., партия ръководена от него не е печелила избори. Не стига това, ами и номинациите излъчвани от него бяха губещи. Напр.Софиянски е негово предложение, и той го подкрепи на два пъти, макар "и с отвращение". Към него прибавяме Бат Петьо, и последните два шедьовъра - Гаврийски и Беронов, благодарение на които в момента нито софийският кмет е "син", нито президента.
Човек, който обвинява своите сънародници за изборните си провали, дълбоко в себе си ги ненавижда!

# 33
  • Мнения: 1 002
Как може да се предаде тъмносинята идея и да се прокламира, че това е' за благото на народа"-не разбирам, честно?
аз пък го разбирам , без да съм гласувала ,
ако нещата бяха опрели до кокала ( т.е нещата бяха на кантар )  , и аз щях отида и да гласувам за Първанов , без да се колебая нито за миг ,
 защото в един момент нещата отиват по-далеч от сини и червени , отиват в рамките на здравия човешки разум срещу една психопатия , която би била  пагубна за всички ..


# 34
Волен може да се цани за тромпетист в духовата музика  Mr. Green

Според мен избор между две злини не е избор! Въпреки, че е краен, Сидеров е прав за много неща... Мен лично ми писна да се сменят комунисти с комунисти... Аман!
Но всъщност изпитах тайно задоволство от поредния крах на Иван Костов - то бива-бива самонадеяност, ама тоя направо ме разби - то веднъж, то два пъти излагация, аре, стига  ooooh! Да мъ извиняват костовистите, ама тоз път се ос**ха!

И как точно се ос**аха? Господин Беронов е поне с десет класи над училия-недоучил фашизоид.
Твоят любимец Иван Костов лично е подавал документи за членство в Партията, за което се пазят доказателства в ВИИ "Карл Маркс". Само липса на технологично време е попречило на гл.асистент Иван Йорданов Костов да стане член на пратията-майка и да бъде идеен събрат на Първанов. Що се отнася до г-н Беронов не знам по какво мериш класите, но неговата биография беше умело прикрита през цялата предизборна кампания. Чак накрая се разбра, че той е бил член на Районно-избирателна комисия, подкрепен от БСП.
Да се върнем за Костов... През последните години той доказа, че професионален лузер. От 1997 г., партия ръководена от него не е печелила избори. Не стига това, ами и номинациите излъчвани от него бяха губещи. Напр.Софиянски е негово предложение, и той го подкрепи на два пъти, макар "и с отвращение". Към него прибавяме Бат Петьо, и последните два шедьовъра - Гаврийски и Беронов, благодарение на които в момента нито софийският кмет е "син", нито президента.
Човек, който обвинява своите сънародници за изборните си провали, дълбоко в себе си ги ненавижда!

Уф, що му трябваше на Костов 1997 г. да става Министър-председател?!? Да беше оставил Другаря Жан Виденов да ви довърши, а той да се беше скатал да ви гледа сеира  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 326
Воден дух, поправка не-  "Карл Маркс" , а ВМЕИ "В. И. Ленин". Ето ти четиво за лека нощ  Wink

ПРЕПИС-ИЗВЛЕЧЕНИЕ

от ПРОТОКОЛ N 22, от заседанието на ПБ (Партийното бюро - б. м.) на 025 ППО (Първична Партийна Организация - б. м.) при ЦИД (Центъра по Идеологически Дисциплини при ВМЕИ "В. И. Ленин" - б. м.) 27.02.1989 г.

.........................

По точка 3-та от дневния ред бяха обсъдени кандидатурите на:

гл. ас. кин Цачо Йотов Милчев,

гл. ас. кин Иван Асенов Илиев и

гл. ас. кин Иван Йорданов Костов

за участие в конкурс за доцент към кат. Политическа икономия.

След обсъждането Бюрото реши:

............

2. Гл. ас. кин Иван Йорданов Костов не е член на БКП, но е планиран за прием от 1988 г. Проучвателният етап е почти приключен. В границите на един месец кандидатурата му ще бъде поставена на обсъждане от партийното събрание.

.............


София, 28.02.1989 г. Парт. секретар: (подпис)

# 36
  • Мнения: 1 002
Да , бе , за Виденов , Луканов , бай Тошо никой нищо не казва ... Simple Smile

# 37
  • Мнения: 5 370
Как може да се предаде тъмносинята идея и да се прокламира, че това е' за благото на народа"-не разбирам, честно?
аз пък го разбирам , без да съм гласувала ,
ако нещата бяха опрели до кокала ( т.е нещата бяха на кантар )  , и аз щях отида и да гласувам за Първанов , без да се колебая нито за миг ,
 защото в един момент нещата отиват по-далеч от сини и червени , отиват в рамките на здравия човешки разум срещу една психопатия , която би била  пагубна за всички ..



Aма, Уайт, интелигентни хора сме, мисля.
И на малките деца им стана ясно кой, кого кога и по кои медии манипулира.
то не беше облъчване, то не бяха рентгени....айде стига, моля, не сме такива малоумници.
Нямаше медия, радио, вестник или седмичник, които да не повтаряха до болка втръсналия рефрен за Волен фашизоида и как щяло да стане второ Косово/Сърбия и не знам си що си.
Какви правомощия има президентът, питам аз, че да се стигне дотам?
дайте да поразсъждаваме логически-може и аз да съм в грешка.
Пак да поясня-не съм му член, ни фен, но тази седмица имах възможността да гледам малко повече телевизия.....и ми се изясниха доста нещица. ooooh!

# 38
Воден дух, поправка не-  "Карл Маркс" , а ВМЕИ "В. И. Ленин". Ето ти четиво за лека нощ  Wink

ПРЕПИС-ИЗВЛЕЧЕНИЕ

от ПРОТОКОЛ N 22, от заседанието на ПБ (Партийното бюро - б. м.) на 025 ППО (Първична Партийна Организация - б. м.) при ЦИД (Центъра по Идеологически Дисциплини при ВМЕИ "В. И. Ленин" - б. м.) 27.02.1989 г.

.........................

По точка 3-та от дневния ред бяха обсъдени кандидатурите на:

гл. ас. кин Цачо Йотов Милчев,

гл. ас. кин Иван Асенов Илиев и

гл. ас. кин Иван Йорданов Костов

за участие в конкурс за доцент към кат. Политическа икономия.

След обсъждането Бюрото реши:

............

2. Гл. ас. кин Иван Йорданов Костов не е член на БКП, но е планиран за прием от 1988 г. Проучвателният етап е почти приключен. В границите на един месец кандидатурата му ще бъде поставена на обсъждане от партийното събрание.

.............


София, 28.02.1989 г. Парт. секретар: (подпис)


И?!?
Я като си такава познавачка на историята, ми кажи през януари 1997 г. колко струваше един долар, колко беше една средна работна заплата и какво можеше да се купи с нея? Сега е лесно да се плюе - ама тогава никой друг нямаше куража да нагази в комунистическите лайна и да разчиства!
А като си докарате мутрата Бойко и фашизоида Сидеров да ви "оправят", след това ще се редите на опашка да целувате на Костов костовия и ще го молите да се върне на бял кон!

# 39
  • Мнения: 326
И Виденов и Костов са един дол дренки!
Виденов не успя да ограби БГА "Балкан" и "Кремиковци", ама Костов го направи... Продаде "Балкан" за 100 000 долара - цената на апартамент в центъра на София и впоследствие авиопревозвачът ни беше разпродаден на парче от Гад Зееви за няколстотин милиона долара, след което обяви фалит.
Ами Кремиковци?
Ами РМД-тата?

# 40
, ти сериозно ли мислиш, че ако Болен беше спечелил, щеше да се съобразява какви правомощия има по конституция?

# 41
И Виденов и Костов са един дол дренки!
Виденов не успя да ограби БГА "Балкан" и "Кремиковци", ама Костов го направи... Продаде "Балкан" за 100 000 долара - цената на апартамент в центъра на София и впоследствие авиопревозвачът ни беше разпродаден на парче от Гад Зееви за няколстотин милиона долара, след което обяви фалит.
Ами Кремиковци?
Ами РМД-тата?

Мда, точно като във вица - "А вие защо биете негрите"  Laughing

# 42
  • Мнения: 326
1 долар струваше около 3 000 лв. Какво можеше да се купи с 1 заплата- зависи от заплатата... А ти ми обясни при кой премиер доларът беше овладян и се въведе Валутния борд? Бойко и Волен ги докара Костов, а "костовия" ще му го целува партийната секретарка... Неадекватната номинация на Костов ни накара да избираме между фашиста Волен и аген Гоце..

# 43
  • Мнения: 5 370
, ти сериозно ли мислиш, че ако Болен беше спечелил, щеше да се съобразява какви правомощия има по конституция?

Първо, не съм искала да спечели ни един от двамата.
Второ, аман от лов на вещици.
А ти пък откъде си сигурен какво точно щеше да прави??
Видяхме другите какво направиха!!!!!
Преоблякъл се илия-'га се погледанл-пак у тия!!!
НЯМА ДА ИМ ПРОСТЯ, ЧЕ СЕ ДОГОВОРИХА И ПУСНАХА НА ИЗБОРИТЕ НЕИЗБИРАЕМ КАНДИДАТ!!!
На какъв език да ти го напиша???

# 44
, ти сериозно ли мислиш, че ако Болен беше спечелил, щеше да се съобразява какви правомощия има по конституция?

Първо, не съм искала да спечели ни един от двамата.
Второ, аман от лов на вещици.
А ти пък откъде си сигурен какво точно щеше да прави??
Видяхме другите какво направиха!!!!!
Преоблякъл се илия-'га се погледанл-пак у тия!!!
НЯМА ДА ИМ ПРОСТЯ, ЧЕ СЕ ДОГОВОРИХА И ПУСНАХА НА ИЗБОРИТЕ НЕИЗБИРАЕМ КАНДИДАТ!!!
На какъв език да ти го напиша???

Ако ти и всички останали многознайковци бяхте гласували за Беронов - нямаше да е неизбираем.

Общи условия

Активация на акаунт