Ароматизатори

  • 19 626
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 558
И един глупав въпрос Embarassed - на АМБИ ПУР за контакт най-ниската степен 1 ли е?

# 46
  • Мнения: 294
Monda, от тези френските има ли други освен за тоалетна, не разгледах сайта, който беше прикачила, защото не разбирам френски Embarassed

# 47
  • Мнения: 13 512
има за ръце и за миялна машина. за миялната представлява чиния-магнитна. Ползвайки я, отпада нуждата от ползване на соли и полираща течност.Ще взема една да я пробвам- 22 евро май беше.
Ако не знаеш френски,можеш да ги разгледаш в английския сайт- www.laredoute.co.uk

# 48
  • Мнения: 6 155
И един глупав въпрос Embarassed - на АМБИ ПУР за контакт най-ниската степен 1 ли е?

Да  Grinning

# 49
  • Мнения: 2 085
И един глупав въпрос Embarassed - на АМБИ ПУР за контакт най-ниската степен 1 ли е?
да, и мирише много силно ooooh!

# 50
  • Мнения: 1 558
И един глупав въпрос Embarassed - на АМБИ ПУР за контакт най-ниската степен 1 ли е?
да, и мирише много силно ooooh!
Тично затова и аз попитах! Вече коридора ще го минавам с противогаз!

# 51
  • Мнения: 836
Аз слагам от готовите нанизи от ароматни сапунчета-ухае на чисто и свежо! (тези от магазина на ул.Шишман). Харесвам аромата на тубероза най-много Peace
Каня се да си купя от маслата в шишенцата, някой дали има опит с тях?

# 52
  • Мнения: 2 085
Тично затова и аз попитах! Вече коридора ще го минавам с противогаз!
Joy
Аз го включвам за половин час само

# 53
  • Варна
  • Мнения: 618
И ние имаме ароматизатори почти навсякъде с изключение на спалнята и детската.
Но забелязвам, че Амби пура като минат два -три дена и не го усещам, дори когато дълго време не съм била вкъщи, като се прибера не ме лъхва приятна миризма Rolling Eyes А ми се иска като отворя входната врата да усещам приятен аромат  newsm78

# 54
  • Мнения: 79
Не използвам ароматизатори, за мен те създават един неестествен аромат на въздуха, който ми е страшно неприятен Sick. Предпочитам да проветрвям стаите по-често отколкото да използвам ароматизатори, не понасям и ароматизатори за коли  Sick Naughty

И аз така  Sick

Единствено на тоалетната чиния слагам тоалетно блокче.

# 55
  • Мнения: 1 558
Aз не ползвам по стаите, само в коридора, защото като дойдох да живея в този апартамент леко ми миришеше апартамента на влага. Иначе ароматизатори слагам на тоалетната чиния и в шкафа за обувки.

# 56
  • Мнения: 157
Купувала съм какво ли не, но всички ароматизатори, които се включват в контакт, са ми прекалено силни. Пръчици и подобни китайски щуротии не понасям.
Тъкмо си биех главата какво да слагам в тоалетната /живея в апартамент и понякога от комшиите се носят невероятни миризми на запръжка, все едно, че готвят в тоалетната/, и в Метро открих едни ароматизатори NOWA.
Ето така изглежда, но това тук е на различна фирма
http://get.bg/catalog/product_info.php?products_id=12303
Ароматите на пълнителите на NOWA /сори за рекламата, но съм много доволна/ са невероятни, ненатрапчиви и свежи.
Цената в метро е около 20 лв., а на пълнителите 3,80 лв. /стигат за два месеца/.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 890
Купувала съм какво ли не, но всички ароматизатори, които се включват в контакт, са ми прекалено силни. Пръчици и подобни китайски щуротии не понасям.
Тъкмо си биех главата какво да слагам в тоалетната /живея в апартамент и понякога от комшиите се носят невероятни миризми на запръжка, все едно, че готвят в тоалетната/, и в Метро открих едни ароматизатори NOWA.
Ето така изглежда, но това тук е на различна фирма
http://get.bg/catalog/product_info.php?products_id=12303
Ароматите на пълнителите на NOWA /сори за рекламата, но съм много доволна/ са невероятни, ненатрапчиви и свежи.
Цената в метро е около 20 лв., а на пълнителите 3,80 лв. /стигат за два месеца/.
  Точно същата машинка Нова я имаме и ние и съм много доволна,но цената на пълнителите е 5.99 лв ,дори и на промоция  Peace Посл. път взех кокос и сега вкъщи мирише на море   grinning039

Общи условия

Активация на акаунт