Не ми се живее

  • 6 479
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 164
Съпругът ти има ли висше образование?

# 46
  • Мнения: 4 555
Лени, не си права. Когато човек е в депресия, е нормално да се чувства така и да има нужда от окуражителни думи. Това не значи, че животът му е празен,без смисъл или че човекът не знае какво иска . За съжаление обаче точно така му се струва, че са нещата.
Депресията не е черта на характера  Peace

# 47
  • Мнения: 4 473
Има една група от мъжката половина, за които фразата "Не те искам, но и на друг не те давам!" им е нещо като мото в живота. Тази групичка, честно казано ме отвращава.
Случилото се никой не може да промени - факт. Вариантите са два: или прощаваш и продължаваш живота си, или не прощаваш и всеки поема по своят път в търсене на щастие в очите на друг човек. В случая този мъж шантажира, права е Шани! Това, извинете, не е поведение на мъжкар! Ако достойнството му е било толкова наранено, та не е бил способен наистина да прости, а не да театралничи, че го е сторил - защо просто не си тръгне? Кому е нужно да живее в самозаблуда, какво би спечелил от нея?
Вярно е, че в момент на гняв, съпроводен с наранено достойнство, човек казва много тежки думи. Понякога те са истина, друг път биват използвани с цел да наранят умишлено. Но е необяснимо за мен, зрял човек, който претендира за морал и осъжда неотстояването му от друг, да не е наясно с поведението си след толкова време (в случай, че е казал въпросните неща, подвластен на емоцията). Нещата са колкото сложни - толкова и прости. Само трябва човек да достигне до собственото си убеждение какво точно иска, какво чувства и как вижда животът си занапред.

# 48
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Не ми се живее как така?!Обърканият живот и проблемите не Naughty бива да те навеждат на такива мрачни мисли!Всичко в този свят е поправимо по един или друг начин.Непоказвай малодушие и отчаяние пред съпругът си-ако той не се държеше така с тебе едва ли щеше да потърсиш топлина и нежност при друг.Раждането на второ дете неможе да стопли отношенията с такъв твърдоглав мъж,а ако нещата продължават в тоя дух у вас-помисли си кое е по-доброто за детето ти-да расте в атмосфера на напрежение и мъка с двама необичащи се родители  newsm78 или с тебе, но в по-спокойна атмосфера!Дано нещата се оправят в къщи!А замисляла ли си се,защо е толкова критичен и безразличен към тебе толкова години вече-може и да има друга,намери начин да изясниш това дискретно Sick
 newsm10 и незабравяй-показвай  по-вече самочуствие и безразличие към държанието на съпругът ти-никакъв рев и сълзи пред него,никакви молби ...прости ми....нека първо си прости на себе си за държанието към жената на която се е врекъл в обич и грижи за цял живот smile3505

# 49
  • Мнения: 127
ЕЕе  вие я изкарахте мъченица бе момичета Naughty
Защо си му изневерила ?Защо си допуснала той да разбере?
По време на кавгата той ти е казал самата истина----доде сте заедно той няма да забрави Naughtyбъди сигурна.
Казваш не ти се живее---ми ти си си обърнала живота с краката нагоре.
и кво като имаш висше образование--секретарка на президента ли искаш да ставаш? Намираш каквато и да е работа и я започваш--как си траяла 6 месеца да ти го повтаря мъжа ти?
И накрая си намерила най-лесното  Naughty

# 50
  • Мнения: 1 919
Намираш каквато и да е работа и я започваш--как си траяла 6 месеца да ти го повтаря мъжа ти?
Е само за да не ми натяква някой никога няма да започна каква и да е работа. Не искам да ставам и секретарка на президента.
А това, че някакъв мърльо и го е натяквал говори лошо за него.

Последна редакция: пт, 03 ное 2006, 11:57 от galia_mi

# 51
  • Мнения: 6 164
Няма смисъл да се самообвиняваш, защото станалото - станало.
Искаш да върнеш времето назад? И като го върнеш дали няма да направиш същото, коео си направила, с това му държание? Нали именно това те е тласнало? Той няма право да с държи така с теб, но пък от друга страна не е било точно това начина за разрешаване на проблема. Да бягаш ои действителността чрез втора връзка е голяма глупост. Но пък чак да не ти се живее... Ще отмине това, гледай напред, така или иначе не можеш да върнеш времето. А всяко зло за добро. Мъжа ти и преди изневярвата се е държал зле, така че и да беше и да не беше...

Попитах умишлено дали има висше образование, защото познавам един такъв типаж хора, които тъй като не са висшисти, но пък изкарват добри пари само се перчат колко е безсмислено да учиш, като така и така изкарват повече, пък същевременно избиват комплекс, тъй като съществува такъв, макар да не си го признават.

# 52
Благодаря на всички, които изказаха мнение по темата!
Не се сърдя на онези, които ме упрекнаха, защото информацията, която подадох далеч не беше достатъчна човек да си направи обективна преценка.

Всичко, което изписахте от вчера насам, ми помогна много.
Знаех си, че мога да разчитам на вас!

БЛАГОДАРЯ ВИ!   newsm51

# 53
Е още нещо :

Надявам се, че темата ми ви е помогнала и на вас да си направите някои изводи за живота и за това колко сложниса всъщност човешките взаимоотношения.

Пред мен все още стоят много неизвестни, но днес съм по- оптимистично настроена! Благодарение на вас!

 Hug

# 54
  • Мнения: 704
По принцип избягвам да пиша в такива теми, но долуцитираното "ме жегва", затова ще си кажа мнението:

... В действителност нямам никакъв избор.

Винаги, Винаги имаш избор! Проблемът е обаче с вземането на Решение... нещо, което можеш да направиш само ти.



# 55
  • Мнения: 223
НЕ СЕ ОБВИНЯВАЙ..ГЛЕДАЙ НАПРЕД...НАПРАВИЛА СИ ГРЕШКА,НО КАКВО..ЧОВЕШКО Е ДА СЕ ГРЕШИ

Общи условия

Активация на акаунт