Какво мислите за мъж зарязал бременна жена?

  • 6 423
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
Гадно,ама това само един мъж може да го направи!
В конкретният случай - да. Но историята познава и други случаи. Една моя съседка излезе за цигари и се върна след три години от Щатите.  #Crazy Заряза мъжа си и двумесечното си бебе просто ей така.

Иначе в най-общия случай, това за мен е мъж, неспособен да поеме отговорност за собствените си действия. Може да е грубичко, но понякога е по-добре отрано да си проличи страхливеца и по-малкото зло за една бременна жена е да я зареже сега, отколкото после цял живот да го хрантути (нямам предвид материално).

# 16
  • Мнения: 811
Има мъже,които и на 30 не знаят какво искат,не са готови за отговорността...
Подобна постъпка си е гадна,няма как да я приема нормално...все пак бих разбрала оттеглянето ако бебето е непланирано-не казвам,че го оправдавам,а че го разбирам-има право да си тръгне,но е редно да поеме отговорност-ако ще и само финансова.

# 17
  • Мнения: 8 505
За целите на експеримента -да кажем че си е "бил камшика" веднага след като е разбрал.

Вариант 1:той е невероятен задник (мога да напиша и други епитети,но идеята е ясна).
Вариант 2:говорили са,че не искат дете (поне той,но тя е информирана),но с цел да го задържи при себе си,тя "случайно забременява.В този случай го оправдавам.
Още сценарии ми се въртят в главата.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 845
Мисля, че не може да се обсъждат категорично хипотетични ситуации.
 
Според мен да родиш насила дете на някого е същото като да направиш насила дете на някого. Ако не са използвали предпазни мерки за това си е виновна и жената. Например с изумление разбрах от една тема в Татковци, че голяма част от жените предпочитат метода на прекъсването пред предпазните средства.  #Crazy Е тогава длъжен ли е един мъж да се жени за жена, която не желае, само защото е забременяла?! newsm78

Виж, ако са били любими, ако са говорили за бебе, ако са си имали пълно доверие, тогава е гадно, адски гадно от негова страна! #Cussing out

# 19
  • Мнения: 15 619
Познавам двама такива. Живяха години наред заедно. Той искаше дете. Тя забременя. Той я заряза, тя - без работа, с болна майка, няма друг на когото да разчита. Гледа си детенцето. Да й е живо и здраво!
 Той се ожени и жена му и тя бременна. Сега има две деца: за едното се грижи, а другото не поглежда.
                          Без коментар.
P.S. Всъщност има коментар: Господ бави, но не забравя.

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
М-да. Дай инфо, че иначе нестава. И мъже - подлеци знам, и мацки, дето забременяването им е вратичка за връзването на мъж - бол.
Напълно съгласна  Peace Разни хора-разни идиоти  Thinking
Ами кофти случка, както и да го погледнеш, и за двамата. Ами ако е било свалка за една вечер и той си е рекъл чакай да я видиме тая и са излезли 3-4 пъти за 2-3 седмици и са свършили работата?? Всичко се случва  ooooh! или пък тя е харесвала някой (обикновено обвързан) и е решила да го "хване" като му натресе дете  ooooh!
Абе много е отнесена темата, ние може до утре да си разсъждаваме кой крив, кой прав и кой на булката брат  Mr. Green
В случая обстоятелствата са най-важни  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 863
Пантер, седиш, седиш и кажеш на магарето "Чуш".. малко ли сме го нищили това в съседния форум.
На първо място, нали е очевидно, че ти твое бебе няма да зарежеш?Е, тогава защо така те вълнува съдбата на жените, на които им се случва???
Нали е съвършено ясно, че така по принцип не може да има дискусия. Колкото хора, толкова и вариянти, както и разнообразие от причини....Хайде, изплювай камъчето да си спретнем едно хубаво спорче:))

# 22
  • Мнения: 2 327
Каква всъщност е идеята на темата? Морално удоволетворение ли ще получиш от това някой да изказва негативно менние за хипотетичен човек, който ти си нарекъл, а дори и да не си?
Ти бременна жена няма да зарежеш и теб бременен няма да те зарежат. Мисля, че е време да спреш до тук.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 901
Panther, роман ли пишеш или какво?

Чудно ми е, как някой въобще ти се връзва да пише хипотетични сапунки.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 638
Нищо хипотетично няма за мен в една такава ситуация, не чак толкова рядко случваща се.

Какви са причините да се случи - принципно официалните могат да бъдат много, но за мен има само една -  незрялост и инфантилност и от двете страни.

Комантарът ми за такива хора е само един -  отново наивност и незрялост за взимане на такива важни решения като правенето на дете.

И разбира се, никой не е застрахован от това да постъпи "глупаво" в даден етап от живота си.

# 25
  • Мнения: 431
Какво да мисля... житейски ситуации има твърде много, за да се плямпа просто така хипотетично.  Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 2 901
Какво да мисля... житейски ситуации има твърде много, за да се плямпа просто така хипотетично.  Rolling Eyes

Евала!

# 27
  • Мнения: 5 103
Мисля, че е меко казано тъпак/хипотетично или не/.

# 28
  • Мнения: 3 268
Винаги има две гледни точки.Понякога и жените въртим едни гаднички номера...като номера със скъсания презерватив например.Всяка ситуация си е сама по себе си уникална.Но ако говорим принципно-такива мъже са безотговорни.Да не забравяме обаче,че и жената може да е била безотговорна.

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Разбира се, един истински джентълмен е длъжен да гледа жената и детето, дорде е жив. Няма значение, дали жената е забременяла "случайно", няма значение, че може и да е от някой друг приятел и пр. ситуации. Как да не се радвам, че съм се родила жена...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт