Кога, какво в НДК?

  • 1 935
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 979
Ако някой е бил на Кожено царство, дали е забелязал има ли ботуши в червено?
Офф: Направо съм побесняла - няканих се да отида и да поразгледам и там и евентуално в Мола на Хемус, но след като чаках 50 мин. скапания автобус и премръзнах ми се изпари всяко желание за шопинг.  Сори, че спамя, но трябваше да се оплача, че да ми олекне  Cry
Има в Корида.

Благодаря!

AQ, като се видим ще ти кажа къде да гледаш за чанти  Wink

# 16
  • Мнения: 612
На изложението има едни кожени якета, които много харесвам. Много хубав дизайн и стоят много хубаво и спортните и по-елегантните, мерих 5-6 модела. Кожите им са истински/ не като боядисаните картони в Илиенци/ и аз харесах един къс модел от биволска кожа - много готино. Якетата са гръцки на Вайнас. Харесват ми - споделям  bowuu .
Ланка   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 469
Червени ботуши не видях.
Имаше много следки детски кожухчета по 80лв.

# 18
  • Мнения: 1 737
AQ, като се видим ще ти кажа къде да гледаш за чанти  Wink

Убих се да търся малка черна коктейлна официална чантичка, от естествена кожа, без метални части, за да не ангажира комбинацията с бижута. Направо цяла София обиколих и даже на някаква безумно висока цена не видях такава! На коженото царство също - само от изкуствена кожа, или целите в маниста и пайети  Sick Много често ми трябва такава, от месеци търся!
Бих си взела такава за 50 - 60 лв, или ако много ме грабне и ми хареса някоя много елегантна, съм склонна и 100 - 130 лв да дам...

# 19
Информация за панаири и изложения в България, в т.ч. и НДК - www.panairi.net

# 20
  • Мнения: 1 063
На 17.12 в зала 4 ще бъде Коледния благотворителен базар Peace!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 324
Айде, който го обиколи днес да разкаже, моля!

# 22
  • Мнения: 259
Току-що се връщам от там,има интересни неща,но според мен не всичко беше произведено в България,имаше един щанд за детски дрешки ишлемета но голяма лудница и цените ги бяха по-завишили малко.
Другото което ми хареса имаше 1-2 щанда със хубави детски апрески.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 324
Кажи, моля те, къде горе-долу са апреските? На кой етаж?

# 24
  • Мнения: 1 455
"Произведено в България"-пълна заблуда.Миналата година имаше и индийски стоки.Имам приятелка,която има там щанд в момента и само едно 40%-50% е българско.

# 25
  • Мнения: 259
На 2 или 3 етаж бяха,на единия щанд имаше много модели италианско производство,поне така ми каза момичето цена-50лв.имаше различни модели и номера, на другия щанд бяха по 30лв.но не-знам какво производство.

# 26
  • Мнения: 2 197
Току що се връщаме от там. Първо да ви кажа, че в събота и неделя е голяма лудница. Днес се разминахме с количка на първи етаж и триколка (!), която се движеше заедно с нас (ние сме с бебе в кенгуру) по етажите. Има доста производители. За трима мога да гарантирам, че са производители. Първите са Стеда. Щанда им е веднага над полуетажите, мисля, че средния полуетаж като се качиш по стълбите. Аз съм доволна от всички неща на Стеда. На щанда имаше много бодита и комплекти за по-малки бебета, също и страхотни якета и джинсови панталонки, които обаче на мен са ми скъпи, защо то якетата са по 25 лева и нагоре, също и панталонките. Други, които ми харесаха и имаха доста неща са Светли, на 5-тия или 6-тия етаж. Имат много готини джинсови панталонки от 13 до 20 лв (от 64 см до 128 см). Имат на промоция блузки по 4 лв. раирани. И разни други неща като комплекти и др. Също на 5-тия или 6-тия етаж, където има едно хале в частта по-близка до Проно-то ми харесаха Дидитекс. Имаха много хубави блузки и комплектчета.  Блузките бяха по 8 лева и тази, която аз купих беше  8 лева, ватирана, с копченца и надписче отпред. Моята е за 74 см, но имаше до 104 см. това мога да кажа за днешното посещение. Във вторник ще отида пак, защото си харесах една друга фирма пак производители, но с по- големи неща и се разбрахме , за да избегнем лудницата да се видим във вторник. Ако има нещо интересно ще пипа пак, защото те имаха страхотни неща и много евтини, но понеже не са ми належащи не им обърнах много внимание.

# 27
  • София
  • Мнения: 11 711
И аз го посетих и разгледах днес обстойно.Друга година като че ли повече детски неща ме привличат,тази не толкова.Имаше два щанда с детски турски дрехи тип ишлемета.
Самите фирми за детско облекло като че ли имат по-беден асортимент на това изложение.
А за себе си с каква надежда отидох...ама нищо не можа да ми грабне окото и сърцето,а си мислех,че като съм заслабнала ще е по-лесно!
В крайна сметка намазаха децата и съкровището,аз с пръст в уста!

Общи условия

Активация на акаунт