Отзиви за Д-р Мирослав Иванов МД

  • 3 379
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да попитам мнения за Д-р Мирослав Иванов в Майчин дом за  иЗраждания дали е добър.Аз съм в 8 седмица и се следя при него  ,мисля и той да ми е доктора ,който да ме изражда ,след месец трябва и да ме регистрират ,до колкото знам той е с пакет ,в който влизат ли всички ултразвуци до края на бременността ,вкл. И тези в последния месец ,които са всяка седмица.Ако има мами ,които са били и са раждали про него ,ще съм благодарна за отзиви и информация Simple Smile

# 1
  • Мнения: 14
Привет 🙂

Др. Иванов е изключителен професионалист. Търпелив, отзивчив, с рядко срещано отношение към пациента. Попаднах при него случайно, по спешност и още след 1вата ни среща бях убедена, че искам именно той да проследява бременността ми. В момента съм в 33та седмица, като имах не много спокойна бременност до сега, но абсолютно винаги съм била сигурна, че имам адекватен специалист на среща си. Смело мога да заявя, че до голяма степен дължа спокойствието си именно на него.

Др. Иванов работи с пакети както по ЗК, така и изцяло на платен прием. Само 1вата ФМ се заплаща отделно, 2рата влиза в пакетите. И двете ми ги е правил той, прегледите бяха обстойни и съпътствани с подробни обяснения, което за мен беше напълно задоволително и не съм изпитвала необходимост да търся и 2ро мнение.

За раждане от личен опит единственото, което мога да споделя към момента е, че съм го предупредила, че аз без него няма да раждам 😁 Иначе от впечатленията на близки мои приятелки, които в последните месеци родиха в МД (при други лекари) мога да кажа, че всички от тях са били очаровани от отношението на др. Иванов по време на визитациите след раждане.

Надявам се да съм била полезна 🙂

# 2
  • Мнения: 19
Здравейте, искам да попитам мнения за Д-р Мирослав Иванов в Майчин дом за  иЗраждания дали е добър.Аз съм в 8 седмица и се следя при него  ,мисля и той да ми е доктора ,който да ме изражда ,след месец трябва и да ме регистрират ,до колкото знам той е с пакет ,в който влизат ли всички ултразвуци до края на бременността ,вкл. И тези в последния месец ,които са всяка седмица.Ако има мами ,които са били и са раждали про него ,ще съм благодарна за отзиви и информация Simple Smile


Д-р Иванов следеше цялата ми бременност. Изключително спокоен, обяснява всичко, успокоява... общо взето може да се споделя с него за всякакви проблеми. Исках задължително той да ме изроди, държах на естествено раждане и той ме подкрепи. И дума не ставаше за секцио. Терминът ми беше през лятото и две седмици преди това излезе в отпуск за около седмица. След разговор с него ме увери, че дори и да тръгна да раждам, ще си прекъсне почивката и ще дойде в болницата, за да ме изроди. Обсъдихме и варианта за д-р Цонев или дежурен лекар, но аз държах да е Иванов при положение, че той ме е следил през цялата бременност. Слава богу не родих по време на отпуската му, а около седмица след това.... Хаха... Иначе родих естествено 4кг бебе...не се стигна до секцио, въпреки, че , който чуе за 4кг бебе и естествено раждане се хваща за главата и казва, че е трябвало да е  секцио...но аз съм доволна, че не се стигна до там.. Доста лекари предпочитат секцио пред естественото раждане, докато д-р Иванов го подкрепя. При следваща бременност изобщо не бих се замислила за други доктори... ще се следя и ще родя отново при него.

# 3
  • Мнения: 2 586
И аз се следя при него, повече от доволна съм ( рядко имам подобно мнение за лекар). Имам доста време до раждането, надявам се да не отсъства точно тогава.

# 4
  • Мнения: 63
Здравейте, знаете ли дали д-р Иванов все още записва жк по здравна каса? В осми месец съм и се следя в друг град, искам да сменя следенето на жк при него и да раждам евентуално при него.

# 5
  • Мнения: 2 586
Здравейте, знаете ли дали д-р Иванов все още записва жк по здравна каса? В осми месец съм и се следя в друг град, искам да сменя следенето на жк при него и да раждам евентуално при него.
Мисля, че да. Ако беше спрял, веднага щеше да се разбере, защото има много пациентки. Аз също ходих на жк при него, родих преди месец.

# 6
  • Мнения: 7
Д-р Иванов е страхотен, обръща внимание и обяснява всичко подробно,карате да се чувстваш много спокойно което всъщност е най важното за една бременна жена. Аз се следях от самото начало при него, както и той ме изражда.Страхотен млад лекар с огромно бъдеще!

# 7
  • Мнения: 21
Здравейте, момичета, бихте ли ми изпратили телефон на д-р Иванов - искам да се свържа с него за верзио, от София съм и ми се иска да го чуя по телефона, за да обсъдим първо.

Благодаря!

# 8
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета, бихте ли ми изпратили телефон на д-р Иванов - искам да се свържа с него за верзио, от София съм и ми се иска да го чуя по телефона, за да обсъдим първо.

Благодаря!
Здравейте може да звъннете на регистратурата в Майчин дом и да поискате да ви свържат с д-р. Иванов, нямам негов личен телефон!Успех ви желая и леко раждане!

# 9
  • Мнения: 7
Здравейте на всички настоящи и бъдещи мами, може би въпроса ми не е за тук, но съм изключително притеснена даже съм все още в стрес, преди няколко дена се случи най - лошото нещо за мен първа бременност и се стигна до спонтанен аборт в 10 г. с. кое точно го е предизвикало и аз не знам причините може да са няколко, но това вече е минало продължаваме напред с опитите, но истината е че аз се водех с рискована бременност и отново ще бъде такава понеже съм болна от Епилепсия не знам на кого да се доверя този път дали да остана при Доцент Станислав Славчев или да опитаме с Д-Р Мирослав Иванов. Раздвоена съм понеже виждам само позитивни коментари и за двата доктора и двамата имат много богато образование и чудесен опит, но не мога да разбера защо още в началото след като Доцент Славчев установи че съм бременна в 5 г. с. не започна да ми назначава някакви медикаменти и иследвания точно заради това се двоемя дали да се насоча към Д-Р Мирослав Иванов, моля ви за мнения още повече ако бременноста ви е била рискова и сте се следели при него.

Общи условия

Активация на акаунт