Ръкостискане тип медуза?!

  • 6 094
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 271
Е аз съм от мекотелите Mr. Green но само с мъжете, които ми харесват Crazy Обичам начина, по който с топла ръка се опитват да задържат моята и стискат, стискат.... Simple Smile. Иначе си стискам колкото требе и според отсрещната страна.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 105
Малей, Бубо, жива да си, че отвори тая тема...

 Joy

Интересно, обаче, че аз до сега все(90%) на мекотели съм попадала, а тук излезе, че повечето си ръкостискат както си требе   Thinking

Хич няма и да чета до края. Първото нещо, което направих в темата е да гласувам и да видя процентите. До момента - 1% мекотело. Половината жени, с които се запознавам се ръкостискат така 'се едно ще им окапят пръстите (мъжете винаги са по-сърдечни). Винаги приятно се изненадвам, когато се запозная с жена, която мъжки да ми стисне ръката...щото и аз така ръкостискам.  Grinning
Един вид съм съгласна с мнението на БУБА.

# 62
  • Мнения: 2 550
Аз съм от мекотелите  Blush Ами мързи ме да стискам...

# 63
  • Мнения: 7 837
Сега, като се замисля, сигурно мъжете не обичат, жените да стискат... newsm78
Освен на едно специално място, дето уж се удължавала ерекцията  Laughing

# 64
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз стискам здраво при ръкостискане Simple Smile Дори понякога хващам с 2 ръце  Mr. Green Само една жена така също ръкостиска Simple Smile

Божее, това ми напомни вица за: Татеее, тука една "мастиска"  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 1 858
Аз също съм от тези дето стискат. И аз мраза ръкостискане  тип "умряла риба". За жените този тип вече го приех за нормално и не ме дразни чак толкова но когато мъж ми подаде ръка без жизненост в нея... направо го отписвам!

А какво ще кажете за тези, които подават ръка в ръкавица за здрависване? Това някой да не си свали ръкавицата и да се здрависа с мен е по-отвратително и от здрависване тип мекотело, умряла риба, кашкавал, течен маргарин или каквото и да е там.

# 66
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
А какво ще кажете за тези, които подават ръка в ръкавица за здрависване? Това някой да не си свали ръкавицата и да се здрависа с мен е по-отвратително и от здрависване тип мекотело, умряла риба, кашкавал, течен маргарин или каквото и да е там.
Ааа, ако е кучи студ, нищо чудно. Като ми се наложи, много ми е криво да си сваля ръкавицата и да си изложа кожата на полярен студ - 2 секунди здрависване, после 5 минути възвръщане на телесната температура, ми!

А да ви подават мокра ръка, надве-натри забърсана в дрехите? Аз предпочитам да откажа здрависване в такива моменти, отколкото да си подам морката ръка с капеща вода/сапун/кой знае каква течност за здрависване.

# 67
  • Мнения: 4 371
Абе ти липсваш, липсваш и после удряш в земята с питанки  Laughing

Доста често ми се случва да ме хващат разни мекотелени ръце, а интересното е, че тук всички хващат както си трябва. Но това ти вече си го отбелязала Mr. Green
Да не забравяме, че във форума всички сме перфектни Mr. Green

Вчера се запонзах с една готина девойка, но като ме хвана като умряла риба, дето вика Бу и ми се сгади Embarassed
Аз се ръкувам здраво Laughing, а когато човека срещу мен ми е много симпатичен, но не достатъчно близък за целувка примерно, го хващам с две ръце, като в никой случай не искам да го приклещвам. Просто показвам по-топло отношение Sunglasses

# 68
  • Мнения: 3 405
Мразя медузи Sick
Ръкостискам стабилно.

# 69
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Вчера се запонзах с една готина девойка, но като ме хвана като умряла риба, дето вика Бу и ми се сгади Embarassed
Аз се ръкувам здраво Laughing
Случва ми се вече няколко пъти да се ръкувам нормално, средна сила, с умрели риби (жени). Последните ме гледат изненадано и леко съжалително - защо тъй Thinking
Много по-женствено и красиво ли е да подадеш виснала от китката ръчица, която да изхлузиш бързо-бързо, все едно ти подават сопол?

# 70
  • Мнения: 1 113
Откакто един непознат ми задържа ръката в продължение на 5 мин., започнах да ръкостискам като риба, подавам си ръката и бързо-бързо я измъквам. С близки почти не се ръкостискам.
Мда, мекотело съм аз ...

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Не съм получавала оплаквания, но сега като се замислих такова тип леко ръкодокосване упражнявам ако с някой човек се запознавам инцидентно, покрай друг и акцентът не е върху нашето запознаване и съответно здрависване. Но ако се здрависвам и ръкостискам с познат човек и аз гледам да упражня повече сила...

Но виж като психолог взех да се замислям за причината това да е така... Може би това е символ на някаква затвореност и нежелание да се установи по-близък контакт, на това, че сме станали много недоверчиви и мнителни към хората....не знам, интересна тема  Rolling Eyes

Ми да, разбира се. Върху непознат човек упражняваш минимум контрол и също така си леко предпазлив, дори да не озъзнаваш това. Резултатът е 'мекотело'. Поне аз съм така.
Като видя някой познат, зарадвам му се и си хванем ръцете, естествено да е по-здраво.

# 72
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Май не съм обърнала внимание, даже не се сещам дали се ръкостискам  newsm78

# 73
  • Мнения: 5 539
Направо чупя фаланги, като се ръкувам  friendship Sneaky

# 74
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Аз с жени, честно казано, не си спомням да съм се ръкувала. Но имам един познат, с който ми се налага от време на време- чувството е, че пипам умряла риба.

Общи условия

Активация на акаунт