Слън4еви мами в арабските страни-12

  • 20 819
  • 295
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Любе, разгледах снимките и клипчетата, беше ми интересно!!!  bouquet Извини ме за въпроса ама ти ли си мацката със синьото ОКО и на аватара и на сватбата с червената рокля??!! newsm78 Simple Smile

# 196
  • Мнения: 815
Хехехе, аватара случайно го намерих  Laughing съвпадение, че същия цвят като моя  Laughing
А с червената рокля съм аз  bowuu

Монди, защо не ми отговаряш?  Hug

# 197
  • Мнения: 13 512
Мерси за инфото, монда!!
Ти как си?
Кога ще идваш насам?
Поздрави!!
Здрасти, Люба
Добре съм,всичко е наред тук...замислям го за след Нова одина- февруари някъде, но преди лудницата на Шопинг Фестивала. Ти ще си първата,която ще узнаеш,след като го реша.

# 198
  • Мнения: 1 269
привет моми4ета от емирствата.
 
Някои пита коя е мамата от море от любов.това е Комодено,ако някоя от вас си я спомня Laughingднес се 4ух с нея и тя ми каза,за изненадата за мъжа и Laughing

ние пътувахме добре.малките се държаха героиски,с изклю4ение на края,но то е нормално.тясно им беше и неможаха да се наспят.обрахме то4ките по летищата.много им се радват на децата като са в двоината коли4ка Mr. Green

утрепах се от 4истене днес.но апартамента ни беше все едно бомба е паднала.важното е 4е свърших и утре се отдаваме на разходки с децата.и среща маи се заформя  Grinning

пак ще пиша

веси в некст и мадъркеър маи имат намаление(едно пиле ми каза).утре ще ти кажа със сигурност

креми марси бързо оздравяване на децата.да ги нацелувате от нас Hug

# 199
  • Мнения: 689
Миленке- пти4ето дано потвърди,4е харесвам Некст.
Заподозряхте ме мене за ,,Море от лЮбов,,,ама не съм аз.То и да не ми се налага!

# 200
  • Мнения: 3 461
Миленче,добре дошла още веднъж!  bouquet Heart Eyes

Миме,много хубава снимка на малкия на фона на морските вълни. Hug

Люба,булката ти се пада зълва. Mr. Green,дано да е добричка.

Ели,и Дилън е с хрема пак и се чудя дали да го пускам утре,че в други ден ще ходим с него до Рияд за два дни.Много рохки яйца са,ще почна да ги калявам.Вчера,късно следобед,дойдоха едни англичани,духаше вятър,а водата в басейна беше много студена. Трите малки деца веднага се хвърлиха във водата,окото им не мигна.Същите ходят боси в моловете,а ние на нашите все им треперим а резултат никакъв. Embarassed

Марси и Креми,как са децата днес? Hug

# 201
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Любе, красавицо  bouquet много се хубави всичките. малката принцеса и тя като малка булка.
като ви гледах оня ден добре се разбирате със зълвата. дано да е така винаги!
Пак добре дошла на МИлена. дано Бутти има път до Дубай та да се видим утре.
той ме изненада днес. иска да ходим до БГ за 10 дни около Нова година. домъчняло му за вилата #Crazy дано не чуе Дявол и наистина пътуваме.  Praynig
Монда, не можахме да се видим във Бг , дано да е в Емирствата  bouquet

 Hug на всички болни дечица и скорощно оздравяване.
Ноя, май ще излезеш права Wink
лека!

# 202
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
любе дай паролата, моля те! ако някой ме светне, защо не ми приемат и си 4акам като пране  още да ми пратят активиране на  нетера, 4е и аз да видя това море от любов, дайте идеи как да  го гледам, ако може някой да ми услужи с една регистрация дето да  става, много благодаря!
а комодено къде е в дубай или в бг , не пише отдавна?
линда е по-добре да 4укам на голямото дърво! дано да не стане  нещо по-нататък!
milenke Hug

# 203
  • Мнения: 927
Олее, знаех си, че мацката е от нашите! По имената на дечицата се сетих! Миле, много поздрави и носи. Много ми харесаха и двамата  Hug
Силви, страхотен сайт. Пратих го на няколко приятелки  Grinning А бе как ги намирате тези неща  newsm78 аз нещо хич не обичам да се ровя из нета  Confused
Любе, подай си CV-то в TONY&GUY в Емирейтс Тауър. За рецепционистка са хубави заплатите.Знам,че 2 българки работят там.
Креми, защо не пробваш с алтернативна медицина да излекуваш Сами? С тия антибиотици... newsm78 ..не знам... Ти рано ли го захрани? Дано се оправи миличкото  Hug
Миме, страшен сладур е Зайед, машалла!!!

# 204
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
любе дай паролата, моля те! ако някой ме светне, защо не ми приемат и си 4акам като пране  още да ми пратят активиране на  нетера, 4е и аз да видя това море от любов, дайте идеи как да  го гледам, ако може някой да ми услужи с една регистрация дето да  става, много благодаря!
а комодено къде е в дубай или в бг , не пише отдавна?
линда е по-добре да 4укам на голямото дърво! дано да не стане  нещо по-нататък!
milenke Hug

Аз не познавам комодено, защото тя е пишела в първите темички, но се поразрових, да сесветна и видях, че последно активна е била на 26.06. Не я познавам но предаването ми хареса и мъжа й сладур, пичага, фога!!! Simple Smile Та който иска и я познава, може да ни светне, нас новите !!!

# 205
  • Мнения: 13 512
дано не чуе Дявол и наистина пътуваме.  Praynig
Монда, не можахме да се видим във Бг , дано да е в Емирствата  bouquet
миме,както виждам-пак ще идвате в Бг...можем пък и тук да имаме късмет да се видим:-)

# 206
  • Мнения: 1 184
привет моми4ета от емирствата.

 Thinking Миленка, за нас няма ли привет??? АААА  Crossing Arms
Добре завърнала се. Дано сте си изкарали хубаво в тоя студ в БГ  Laughing.

Веси, как е нашия адаш?? Ти започна ли захранването? Ние днес сме при доки и ще видим той какво ще каже. От една страна ми се иска да започна сега, че ми писна да се събужда по хиляда пъти на нощ, но пък всички казват, че е по-добре да се захрани по-късно. Ще видим. Между другото днес навършваме 4 месеца  bowuu. Ех, как бързо лети времето  ooooh!.

Любе, защо не споделиш паролата и с нас???  newsm78

Ноичка, и Рая ми е постоянно по къси панталонки и боса, но пак си настива. Явно докато не си го минат децата ще са така. Дано да са само настинки, а не е нещо по-сериозно. Настинките са лесни.

# 207
  • Мнения: 3 461
Люба,за съжаление не ми се отваря,не знам защо. newsm78

Ели,лошото е,че настинките вечно преминават в нещо по-сериозно.Утре и други ден ден сме в Рияд,много обичам да ходя там.

Миме,как ви се ходи в този студ пак?Тези ваши мъже,големи почитатели на българското се оказаха. Laughing

Миленче,къде скиториш цял ден,то не може за един ден да наваксаш всичко,остави и за утре. Heart Eyes

Онзи ден,в кънтри клуба,загубих в тоалетната голям пръстен от бяло злато и коприна.Свалих го,докато миех Атли и естествено чак вчера се сетих.Ходихме пак,но разбира се,нямаше и следа.Какво беше учудването ми,когато снощи ми се обадиха,че са го намерили.Една англичанка го дала на сервитьора,който е българин и е много сладко момче.Бях ви казала и за ключа,който загубих,оказа се,че съм го оставила на покрива на колата,както и предполагах Crazy.Някакъв човек карал след мен,видял,че на завоя нещо тупва от колата,спрял се и го взел,а после обиколил сградите до нас,докато най-после нашия домоуправител го разпознал. Mr. GreenАз вече бях сменила патрона,но поне магнитната карта от гаража все още ми върши работа.Тези два случая затвърдиха убеждението ми,че има много честни хора,особено по тези географски ширини.  bouquet

# 208
  • Мнения: 688
Онзи ден,в кънтри клуба,загубих в тоалетната голям пръстен от бяло злато и коприна.Свалих го,докато миех Атли и естествено чак вчера се сетих.Ходихме пак,но разбира се,нямаше и следа.Какво беше учудването ми,когато снощи ми се обадиха,че са го намерили.Една англичанка го дала на сервитьора,който е българин и е много сладко момче.Бях ви казала и за ключа,който загубих,оказа се,че съм го оставила на покрива на колата,както и предполагах Crazy.Някакъв човек карал след мен,видял,че на завоя нещо тупва от колата,спрял се и го взел,а после обиколил сградите до нас,докато най-после нашия домоуправител го разпознал. Mr. GreenАз вече бях сменила патрона,но поне магнитната карта от гаража все още ми върши работа.Тези два случая затвърдиха убеждението ми,че има много честни хора,особено по тези географски ширини.  bouquet
Лелеее Noia не мога това да го повярвам което го казваш, тук в  BG това никога ама никога няма да се случи - Боже като гледам по BTV какво става тук с нашите деца в училищата ни... ужас по-малки деца пребиват с вериги и столове по-голямо момиченце защото им направило забележка да се държат по-добре в час  Twisted Evil и още много такива цветущи случаи. Направо съм изумена  Shocked - не бих искала детето ми да расте в такава агресивна среда. Sad
Някой може ли да ми каже нещо повече за училищата в Дубай, от колко години започват 1-ви клас там какви са таксите и всякаква друга информация ще ми е адски полезна. Praynig

# 209
  • Мнения: 1 269
привет моми4ета от емирствата.

 Thinking Миленка, за нас няма ли привет??? АААА  Crossing Arms
Добре завърнала се. Дано сте си изкарали хубаво в тоя студ в БГ  Laughing.

Елип мила аз имах предвид,Привет от емирствата,а не само на моми4ета там Embarassed
извинявам се за недоразумението,аз вси4ки ви ви мисля Hug

ние вси4ки сме болни с настинка.Малкия се е вкоп4ил в мене и не ме пуска.не иска и да спи.като го сложих в леглото се залиса от пла4 Sad за сега спи в шезлонга,но до кога не знам

креми марси как са де4ицата.дано да не сте болни ве4е  bouquet

лягам,4е ми е доста зле,а като знам каква нощ ме 4ака......

лека

Общи условия

Активация на акаунт