05.11.2006 г. - Акция "Буркан"! Моля, подкрепете ни!

  • 5 493
  • 126
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 324
Има развитие цялата история.
Първото положително нещо още същият ден беше големият медиен интерес към Акцията. Последваха покани за участия в различни предавания. В момента се организира участие при Милен Цветков довечера, на 16.11.2006 г. в Искренно и лично и на 09.11.2006 в предаване по ББТ.
Второто хубаво постижение за семействата с репродуктивни проблеми, е че касата ще одобри още 140 молби а ин-витро за тази година.

Писмата, че няма да ги четат беше ясно, но поне има гласност по въпроса и искат неискат ще обърнат внимание тези от НЗОК.

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 16:29 от Tаня

# 121
  • Мнения: 1 558
Радвам се!   
От все сърце желая крайния резултат да са хиляди усмихнати детски личица!

# 122
  • Мнения: 61
 newsm10  УСПЕХ. ИМАТЕ ДВЕ РАМЕНА ОТ МЕН.

# 123
  • Мнения: 6 442
А тази сутрин по бтв говориха за ин-витро,но го хванах накрая и не можах да разбера за какво точно става въпрос.Някаква информация дали има нещо общо с тази акция?

# 124
  • София
  • Мнения: 6 363
да, днес, в предаването "Тази сутрин" по бТВ също беше обсъждан въпроса за програмата ин-витро и липсата на средства. участваха д-р Владимиров, който е председател на Българската асоциация по стерилитет и д-р Табакова. трябваше да участва и д-р Даскалова от срдужение Зачатие, но тя се разболя и в последния момент не можа да отиде.
определено отзвукът от акция "Буркан" е голям и продължителен. това само идва да ни докаже, че спасението на давещите се е в ръцете на самите давещи се и докато не започнем да показваме по всякакъв повод гражданската си позиция и протест, няма никой да дойде да ни помогне...

# 125
  • Мнения: 47 993
гледах тази сутрин по бтв и много ми хареса как говориха гостите!дано наистина има силен и продължителен отзвук от акцията!

# 126
  • Мнения: 270
Не знам дали вече не е късно, ама за всеки случай изпратих сега на двата адреса по едно цвете!
Стискам палци кампанията да е успешна!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт