СПИРАЛА

  • 4 893
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 912
Пропуснах да кажа, че имам всички тези спирали без тези на Rimmel, Burjois, Maxfactor (макар че ползвам останалата им козметика-червило, пудра) ...и съм най-доволна от L'oreal Panoramic Curl и Voluminous, на двойните и аз не успях да им хвана цаката досега.... Rolling Eyes Аз съм много ЗА напластяването! Peace

# 61
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
И аз съм от почитателите на Лореал, но пред Архитекта предпочитам Intensifique. Невероятна е просто!

# 62
  • Мнения: 1 793
Някой има ли отзиви за спиралата Loreal Telescopic? Решила съм да си я купя, обаче ми се ще ако някой я има да сподели добра ли е.

# 63
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Според мен си зависи от миглите. Моите например хич ги няма и затова наблягам на напластяването. В зората а демокрацията бяха напълнили пазара с козметика на Констан Карол и имаха една спирала с фибри. Е, много бях доволна от нея. После изчезна. Наскоро пак се появиха в друга опаковка, беше различна. От известно време използвам Лореал Volumissime x4 долу горе съм доволна. Пробвах и Volume express turbo boost на Майбълин и въобще не съм доволна. Всички са възхитени от нея, а аз не Mr. Green
А за скъпите марки нямам наблюдение, защото живея в малък град и тук никой няма да зареди такава стока, въпреки че цената не е гаранция за качество.

# 64
  • Мнения: 992
Аз си взех на Maybeline Volume Express turbo boost и съм много доволна. Не спластява и не се размазва, като я миеш, а става на власинки, както вече някой беше казал. Придава много хубав обем и миглите не изглеждат изкуствени.

И аз тази мисля да я пробвам.

 Peace и аз съм много доволна, придава на миглите страхотен обем.
Аз съм фен на спиралите за обем.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Пробвах и Volume express turbo boost на Майбълин и въобще не съм доволна. Всички са възхитени от нея, а аз не Mr. Green

Не,всички.  Peace

# 66
  • Мнения: 661
ТАЗИ Е СУПЕР!МНОГО СЪМ ДОВОЛНА! newsm10

# 67
  • Мнения: 912
С малка четчица ли е тази на Burjois, аз си търся такава, но на Masterpiece не ми се стори толкова малка, и ми препоръчаха Star Effect на Lumene. Долу-горе отговаря на изискванията ми, но полепва много продукт по нея и го разнася по миглите, това представлява проблем при нанасянето с цел напластяване...

# 68
  • Мнения: 661
С малка четчица ли е тази на Burjois, аз си търся такава, но на Masterpiece не ми се стори толкова малка, и ми препоръчаха Star Effect на Lumene. Долу-горе отговаря на изискванията ми, но полепва много продукт по нея и го разнася по миглите, това представлява проблем при нанасянето с цел напластяване...
Не.Не е малка.Нормална четка.

# 69
  • Мнения: X
Момичета, кажете нещо за новата спирала на AVON със силиконовата четка, днес си я поръчах и сега тръпна в очакване да не се прецакам много  Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 661
Момичета, кажете нещо за новата спирала на AVON със силиконовата четка, днес си я поръчах и сега тръпна в очакване да не се прецакам много  Rolling Eyes
За тази предполагам, че говориш:
Приятелката ми я има и каза, че е много доволна. Аз не съм я пробвала.

# 71
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
newsm12 Сега като се замисля обаче се чудя дали на мен ми трябва спирала за обем или е по-добре да си взема за удължаване. Миглите ми не са хич дълги. Без спирала почти не се забелязват. Какво ще ме посъветвате?
Volume Shoking на L'oreal!Хем удължаване,хем обем.2 в 1.Супер е  Peace

# 72
От 8 години ползвам тази на Лореал за обем х 4.Мисля,че е първата ,която видях в сивата тубичка.Много съм доволна,ползвала съм и другите видове на Лореал,но тази за мен си е класика.

# 73
  • Мнения: 745
Каква е приблизително цената на спиралите на Лореал?
Като ви чета май най-много сте доволни от техните спирали Simple Smile

# 74
  • Мнения: 661
Каква е приблизително цената на спиралите на Лореал?
Като ви чета май най-много сте доволни от техните спирали Simple Smile
около 20 лв.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт