Хигиена на зъбките

  • 2 019
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
За 2 зъба да го уча на четка и паста  newsm78 Ще купя, пък да видим...

# 46
  • Мнения: 8 917
С първото зъбче започна и миенето с четка и паста за зъбки Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 1 121
И аз мия с четка, бебка дори предпочита сама да го прави. Започнах отрано и тя си свикна, че това е част от ритуала преди лягане. Приема го за нещо естествено, а в началото беше игра и просто подражаване на възрастните.

# 48
  • Мнения: 380
Тук препоръчват забърсване на венците още преди да се е появил зъб, а след това миене с четка Peace.

# 49
  • Мнения: 1 006
Въпреки че навсякъде в книгите пише да се спазва устна хигиена още преди да са се появили зъбчета, аз си признавам, че не съм правила такива неща Embarassed Не е случило детето на майка Mr. Green
 Naughtyсега вече търкаме с четка, ама без паста Thinking Детска паста може и да потърся тия дни да видим как ще я възприеме Thinking

# 50
  • Мнения: 138
И аз да си призная,ние все още не ги мием,но мисля,че му е дошло времето и даже позакъсняхме  Sad

# 51
  • Мнения: 7 803
kambanska разбира се, че неправилното хранене води също до разваляне на зъбите, но при това детенце конкретно и недаването да се мият и зъбките и храненето са допринесли. ох, само като се сетя ми плаче  Cry

# 52
  • Мнения: 1 370
Единственото, което правих е след хранене, давах по малко вода, за изплакване на устната кухина. Когато се показа първото зъбче, веднага с четката за зъби и пастата.

# 53
  • Мнения: 4 593
а по кое време ги миете , и по колко пъти на ден?
защото моето бебе заспива вечер с млякото и само му плакна устата с вода

# 54
  • Мнения: 46 518
а по кое време ги миете , и по колко пъти на ден?
защото моето бебе заспива вечер с млякото и само му плакна устата с вода

Детските пасти за без изплакване  newsm78 никога не съм плакнала с вода.
Мия ги сутрин като стане и вечер, след като си изпие млякото (тогава ги мия направо в леглото). Слагам паста, колкото грахово зърно в/у четката.

Общи условия

Активация на акаунт