Пак за тестерите!

  • 12 821
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
А чували ли сте за някакъв склад до Халите някъде?

# 91
  • варна
  • Мнения: 564
За какво ви е тестер на Дона Каран като цената на 50 мл парфиум е горе-долу същата + 4-5 лв?

# 92
  • София
  • Мнения: 3 328
Такъв тестер гледах някъде в българските сайтове за 75 лв., а доколкото помня, миналогодишната цена на запечатан в кутийка такъв парфюм беше приблизително /плюс-минус 2 лв./ същата.

# 93
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Някой дали е пазарувал от този сайт http://parfums-bg.com/?
Моля, спозелете впечатления, тъй като съм си харесала един парфюм и много се колебая дали да рискувам с поръчка от там.

Аз мисля да поръчам два парфюма от там, пък ще видим. Разбрах, че са коректни, пък и ми изглеждат най-читави от българските сайтове  newsm78.

# 94
  • Мнения: 55
Обикновено, когато излезе някой нов аромат под формата на Eau de toilet или EAu de parfum, той е доста скъп или поне в началото...После обикновено цената му малко спада. Логиката е, че който има 120 лв. например да си купи 50 мл от новия дамски аромат на Hugo Boss - Femme, просто няма да търси тестер, за да му излезе по-евтино! Освен това, новите парфюми все още не са познати на широк кръг от хора. Те не са чували името на парфчма, пък камо ли да търсят как да им излезе по-евтино като си купят тестер от него. Дано съм била полезна... Laughing

# 95
  • Мнения: 13 512
За какво ви е тестер на Дона Каран като цената на 50 мл парфиум е горе-долу същата + 4-5 лв?
наистина ли не знаеш как се пише парфюм?
По темата: разликата между EDP i EDT  никога не може да е 1 евро!

# 96
  • варна
  • Мнения: 564
За какво ви е тестер на Дона Каран като цената на 50 мл парфиум е горе-долу същата + 4-5 лв?
наистина ли не знаеш как се пише парфюм?
По темата: разликата между EDP i EDT  никога не може да е 1 евро!
В този сайт за продажба на парфюми цената на Дона Каран парфюм е 76 лв,а в другия тестера е 74?Та за това питах.Аз ползвам този аромат вече втора година и си го купувам от магазина на главната и там цената за 50 мл.е 89 лв.
Тук не става въпрос за сравняване на парфюми с тестери.

# 97
  • Мнения: 2 229

Е как 50 мл ТЕСТЕР 75 лева?!  #Crazy
Имам 100 мл, беше 60$ някъде преди година и не мисля, че е менте...

# 98
  • Мнения: 3 010
побут старата тема, ама никъде из нета не виждам Aqua Alegoria Pamplelune Guerlain . Моля ако ста чували нещо за него ме насо4ете  Laughing

 smile3521

# 99
  • Мнения: 13 512
Къде в нета търсиш? В България ли? Скоро ги мернах някъде- всичките Aqua allegoria-по 40-45 евро ,но не беше в български сайт със сигурност.

# 100
  • Мнения: 3 010
оф искам го тоя Aqua Allegoria грейпфрут на Guerlain .... кажи ми поне тука във Варана къде да го намеря и кви пари....

# 101
  • Мнения: 13 512
в българия не се внасят.  Във Варна герлен се продава само в галери- до Мусала, но няма.. ако имаш път натам,можеш да ги попиташ.виж в ebay
http://www.beautynet.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Beautynet/ … ductSKU=300105737
ne разбирам немски, но ..ако толкова си се запалила, може да намериш някой, който да ти го купи и изпрати. аз така полудях с един парфюм и го поръчах от италиански сайт с 20 ли, 30 евуро доставка. Ама- сега го исках. не,че знам кога ще си го получа,но...

# 102
Някой дали е пазарувал от този сайт http://parfums-bg.com/?
Моля, спозелете впечатления, тъй като съм си харесала един парфюм и много се колебая дали да рискувам с поръчка от там.

Аз мисля да поръчам два парфюма от там, пък ще видим. Разбрах, че са коректни, пък и ми изглеждат най-читави от българските сайтове  newsm78.

Да, наистина са точни. Взимала съм от там - доволна съм.  yes

# 103
  • варна
  • Мнения: 564
Някой дали е пазарувал от този сайт http://parfums-bg.com/?
Моля, спозелете впечатления, тъй като съм си харесала един парфюм и много се колебая дали да рискувам с поръчка от там.

Аз мисля да поръчам два парфюма от там, пък ще видим. Разбрах, че са коректни, пък и ми изглеждат най-читави от българските сайтове  newsm78.

Да, наистина са точни. Взимала съм от там - доволна съм.  yes
Аз не съм доволна-поръчах си парфюм,но ми дойде в картонена опаковка,без целофан и много бързо изветрява.Обадих се на тел.който са дали за свръзка и от там ми обясниха че така идвали.Глупости-ментета. #2gunfireНяма да си купя от този сайт никога вече.Отидох и си купих същият парфюм от магазин след тази случка-има разлика Peace

Общи условия

Активация на акаунт