Какво мислите за мъж зарязал бременна жена?

  • 6 430
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 704
Но това ме лишава от възможността поне малко да го оправдая.

Вероятно "хипотетичният" мъж Не би се нуждаел от нечие оправдание...

И това е една от целите на тази тема - някой да измисли някакъв случай когато такова поведение е нормално и разбираемо за един здрав, прав мъж над 25 години. Защото аз не мога да се сетя за такива причини сам.

Причина - Не желае да споделя живота си с точно тази бременна жена...

# 76
  • Мнения: 1 294
Със сигурност ако съм на мястото на един мъж, бих я зарязала ако в живота й, когато е забременяла е имало още двама, трима... редом с мен.Дори и да съм мъжа с главно "М" в тази тайфа, това не ме прави сигурен баща на детето и.
Това е интересна версия. И все пак - ако има съмнения в бащинството - има тестове.
Ако пък е имало "тайфа" какво е правил тоя мъж в "тайфата" и защо се е сетил, че това не го урежда точно в най-неподходящия (според мен) момент?
Този тест е грижа на жената в така описаната ситуация ми се срува, тя е човека който трябва да доказва бащинство.(Горката много ще се охарчи за цялата тайфа, днк тестовете са лукс)
Мъжа явно радост си е доставял човечеца, защо трябва да поема на сляпо отговорност която може въобще да не е негова.

# 77
  • Мнения: 1 680
A kakvo mislite za takava zena kojato se zahvashta s maz izostavil bremennata si zena?????

Смятам, че един ден и нея ще я споходи същата участ. Това е човек, който не може да поема отговорност за действията си.
Явно на мъжете по им харесва да мислят първо с онази си работа Joy Joy Joy

# 78
  • Мнения: 1 006
Поставяйки се на мястото на бременната жена си мисля нещо друго... newsm78 За чий ми е този мъж всъщност, ако остане с мен само заради едната отговорност /почти всички я споменавате/ и заради нищо друго?Не виждам що за живот би било това и за тримата, освен вид договор, който ще бъде до време.Той - финансово и още нещо отговорен, а тя - крава за разплод.Детето би расло в суха атмосфера лишена от любов.Ако няма любов, и ако не е споделена напълно няма смисъл да се създава семейство според мен и особобено такова.Иначе го определям като наказание за всички.Не мисля също, че любовта се научава, или я има или я няма.

Мисля си дори, че в случая, ако е било възможно би било по-добре той да не разбира за тази бременност.Явно не е имало начин, защото събитията са последващи.Тя, ако го е познавала наистина добре, ако е оценявала реално връзката им и отношенията между тях, би трябвало да усети и да предположи за тази му реакция и развитие на нещата.Ако тя реши да отглежда сама детето си има вероятност той да се сети след време, че го има и да превърне живота й/им в ад.Може и са върне пълноценно при тях, но някакси не го вЕрвам...Аз ли ще съм най-крайна в темата ooooh! Грях ми на душата, но съм склонна донякъде да мисля, че не бих задържала детето и не бих продължила живота си с този мъж.

# 79
  • Мнения: 2 039
Ами какво може да се мисли за такъв мъж,освен  Sick и  #Cussing out и  bash и  #2gunfire #2gunfire #2gunfire !!!

# 80
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
За мен това поведение е напьлно нормално, в случай, че мъжът не обича жената до себе си. Не желае да споделя живота си с нея и не иска да има деца. Не виждам нищо ненормално, подло или мръснишко в тази постъпка...  Rolling Eyes
Thinking

# 81
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Аз ще разгледам следната хипотетична ситуация - жената е просто нетърпима, бременна или не. Това че е бременна, не я прави по-добра. Той какво - да чака детето да порасне ли? И тогава ще се намери кой да го оплюе - "Ето на, толкова години семейство..."

Ай стига бе  ooooh! Трябва ли да я забремени  за да разбере , че е нетърпима и тогава да си бие камшика  newsm78
Абсолютен малоумник е тва за мене  Naughty Като говорим че всичко е било наред , обичали са се и след като забременява мацката  Whistling wavey

Ами може например да е забременяла, за да го "върже"?
Изобщо не искам да го защитавам, но от нас се искат хипотетизи.
Да стрелям на сляпо не обичам, но това "не е твоя работа" и дъра бъра ще ме накара и аз да го нарека ЗАДНИК.

# 82
  • някъде
  • Мнения: 4 956
За целите на експеримента -да кажем че си е "бил камшика" веднага след като е разбрал.

Вариант 1:той е невероятен задник (мога да напиша и други епитети,но идеята е ясна).
Вариант 2:говорили са,че не искат дете (поне той,но тя е информирана),но с цел да го задържи при себе си,тя "случайно забременява.В този случай го оправдавам.
Още сценарии ми се въртят в главата.
Съгласна съм но има още един вариант- жената да е от тези, които не пробират много, много мъжете и човека се е замислил какво ще прави с нея и дали въобще той е бащата! Като тук се има в предвид че и мъжът също е задник! Mr. Green

# 83
  • Мнения: 1 045
Аз ще разгледам следната хипотетична ситуация - жената е просто нетърпима, бременна или не. Това че е бременна, не я прави по-добра. Той какво - да чака детето да порасне ли? И тогава ще се намери кой да го оплюе - "Ето на, толкова години семейство..."

Ай стига бе  ooooh! Трябва ли да я забремени  за да разбере , че е нетърпима и тогава да си бие камшика  newsm78
Абсолютен малоумник е тва за мене  Naughty Като говорим че всичко е било наред , обичали са се и след като забременява мацката  Whistling wavey

Ами може например да е забременяла, за да го "върже"?
Изобщо не искам да го защитавам, но от нас се искат хипотетизи.
Да стрелям на сляпо не обичам, но това "не е твоя работа" и дъра бъра ще ме накара и аз да го нарека ЗАДНИК.

Ам тъй де  Crazy

# 84
  • Мнения: 6 461
Мисля,че не е в ред. Thinking
Но за съжаление ги има много такива.

# 85
  • Мнения: 205
ами ситуацията е сложна...май това е на път да се случи и на мен... Таткото се уплаши - очаквал е да няма никакви промени с бременноста ми... а аз и промени и проблеми... А бебето беше планирано - ние сме заедно от толкова години. Сега всичко се обърна сглавата надолу. Не искам детето ми да е без баща. Но той изведнъж се отдръпна. незнам какво да правя, имам нужда от него сега

# 86
  • Мнения: 2 327
В една хипотетична ситуация разсъжденията са ок. Обаче в една реална ситуация не е работа на външни хора да се месят и да искат сметка или обяснение.
Като жена, която е била изоставена като бременна мога да кажа, че аз имам право да търся сметка от баща му, но никой друг няма това право. Както и той дължи обяснение само на мен. А двамата сме отговорни пред детето.
Да оплюваш някого по форумите на никого нищо добро не е донесло. Не разбирам хората които намират удоволетворени в това да обиждат човек когото не познават и дори не знаят дали съществува.

# 87
  • Мнения: 6 167
ми какво да мисля.
не са ми бели мислите.
добре, че нямам такива проблеми,
че не знам как бих се справяла сама.

# 88
За целите на експеримента -да кажем че си е "бил камшика" веднага след като е разбрал.

Вариант 1:той е невероятен задник (мога да напиша и други епитети,но идеята е ясна).
Вариант 2:говорили са,че не искат дете (поне той,но тя е информирана),но с цел да го задържи при себе си,тя "случайно забременява.В този случай го оправдавам.
Още сценарии ми се въртят в главата.

# 89
  • Мнения: 2 863
ами ситуацията е сложна...май това е на път да се случи и на мен... Таткото се уплаши - очаквал е да няма никакви промени с бременноста ми... а аз и промени и проблеми... А бебето беше планирано - ние сме заедно от толкова години. Сега всичко се обърна сглавата надолу. Не искам детето ми да е без баща. Но той изведнъж се отдръпна. незнам какво да правя, имам нужда от него сега

Не го притискай.
Ако е способен да бъде баща и ако иска да бъде такъв, ще намери начин, дори и да отнеме време, а ако не иска и без друго не можеш да го принудиш, колкото и гадно да е това спрямо теб!

Общи условия

Активация на акаунт