50 Easy Party Cakes - за Tali Dan и Bambinkamalinka

  • 14 704
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Сканирах цялата книга на Тането, но не зная къде да я кача, така че всеки който иска да може да я чете и дори разпечата.
Дайте некой жокер, за да се ползва книгата не само от мен  Mr. Green Книгата е в *.pdf формат.

Последна редакция: сб, 18 ное 2006, 14:23 от Mimito

# 31
  • Мнения: 1 655
За калинката може и да се вземе правоъгални блатове но по тънки, и да се трупат като на комулка и пак става полукръг а и като се трупат се мажат с крем по желание и тортата щестане по вкусна!
А за компютърта наи лесно щему направиш лаптоп а и тои ще е очарован, ами два правоъгални блата като този за монитора триабва да го застопориш със клечки за шишчета и готово, рисувах му клавиатура и е готов!
много е готина темата
искам сканираните снимки, не можеш ли да ги качиш в някои саит та всички да ги разгледаме

# 32
  • Мнения: 172
Креми Благодаря ти.Не бях се сетила за лаптоп наистина ще стане по лесно от настолния компютър.Като я направя/то има още време до 02. 12./ще я снимам и ще кача снимките във форума. smile3525

# 33
  • Мнения: 184
Здравей
Сканирах цялата книга на Тането, но не зная къде да я кача, така че всеки който иска да може да я чете и дори разпечата.
Дайте некой жокер, за да се ползва книгата не само от мен  Mr. Green Книгата е в *.pdf формат.

Можеш ли да ми я пратиш на емаил : pavlovax@gmail.com
Предварително много много ти благодаря!

# 34
  • Мнения: 357
Сканирах цялата книга на Тането, но не зная къде да я кача, така че всеки който иска да може да я чете и дори разпечата.
Дайте некой жокер, за да се ползва книгата не само от мен  Mr. Green Книгата е в *.pdf формат.

Незнае ли някоя мама как може да качиш книжката?   bouquet

# 35
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ето каква торта спретнах днес.
Не е професионална, но това ми е първия опит!Надявам се на децата да се хареса.

А за книгата не мога да я пратя по поща - файла е голям 105 mB и ми се връща.
Пробвах да я кача на един сайт, но не ми хареса формата. Продължавм да чакам някой да ми каже къде да я метна.

# 36
  • Мнения: 1 320
Поздравления ... тортата е страхотна ... баткото мноооого я хареса Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 655
Наистина много сполочлива е станала тортата!  chef  bouquet

# 38
  • Мнения: 172
Цитат
А за книгата не мога да я пратя по поща - файла е голям 105 mB и ми се връща.
Пробвах да я кача на един сайт, но не ми хареса формата. Продължавм да чакам някой да ми каже къде да я метна
А ако я архивираш и така да я пратиш?

# 39
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Цитат
А за книгата не мога да я пратя по поща - файла е голям 105 mB и ми се връща.
Пробвах да я кача на един сайт, но не ми хареса формата. Продължавм да чакам някой да ми каже къде да я метна
А ако я архивираш и така да я пратиш?

Файйла е в pdf формат. Той достатъчно компресира снимките. Един архив няма да го намали кой знае колко.
Както и да е. Успях да кача книгата.
Ето тук е! От време на време затварят сайта за директно сваляне за България. Може да се наложи да си инсталирате техния браузър и пак става!
Ако има проблеми свиркайте да му мислим наново!

# 40
  • Русе
  • Мнения: 410
Мимито, много сладурска торта. Аплодисменти Hug Hug Peace

# 41
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Mimito, свалих си книката на компютъра, сега инсталирам адоб и тропам с пръсти от нетърпение да я разгледам, благодаря.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Mimito newsm74!
Страхотна си!!!!
Благодаря ти!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 43
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Aз още не мога да се вредя Sad Вие как успяхте? Сложихте ли тулбар-а или чакахте търпеливо  Tired

# 44
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
с тулбара

Общи условия

Активация на акаунт