Попарката със сиренце

  • 1 362
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 886
Не съм и дала, няма и да и дам. Не виждам причина да и отнема млякото за да и дам хляб с вода. Ти вече си дала толкова много неща, че в никакъв случай няма опасност да изостанеш.
   



то млекото няма нищо общо с попарата newsm78 #Crazy

# 16
  • Мнения: 4 621
От 7 месец Peace

# 17
  • Мнения: 3 334
на 7м. започнах да давам попара и сега си я хапва с удоволствие Wink

# 18
  • Мнения: 295
От 7я-8я. Децата много я харесват. Синът ми е почти на 3, но още сутрин иска попара.

# 19
  • Мнения: 532
Аз дадох в 7-ми месец.Сухар с масло сиренце и вода.Много я харесва и нямам проблеми.Щом детето яде вече бисквитки,значи си го захранила с глутен и можеш спокойно да дадеш попарка.

# 20
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
на 7м. започнах да давам попара и сега си я хапва с удоволствие Wink
Grinning

# 21
  • Мнения: 271
Ние също сме на 6 месеца и мисля от другия месец да започна да го захранвам с попарка. По принцип за въпроси за храненето прибягвам до книгата на проф. д-р Вергиния Здравкова - "Хранене на бебето". В нея много добре са показани схемите за захранване, а също така са разгледани и много проблеми на храненето в кърмаческа възраст. Много е полезна.

# 22
  • Мнения: 7 640
Ние също сме на 6 месеца и мисля от другия месец да започна да го захранвам с попарка. По принцип за въпроси за храненето прибягвам до книгата на проф. д-р Вергиния Здравкова - "Хранене на бебето". В нея много добре са показани схемите за захранване, а също така са разгледани и много проблеми на храненето в кърмаческа възраст. Много е полезна.

да не би да имаш предвид Лиляна Трифонова, Виргиния Здравкова е моден дизайнер Wink

# 23
  • Мнения: 6 164
От 1 седмица. От 6 навършени и нещо. Т.е. вече влязъл в 7ми месец.[/color]

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
От 6 месец

# 25
  • Мнения: 6 461
7 месеца

# 26
  • Мнения: 271
да не би да имаш предвид Лиляна Трифонова, Виргиния Здравкова е моден дизайнер Wink

Леле, аз съвсем съм се омотала. Разбира се, че е Лиляна Трифонова. Къде ми е бил акъла като съм го писала това. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт