Отговори
# 240
  • Мнения: 182
Ванче, страхотна идея,много искам да заведа Анелия в ZOO, на нас ще ние е далечко,че идваме чак от Обеля,но ако трябва и до там ще стигнем.Сега се сетих,че и в Патиланци не е зле,има много развлечения за деца,но може да го оставим за резерва,ако е лошо времето.Мами предлагам да е следващата събота на 3 март,и без това е нац.празник и сигурно повечето от вас ще почиват.
За нас:Днес за първи път водих Анелия на фризьор,че до сега все аз я постригвах и никога не успявах да я пострижа както трябва. Скъсах си нервите.Влизаме в фрезьорския,тя се уплаши от сешуара,после не искаше да седне на стола,големи мъки.Поли естествено не можех да я оставя в количката отвън,та трябваше да я гушна,а вътре беше голяма жега.Ужас.Накрая се получи,че в едната ръка държа Нели, в другата Поли, а аз съм с якето.Станах вир вода докато я пострижат, а фризьорката гледаше толкова измъчено горката.
Добре дошла на мама mmagy .Незнам точно как става,но този който пуска темата ще те добави към списъка.

# 241
  • Кюстендил
  • Мнения: 104
Здравейте и от нас!Напоследък само чета,че хем нямам време за писане,че и Мими не е добре и ми се плаче.Нали миналата година лежахме в болница с нея заради стеснение на уретрата и възпалени бъбреци,тогава ни казаха,че с възрастта ще го израсте и не се налага операция е да,ама не. В понеделник сме при док.Момчилов в Пирогов та да си каже тежката дума.
 
  Момичета,стискайте палци да ни се размине newsm17А и като си помисля,че бебка е само на кърма и неще шише и нищо друго освен цица и af
 Айде,извинете ме ,че ви се наоплаквах,ама не издържам вече
На всички пожелавам спокойни и щастливи дни

# 242
  • София
  • Мнения: 676
     Добро утро   bouquet

  Ма6inka, стискам палци проблемът да има положителен изход и да не се стига до операция baby_neutral. Миналата година оперираха Алекс (не е като вашия проблем, но пак в тази област) и да чукна на дърво всичко е наред. За съжаление, опериращия го уролог-доц.Минков от "Лозенец" почина Cry. Той беше един от най-добрите в тази област.
  Инфо може да намериш в раздел "За децата", подраздел "Деца с увреждания и  хронични заболявания". Има тема "Проблеми с бъбреците и пикочните пътища-5".
  mmagy, добре дошла  Hug. Трябва да кажеш данни за вас, като: име на детенцето, колко се е родило-кг и см, колко дни преди или след термина си родила. Така ще ви включат в списъка  Laughing.
  Кала, ама и на теб не ти е лесно. Честита прическа на Нелката и другия път без сълзи Hug.

  Аз също съм за една срещичка  Heart Eyes
  Оставям ви, че ще излизаме на разходка  Party

# 243
  • Мнения: 972
Добро утро!
Кала и аз тъкмо мислех да водим Ивето в зоологическата, че много й харесват животните.
mmagy Добре дошла   bouquet Пиши от къде сте.
Ивето от няколко дни се разприказва по-разбираемо  Grinning чак и на Влади разяснява  hahaha Joy
За постригването аз й постригвам само бретона, ама голяма гоненица става. Последния път се загледа как постригвам таткото и се възползвах от момента, та мина по-гладко.
За игрите в момента каквото правя аз, това и тя. Носи си едно бебе, приспива го, готви му, че и памперс иска да му слага, слага го на гърне и всичко каквото ме види мен да правя. Има мерак да вдига Влади  Tired
А водата винаги я е привличала, но като и дам да си играе с вода, накрая винаги завършва мокра  Hug
Много обича топки - умира си за тях така се киска като подскачат.
Ставам да правя обяд.

# 244
  • Мнения: 489
    Здравейте на всички. Напоследък сме повече навън да се възползваме от хубавото време, затова пред компа съм по- рядко. Да ви се похвалим, от понеделник вече официално тръгваме на ясла, стискайте палци да нямаме проблеми, че както чета едни свикват бързо, други не. Надявам се ние да сме от първите и да не боледуваме много. Засега няма да почвам работа, ще изчакам някой и друг месец и тогава. 
Привет на mmagy, добре дошла в нашата тема, и аз влизам от няколко месеца само. Тук можеш да споделиш и радостите и тревогите за твоето априлче.
 MA6INKA, дано всичко да се оправи ппи вас и то без операция, тъй като наистина не е много приятно, но ако няма друг начин...
wel , ние се постригваме ве4е няколко пъти, но бързо ни расте косата и няма начин, мърда не мърда трябва. Засега си се постригваме у дома, понякога сме малко на стълбички, ама зависи колко сме послушни. Важното е да не му пречи, а не можем да връзваме панделкиSimple Smile Радвайте се на прекрасния слънчев ден, че от утре пак го дават да се разваля. Лек ден на всичкиSimple Smile

# 245
  • Мнения: 182
Привет мами!
Аз малко късничко,ама чак сега се докопах до компа.
MA6INKA,стискам ти палци мила,дано не се стига до операця.Късмет!
wel ,ние сме същата картинка,Нели си слага бебето в столчето на Поли и го храни и завива .Постояно иска да я гушка и целува ,даже я люлее като плаче.
За срещата,ей нямам търпение вече,а като знам Нелка колко ще се кефи,от сега се разхожда из къщи с една маймунка и й казва "Муня,муня".Много е смешна.
Ванче,до колкото си спомнам зоолгическата градина беше на последната спирка на 120,нали?

# 246
  • Мнения: 972
Кала до там върви 120, 102, 83, 88 и 67
За коя дата се разбираме?

# 247
  • София
  • Мнения: 6 300
За коя дата се разбираме?
Кала предложи другата събота - 03.03.

# 248
  • София
  • Мнения: 676
        Честит Имен Ден на Теодора(VessiD и svetlateddy) и на всички празнуващи днес!
  Бъдете игриви, засмяни и любопитни към света!
   

  Това е моята почерпка, че днес и аз съм именничка
 

  Dezirela, късмет с яслата  Peace

# 249
  • Мнения: 182
Честито на празнуващите днес!
Мами, какво става, май само ние с Ваня и Wel ще ходим в Зоопарка?

# 250
  • Мнения: 489
 Честит имен ден на "патерица". Да сте живи и здрави и много щастливи:)
Идеята за Зоопарка, не е лоша, но аз лично мисля да поизчакаме още до пролетта, когато ще пуснат животните навън, че сега сигурно още са затворени повечето.

# 251
  • Мнения: 258
Здравейте момичета,
Благодаря на всички за топлото посрещане!
Аз се казвам Магдалена и съм от Ст. Загора но от 14 г живея в Бургас.Михаела се роди също в Ст.Загора.Аз завърших висше в Бургас и останах да работя тук за съжаление не по специалността си. Аз сега работя в аптека.нашия тати е ветеринарен лекар,а Миши ходи на ясла.тя е много лъчезарно и общително дете и много бързо свикна с децата и реда в яслата вече 7 месеца е редовен посетител WinkСега се захваштам с работа .
Успешна седмица на всички!

# 252
  • Мнения: 182
Привет и от нас!
mmagy ще се радвам да споделяш с нас развитието на Мишето.Жалко,че сте далечко и не можем да се видим.
DEZIRELA ,при липса на други идеи,рещихме да е в Зоопарка,хем да се видим,хем децата да се позабавляват.В "Патиланци"също е хубаво,на мен пак ми е далечко,но ще дойдем.Ако имаш някакви предложения казвай!
Лек ден на всички!

# 253
  • Мнения: 972
Dezirela - поради топлото време животните са навън - дори лъвът е навън. Наскоро мъжа ми мина през зоопарка - и коментираше, кога е била лъв посред зима навън да се препича  Grinning
На мен навсякъде ми е удобно - мятам ги и двамата в колата и сме готови. Ако трябва и таткото ще взимам  Mr. Green

# 254
  • Мнения: 489
 Щом животните са навън, това е чудесна идея, за разходка и за среща. Бихме се присъединили и ние, само дано до събота се пооправим, 4е от днес, пак сме със сополи. На ясла не тръгнахме, отлагаме го за др. седмица... В събота бяхме на РД и явно пипнахме нещо от някое детенцеSad Чесно казано, не знам и на ясла как ще ходим, като повечето си ходят болни, а ние за прихващането нямаме равни. Но живи и здрави, ще трябва да пробваме поне.
mmagy , мъжът ми също е от СЗ. Много хубав град, но в Бургас има и мореSimple Smile
  А не е ли време да пуснем нова мартенска темичка???
 Например:"С мартенички, бели и червени, Априлчетата да са здрави и засмени!!!"А вие имате ли някакви  други идеи?
На всички мами лека вечерSimple Smile

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 16:49 от DEZIRELA

Общи условия

Активация на акаунт