Стара Загора 17 - Вечните щастливи усмивки...

  • 11 856
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • Стара Загора - на баира
  • Мнения: 77
Дени4ka, честит рожден ден! Много здраве, късмет и семейно щастие!  bouquet

# 226
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Къде ще се видим по обяд...?
Тази седмица вече за Бирхалето няма да става...
Ама само да не ходим всеки ден при Шивача...
Че освен "хубавата музика", която основно Джейд харесва...
Друго май няма...
А, да... И Таткото на Ива има лична причина да ходи там...
Онази барманка, която му въртеше "свалящите" сандвичи...

# 227
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Къде ще се видим по обяд...?
Че освен "хубавата музика", която основно Джейд харесва...
Друго май няма...


Че какво и е на музиката?
Ам който само квака няма как да я чуе  Mr. Green

# 228
  • Мнения: 753
здравейте, мамички и татковци на СЗ!
отскоро съм във форума, но се радвам че Ви има! Embarassed
с малък бебчо съм, и разбира се той беше причината за 'запознанството ми с вас". Пиша Ви днес във връзка с обгазяванията - мисля, че никой не го е еня от политиците или държавниците за нас, нашите деца, знаем какво е положението.
на 15.11.06г. отново са засечени високи концентрации на азотен оксид във въздуха ни, моя позната майка на 6 месечно бебе се е обадила в гражданска да пита има ли нещо. те са я обявили за луда същия ден, а до вечерта наши частни медии постнаха новината: Пак ни обгазиха!, детето и вече 2 пъти е болно: бронхит, ларингит: лекарката казва: много е светъл, това е масово в града, най-много тези деца страдат от обгазяванията, аз също се сблъсквам с това, педиатърката на моето бебе : а те са 2 : обичам различни мнения, за да съставя за себе си , и двете ми го казват: алергия : обгазяване!!!! Майки и таковци, какво мислите по въпроса?? Страдат ли и вашите деца като нашите? Трябва ли да стоим и да си мълчим когато за пореден път ни  правят 'луди'? имам позната - военна, когато я питам обгазяват ли ни от змеево, тя се смее, после: нее, а след малко: военна тайна е всички знаят: имат договор за унищожаване на оръжие, но публично никога няма да кажат защото е ТАЙНА!!!! НИЕ И НАШИТЕ ДЕЦА ТАЙНА ЛИ СА МИЛИ РОДИТЕЛИ?!!!!???

# 229
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Че какво и е на музиката? Ам който само квака няма как да я чуе Mr. Green

И за фон на става даже...!!!



Тигърче, минахме периода на възмущение, минахме периода на примирение, после пак ни наскачаха лудите да правим протести, правихме... И какво от това...
На обявен протест от МАЙКИ СРЕЩУ ОБГАЗЯВАНЕТО... Дойдоха от цяла Стара Загора едва 20-тина майки... ДЕСЕТТЕ бяха от този форум... Въпреки че имаше много сериозна разгласа по медии и в публичното пространство... Докато огромната маса търпят като патароци... Няма какво да се случи... Правиха се и други протести... Облечени в политическа краска... Запушиха им устите... Това е положението... Геополитика... И да продължаваме да си се възмущаваме - ВСЕ ТАЯ... Последиците от цялата история са си за нас и децата ни...
Няма какво да направим като отделни единици... Както се видя и от скромния ни опит... Масата не са заинтересувани от проблема... Или поне не го показват...
Така че, колкото и пресекателно и необнадеждаващо да ти звуча... От твоя вопъл няма смисъл... Пробвахме го... Не стана...

# 230
  • Мнения: 619
Здрасти,тигърче!Ще подкрепя Експрес...Наистина лятото се видя колко са заинтересуваните по въпроса...

# 231
  • Мнения: 753
примирение!!!! ???? това ли ни е останало????

# 232
  • Мнения: 1 149
Какво стана с "иска" на Ирина?

# 233
  • Мнения: 619
Какво трябва да се направи според теб?Да окупираме общината и да правим гладна стачка?Едва ли ще се затрогне някой...Нямам нищо против това да се вземат някакви мерки,но какви?Ако си била на протеста,значи си видяла на кого му пука за децата му...Спомням си как майки с деца питаха за какво сме се събрали и като разберат си тръгваха....Това не е ли примирение от тяхна страна?Доста хора не вярват,че нещо ще се промени и затова не предприемат нищо,естествено...
Да поздравиш Гери и Рачето като се видите!

# 234
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 866
Честит рожден ден на Ивка на мама Злати!Да и е златно момичето и много да я радва!!!! smile3525 baloni Flowers Four Leaf Clover

# 235
  • Мнения: 6 243
Glasuvaite za Pep4o ili za men v anketata za Zlaten $erpak, 6toto vijdam vsi4ko....

# 236
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Glasuvaite za Pep4o ili za men v anketata za Zlaten $erpak, 6toto vijdam vsi4ko....
Сега пусни и линк де   Laughing   къде да го търсим  тоя черпак Mr. Green

ЧРД на Ивката и от нас

# 237
  • Мнения: 6 243
Abe az niamam ni kredor, boria se tuk s edin kriv holandski laptop, vas vo marzi da vlezete v Kljukarnika

# 238
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Гласувахме за теб  ! Laughing  Споко ! От твойте сладки работи съм качила поне едно кило .  Mr. Green

# 239
  • Мнения: 6 243
ve4e shte sam spokoina, 4e dosega se tresoh ot valnenie

iskam da kaja na Jade, 4e tuk ima edin hotel, (ne sam v nego!!!), koito se kazva "KURHAUS".

Mnogo e hubavo v Haga, no az po cial den sam na obu4enie, mnogo u4ena shte stana...

Общи условия

Активация на акаунт