СПИРАЛА

  • 4 885
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 289
Момичета купих си спиралата на Лореал Double Extension,направо съм очарована от нея,придава невероятен обем и дължина на миглите едновременно  Flutter.Много съм доволна и я препоръчвам Peace.

# 76
  • Мнения: 9 095
благодаря за препоръката, аз тъкмо се чудя накъде да се ориентирам след като свърши моята, пък ми се ще да пробвам нещо друго Peace

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Един малък съвет от мен за тези които имат спиралите на Лореал: Double Extention и Volume Shoking, а именно да пробвате да  използвате бялата част на шокинга и после черната от другата спирала. При мен се получава страхотно(миглите ми са дълги, но не много гъсти и извити)

# 78
  • София
  • Мнения: 5 289
Не е нужно,аз имам и Волюм шокинг,но мисля че бялата част на Дабъл Екстенжън е по хубава от другата.Ефекта от тая спирала е жесток просто,иначе съм пробвала друго-бялата част на шокинга и след тва с друга черна спирала отгоре,но пак неможе да се сравни с Дабъл екстенжън. Wink

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Не е нужно,аз имам и Волюм шокинг,но мисля че бялата част на Дабъл Екстенжън е по хубава от другата.Ефекта от тая спирала е жесток просто,иначе съм пробвала друго-бялата част на шокинга и след тва с друга черна спирала отгоре,но пак неможе да се сравни с Дабъл екстенжън. Wink

Това за пореден път утвърждава убеждението ми, че всеки сам трябва да стигне до точната спирала за миглите си.  Grinning

# 80
  • София
  • Мнения: 3 328
С малка четчица ли е тази на Burjois, аз си търся такава, но на Masterpiece не ми се стори толкова малка, и ми препоръчаха Star Effect на Lumene. Долу-горе отговаря на изискванията ми, но полепва много продукт по нея и го разнася по миглите, това представлява проблем при нанасянето с цел напластяване...
Четката на спиралата на Буржоа, за която говорим, е с нормална големина - измерването с ролетка показа 3 см дължина и 7 мм диаметър  Laughing Сериозно - толкова я измерих, стана ми любопитно, като прочетох въпроса ти. По спомени - като гледах Мастерпийс в магазина, ми се вижда по-малка четчицата й, в сравнение с тази на Бружоа.
Колкото до Лумен, помня, че си купих такава спирала /не помня обаче точния модел/, беше с подобна четка, като големина, нанасяше се добре, но ми дразнеше на очите. Приятелката намаза Grinning

# 81
  • Мнения: 912
Благодаря ти за инфото и сверката Peace Simple Smile Аз в крайна сметка си купих Maxfactor Masterpiece, но все още не съм я ползвала за база, тоест смятам че пак слепва и има много продукт по нея, и отново копнея да намеря моята най-любима на Maybelline-Lash Discovery Heart Eyes. Опитвах се дори да ползвам старата си четка, но пак не е същото Cry Ако някой е срещал пълната гама от продукти на Maybelline в София да ми свирка, защото аз досега не откривам и други техни серии от продукти тук, а така бях свикнала с тях в Канада Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 661
ТАЗИ Е СУПЕР!МНОГО СЪМ ДОВОЛНА! newsm10

Да ви кажа вече не съм толкова доволна от тази спирала. Мисля, че не е такава, както преди години. Като я сложих първия път ми се видя много добре, но....не, не съм дволна. Хвърлих си парите на вятъра. Volume Express на Maybelline е в пъти по- добра от тази.
Ако някой се е подвел по моята препоръка, съжалявам. Но това, че е хубава беше първото ми впечатление. smile3511 newsm11

# 83
  • Мнения: X
Тъъъййй......взех си новата спирала на AVON със силиконовата четка - Super Full, много е добра, наистина  Peace

Спиралите за мен са Volume Express и тази Super Full.

# 84
  • София
  • Мнения: 3 328
Ако някой се е подвел по моята препоръка, съжалявам. Но това, че е хубава беше първото ми впечатление. smile3511 newsm11
Споко, хубава си е спиралката, поне на мен ми харесва и си я ползвам с удоволствие Simple Smile

# 85
  • Мнения: 2 849
След толкова изпробвани ,за мен фаворит си остава обемната на Буржоа . Peace

# 86
  • Мнения: 1 290
Момичета купих си спиралата на Лореал Double Extension,направо съм очарована от нея,придава невероятен обем и дължина на миглите едновременно  Flutter.Много съм доволна и я препоръчвам Peace.
И аз я имам отскоро и мога да кажа,че е супер PeaceСтрашни мигли прави Heart Eyes

# 87
  • Габрово
  • Мнения: 240
Момичета, чудесни сте!!
След като прочетох отзивите ви, мисля че се ориентирах в Света на Спиралите.
Сега остава само да открия "моята"  Praynig

# 88
# 89
  • Мнения: 730
Момичета купих си спиралата на Лореал Double Extension,направо съм очарована от нея,придава невероятен обем и дължина на миглите едновременно  Flutter.Много съм доволна и я препоръчвам Peace.
И аз я имам отскоро и мога да кажа,че е супер PeaceСтрашни мигли прави Heart Eyes

Тази колко кинта е Money

Купих си Лореал-архитекта новия и трябва да ви кажа,че е отвратителна спирала,Боржуа прави миглите ми в пъти по-хубави,а архитекта ми ги сплъстява и стоят като накъсани,а аз очаквах да е екстра Sick

Общи условия

Активация на акаунт