ДА ДАВАМ ЛИ ВОДА?НЕВОЛИТЕ НА ВЕЧЕРНОТО МИ КЪРМЕНЕ!

  • 1 059
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 280
Алфира звучи точно като моята идилия с храненето. Това дърпане и реване е точно вечерно време след 20 часа. Може да продължи до 24 и дори след това. Аз стигнах до извода, че се държи на коликите, а не на недохранване. Заради дохранване с АМ си докарахме много беди - сега е с разстройство, вече 7 ден, може да е направил алергия от белтък на кравето мляко. И то само от 3 дохранвания, тогава изпи по 20мл със зор...

Сега, когато започне да се дърпа от гърдата го оставям да си почине и дори да подремне, след това пак давам и така до безкрай. Снощи беше, така както ти описваш - рев, дърпане и хранене през 10 - 15 минути. Заспа малко преди полунощ и спа до 5 часа без да се буди въобще.

Надявам се скоро да премине, а на теб ти пожелавам успех в намирането на правилния начин и спокойствие  bouquet

Сега разбрх че сте със същия проблем Sad
И аз мислех че са колики, но не се свива така Thinking Дано се оправим! Мисля че е глад!!!

# 16
  • Мнения: 728
Алфира, защо си сигурна, че не са колики? Ти даваш ли нещо против колики? Залъгалка даваш ли? Колко време спи бебо без да се буди нощем, а през деня как сте? Не бързай с АМ, имаш още шанс да оправиш нещата.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт