През НОЕМВРИ сто слънца - грейват в нашите сърца!!!

  • 10 288
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 255
Добро утро мами!
Аз днес съм рожденничка, ставам на 33. Не знам откъде ги вадите онези сладки картинки.. и затова, ви черпя с много сладки целувки (надявам се въображението ви да работи добре).
Много си обичам датата на раждане, само дето понякога хората забравят че октомври има 31 дни.
Днес планирам един много наситен ден, с готвене, гостене и почерпки.
И въпреки че времето е направо зимно, ви пожелавам много усмивки и любов в очите!!! А те слънцата си ни греят отвътре.

# 61
  • Мнения: 2 673
 smile3525Честит рожден ден Вени!!!  smile3525
Желая и ти безпроблемно раждане, здраво бебоче и много семейно щастие!!! Късмет!!! newsm59 newsm59 newsm59

pepipetia, като се налага секцио - ще е секцио.. StopПо-добре, предварително да знаеш, а не да го разбереш в последния момент и да нямаш нагласата! Стискам палци всичко да е наред!

Теди91,Не мога да спя до 9-10 ч. дори..Пия по 1 литър мляко на ден и особено ми се допикава към 5-6 часа..и ставам през 30 минути ...

Цвети, чакаме те с нетърпение и НОЕМВРИЙСКО вдъхновение Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 
Мами,   болят ме  bombs а досега не са newsm78

# 62
  • Мнения: 3 214
Карил, честито за конкурса и страхотно стихче  Hug
Вени, честит рожден ден! Бъди жива и здрава и да си получиш подаръка в скоро време!

# 63
  • Мнения: 1 986
  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ВЕНИ newsm51 newsm59 nbirthday ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА-БЕБЧО-СЪЩО,МНОГО ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ ТИ ПОЖЕЛАВАМ!!!
   Нямам търпение Цвети да се завърне сред нашите редици Wink
   Момичета,вярно ли е,че по време на кърмене трябва да се ограничат млечните продукти newsm78-интересува ме по-скоро киселото мляко,защото аз,ако не изям 1 на ден Embarassed,сън не ме хваща Wink

# 64
  • Мнения: X
Вени, честито! Сбъднати мечти ти пожелавам !

Карил, и мен ме болят гърдите от 2-3 дни , едни такива са напрегнати, по-големи. Мисля че раждането съвсем наближава, миналия път беше пак така няколко дни преди да родя.

Софи, Това с ограничаването на някои храни по време на кърмене е строго индивидуално. На някои бебета им се отразява, на други - не. Доколкото знам прясното мляко е по-проблемно, заради коликите на бебето, а за киселото сама ще прецениш - дали имате поблеми, или не. Има един куп други неща за които да внимаваш докато кърмиш - например в началото ядки, шоколад, кафе в големи количества избягвай, пресен магданоз също (намалява лактацията страшно много), бобови и други газообразуващи, силни подправки. В началото просто внимавай с тези храни, след това ги въвеждай малко по малко в менюто си.

# 65
  • Мнения: 38
Здравейте мили мамета!!!
Не е шега вече наближава момента... На всички родили мами и на бебенцата пожелавам само най-най-хубави моменти и здраве за всички!!!
Чета почти редовно всички-надявам се притесненията да са отминали и вече да чакаме голямата среща.
Ех да ви кажа не съм събрала всичко за болницата и малко от време на време се замислям дали няма да ме изненада беб.до 22.11 все пак има време.
-Имам и аз едни дертове-Ходих да си уговоря лекар за раждането- прие ме доста студено, защото не е следил досега брем.- но се съгласи де.- имам изследвания от където си ходех по касата- но иска и анален секрет- ама доктор да го вземел???- А сега де.-Направих го в една лаболатория сама. Никакъв проб. А док от консултацията даде докум. и каза, че ако тръгне беб тези докум и изследв. са достатъчни.
Освен това болницата не осигурявала Анти-Д гама гобулин за майки с отрицателен резус фактор (кръвната група) за втори деца- а само за първескини- на мен ми е второ та и това ще търся - но има време.-като видим кръвната група на бебето. До последно ще има какво да му мисля брей брей..
Пожелавам ви хубав ден и ОПТИМИЗЪМ!!!

# 66
  • Мнения: 1 064
Здравейте, ноемврийски сладурки! Kissing Heart Голямо четене правих досега smile3529, а сега започвам с писането... smile3523

Elimira, да ти е жива и здрава малката принцеса Анелия!   babydust7 smile3525 smile3525 smile3525

Вени, честит рожден ден! Бъди здрава, обичана, щастлива и съвсем скоро нека гушнеш малко съкровище, което да те зарежда с още позитивизъм и добро настроение! newsm59

lightblue, добре дошла отново сред нас, но вече с малката Теа!  bouquet Благодаря и аз за споделеното и ти пожелавам едно леко и безпроблемно майчинство! Ние също сме се спряли на това женско име, ако се окаже, че слончето е без хоботче!  261uu

iviche, страхотни дрешки..."гледам и не вярвам на ушите си" Mr. Green...завиждам благородно на всички, които създават такива красоти Peace...а аз с двете леви ръце... Close

karil, от ден на ден задобряваш...БРАВО smile3501 за прекрасното стихотворение и честита награда...искренно се надявах ти и klukarkata да сте сред печалившите...от два дена го търся това списание и все ми казват, че още не е излязло... Twisted Evil

Някой беше писал за упойките. Аз питах моя доки за епидурална и той ми каза, че никакви тестове за алергичност не се правят. Изтъкна факта, че сега всичко е толкова напреднало. Тестове се правили само ако имаш някакви показания...
Мен също от няколко дена ме наболяват гърдите и по-точно зърната...една такава пробождаща болка за секунди...което ми напомня, че трябва да си купя т.нар. протектори за сутиен...

Момичета, вчера тъкмо се наканих да изляза да се поразходя и слънцето се скри  Nature Partly Sunny, задуха гаден вятър buria... Днес се опитва да пече, но е много студено и се чудя дали изобщо да си подавам нослето навън... newsm78

Хубав ден, изпълнен с положителни емоции и добро настроение ви пожелавам! lovekiss

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 127
ВЕНИ честит рожден ден!    bouquet  party023  bigdance2Аз също съм скорпионче,моят рожден ден е на 11 ноември,а дотогава с бебока трябва да сме се видяли вече очи в очи.Какъв по-хубав подарък от това за рождения ми ден HugЖивот и здраве!
Айде чакаме нови бебенца днес
Карил ,честито столче,бебока да му се радва

Лек и оптимистичен ден на всички!

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 09:59 от ivanka1979

# 68
  • Мнения: 3 034
Вени, Честит рожден ден ! newsm59 много слънчево настроение и успешен завършек на най-хубавото начинание, което си започнала в живота си ! newsm51

karil, честито за конкурса !  4470

Аз нямам търпение вече да родя.... Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 3 214
Освен това болницата не осигурявала Анти-Д гама гобулин за майки с отрицателен резус фактор (кръвната група) за втори деца- а само за първескини
А, сега, това пък ново пет! Това, може би с презумпцията, че щом ти е второ, значи си приключил с ражданията.....Едни хубави думи ми идват наум, ама айде....Значи да почвам и аз да търся, че то май не се намира така лесно Анти-Д.

# 70
  • Мнения: 708
Вени 4естит рожден ден.Скоро да си има6 най_хубавия подарък на света   bouquet


За епидуралната и тук не правят тестове за алергии,само те питат дали има6 такива.
Правят оба4е кардиограма и кръвни изследвания.на мен кардиограмата ми е добра,оба4е както писах някви пиастрини били понижени.Разрових се аз из нета да видя за какво става ре4.Оказа се 4е те определят скоростта на съсиране на кръвта.Тоест при мен се съсира по_бавно и има опасност при кръвоизлив например  Whistling
Ама сега ре6их да не го мисля много......каквото има да става 6те стане,пък и свеки ме успокои 4е ако губя много кръв 6тяла да ми даде от нейната понеже сме една кръвна група  hahaha

Цунки от мен и дано и днес да си имаме нови бебовци.

П.С.Карил стих4етата за пове4е от прекрасни....6те си ги препи6а вси4ките и мисля да си ги слова в албума на беба един ден   bouquet

# 71
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Здравейте и от мен!  Simple Smile
Честит рожден ден на Вени - много много здраве, щастие и любов и нека хубавите моменти са в пъти повече от лошите Simple Smile

Момичета, в албума съм качила снимка на моето Ангелче - първата и снимка Simple Smile Извинявам се за лошото качество на снимката, но татето я прави със телефона  Embarassed

Дано и днес има нови бебчета в ноемврийските редици  Laughing

# 72
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
Здравейте и от мен - пропускам лекцията и мога да ви изчета!  newsm44
Честит рожден ден, Вени! да си жива и здрава и много скоро  едно салдко бебче да гушкаш и да те радва  nbirthday

Честити бебенца на мама Веси 1, на мама Цвети, на мама Anika 82, на мама Веси С.,на мама Елимира!
newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 newsm51 smile3525
Да са ви живи и здрави и бързо да растат!
Рени, стискам палци всичко да се нареди и вярвам, че така ще стане! Горе главата - ще имаш най-перкрасното бебче на света!
iviche,  - страхотна си! Не случайно си момичешка мама newsm10 То само кукленски неща правиш.
Карил, добре дошла и продължавай в същия дух с поезията - много зареждащо действа!  newsm03

Уф, и аз вече нямам търпение да се появи бебето, макар че малко ме е страх, че много наближи вече.

НО сега нямам търпение да разбера дали ще си имаме бебче в отбора и в последния октомврийски ден!
целувки  smile3521

# 73
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Опс  Embarassed ето линка към снимката http://www.snimka.bg/album.php?album_id=70409&photo=18

# 74
  • Мнения: 334
Добър да е денят!  Hug
Честита радост на  мама Елимира, мама Аника и мама Веси! Да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват!   newsm51  smile3525
Огромно благодаря и браво на karil за чудесните стихотворения!   bouquet Честито за наградата, със здраве да си я ползвате!/това още веднъж доказва, че ноемврийките са най- чаровните бъдещи майчета/   bouquet
 newsm59 Вени! Най- желания подарък за всяка жена ще получиш съвсем скоро, а аз ти пожелавам     да си здрава и силна, обичана и желана, лъчезарна и много  щастлива!  newsm51 Весел празник!

Желая ви хубав ден, изпълнен с положителни емоции и добро настроение!

Общи условия

Активация на акаунт