За сватбата - преди или след появата на бебето?

  • 4 498
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 564
Оженихме се когато бях в 6-тия месец.Не съжелявам,че съм била бременна булка.След появата на детето отговорностите вече са други. Ако бяхме отложили сватбата още нямаше да сме женени.

# 61
  • Мнения: 891
Работехме едновременно по въпроса за бебе и в същото време подготвяхме сватбата. Peace
В деня на сватбата вече бях бременна, но бях в самото начало на бременността

# 62
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Ами аз не съм се засилила нито за сватба, нито за бебок, но да изкажа експертно мнение де  Mr. Green
Предпочитам да се омъжа преди да е дошло детето, и то ако имаме парички с хубава и луксозна сватба,последвана от сватбено пътешествие ( ех Париж...или Барселона Crazy), където дай боже да направиме бебето  Whistling
Но никога за нищо не се заричам, кой знае я камилата, я камиларя  hahaha  hahaha

# 63
  • Мнения: 1 284
ние си направихме първо сватбата и после бебока, защото исках да си пия и танцувам на сватбата е не да ми е лошо Peace

# 64
  • Мнения: 1 202
Ние се оженихме когато бях 3тия месец . Но за мен няма значение преди или след щом се обичате ! Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 431
Не искам да се женя бременна, предпочитам първо сключване на граждански брак и после (не веднага обаче) да правим опити за детенце.

# 66
  • MUC
  • Мнения: 297
Скоро не се предвиждат при нас нито бебе, нито сватба, но искам да се омъжа, преди да забременея. Просто за мен това е естествената поредност на нещата, дори за някои да звучи консервативно, а и немалкото практически аспекти, изброени дотук, подсилват желанието ми  Simple Smile

# 67
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Когато дойде,аз нищо не планувам!Макар,че е хубаво да се омъжиш и след това всичко като по филмите но.....уви при нас не е така!

# 68
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз не съм се омъжила ,но като четях отговорите ми то 99% сте се оженили бременни.Имаше ли смисъл??? newsm78

# 69
  • Мнения: 6 627
Първо булка после люлка!Аз така направих.

# 70
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Аз се омъжих, когато бях в 4 мес. бремена и сега малко съжалявам, че не изчаках да го направя след раждането. #Cussing out На сватбата си се чувствах грозна, дебела, отврат просто!!! Sick Дори и рокля не желаех /нито имах/, нито пък сватба /като цяло/ - само най-най-близките! Naughty Ако бях изчакала, щях да се омъжа слаба и красива! married Може пък подновяването на клетвите да го направя както и когато трябва!?! newsm44

Аз бях в 6-ти месец. Но дори тогава изглеждах много по-добре от сега - никой не може да гарантира че ще се върнат старите килограми. Нямах рокля, а костюм с панталон. Всъщност никога не съм искала да съм с рокля и всички да зяпат в мен, не исках изобщо сватба. Като пораснах престанах да се изказвам така негативно за сватбите. От уважение към родителите направихме една почерпка само с тях след подписването и това беше.

# 71
  • Мнения: 2 309
Не виждам разлика...Бях вече бременна на сватбата и се веселихме яката,бебчо и той купоняса Peace

# 72
  • Мнения: 1 294
Оженихме се 2003, Мимето реши да се появи 2006.Честно казано аз исках дете, преди да се оженя, но малката реши да се помота доста Wink
Сега като се замисля добре че нещата станаха в този ред.Сватбата ни беше огън Mr. Green
Майка ми и до днес разправя, че сме ги поканили на студентски купон.Така си и беше Hug
Едва ли щях да си позволя такава бяс ако имаше бебче в коремчето.Друг е въпроса че си изчахме чаканката за малката, но важното е че бяхме плътно един до друг през тези 3 години чакане на съкровището ни.

# 73
  • Мнения: 1 212
Не съм съвсем сигурна дали съм  ЗА сватата изобщо newsm78??!!
Иначе, отказах да се бракосъчетая в интервала 2  - 9 месец / не , че някой около мен настояваше за това  Wink / поради факта, който изтъкваш
- липса на нагласа да си треса дебелините облечена в бяло и да се подлагам на излишен стрес:dancing05: dancing dancing dancing dancing dancing
- честничко и по финансови причини
Приемам сватбата не като нещо задължително, а само като желан и от двамата партньори акт във подходящият момент......
Не ме плаши толкоз една сватба, колкото един развод...
Може би бих си простила ако не се омъжа, но едва ли бих могла ако го направя и стигна до развод....все едно да си признаеш публично че си сбъркал за толкова важно нещо в живота....
Нека не ме съдят всички разведени, не осъждам никого, просто споделям своите мисли Hug

# 74
  • Мнения: 1 212
ау, че неприятна грешка.... Blush Blush
Извинете ме моля...имам предвид СВАТБАТА по горе

Общи условия

Активация на акаунт