Пловдив педиатри личен лекар

  • 897
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте !!!😊 Обръщам се към вас с надеждата да намеря доктор за 9 месечния ми син.   Вече имам доста лоши впечетления от д-р Жени Пашева . Забави ваксинацията , защото беше задължително да се пият хомеопатични чайчета преди ваксината , след което се оказа ,че са по желание , а производителя  и е приятелка( сестрата се изпусна и ни каза ). Не обърна внинание  на факта ,че малчо има инфекция в устичката  дори и след като я помолихме да провери . И още много други моменти ,който доказаха за мен невежеството й . След това се прехвърлихме към д-р Костов ( Пълмед ) който препутва прегледите , а за това да се разберем  по телефона .. първият път забрави да се обади и след като го потърсих отново   каза ,че бърза защото играе тенис  !   Та след всичко това съм малко отчаяна  ,че ще намерим  доктор , който все още си спомня какво е това да си вършиш работата както трябва и да знае какво е това отношение към хората !  Благодаря предварително на всички !!! 💞

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 07:28 от Vess032

# 1
  • Мнения: X
Аз съм в същия филм от година. Лекарят, при когото беше детето след раждането общо взето не е човек, с който имаме общ език, но пък практикува в съседния вход. Преместих малкия при Дипчиков в Димед, той и сестра му много ми харесаха, много изчерпателна информация, млади хора, интересуващи се, но се оказа, че часове могат да се записват за след месец едва ли не, а при болест чакането е брутално много. Малкият се разболя два пъти и се наложи да чакаме първия път - няма да си го причиня повече. Така или иначе накрая го водих в Пловдивмед, та сега от Декември говорих да го запиша пак при стария и просто ще ходим за мерене и направления, а като е болен ще го водя в Пловдивмед и толкова. При последното боледуване установих, че дори не ми вдигат телефона настоящите и няма смисъл да вися пред кабинета с малкия и още 20тина болни..

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт