135 vs 315:Майките в заварено положение- търсим подкрепа в съмишленици

  • 8 489
  • 196
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 181
kleo_80 може би нетрябва да си толкова рязка.моята сестра работеше преди да роди второто си дете.но както повецето неща в нашата държава-не я осигуряваха!а когато си със средно образование и малко дете повечето работодатели се възползват-или те осигуряват на МРЗ или нищо! преди да роди сама си внесе здравните. искара си майчинството без една стотинка!!!има резон и втвоите думи(визира булшинството ромски семейства) но може би има компромисен вариант. а тя(сестра ми)въпреки че не пряко я засягаха проблемите с майчинството беше на последните протести и е положила и подписа си в наша полза!!!!!
не знам кое ти е прозвучало рязко, наистина Rolling Eyes Просто дъвчем еднои също нещо от юни месеца насам. Похвално е, че сестра ти е била на протестите  bouquet Нали си наясно, че нито една, повтарям, нито една от организаторките на протестите няма полза от това, което е прието в момента?
И отново ще кажа, проблема с осигуряване на МРЗ е съвсем друго нещо. Освен това, наистина този период през който получаваш малко пари  е труден, но пък през времето през което си работила преди това си получавала повече, защото си плащала много по-малко данъци и осигуровки.
Както и да е, не ми се връща пак на тези проблеми. Peace

# 61
  • Мнения: 4 181
Момичета, това е текста на писмото, който написах снощи.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=132301.new#new
Вижте го моля ви и дайте някакво предложение за заключение, че нещо ме напусна музата Rolling Eyes
Ако го направим тази вечер ще е много добре, ще го качим на подписка, мисля да се разписва до понеделник и тогава да се изпечата и да се връчи в НС.
ще ви помоля да пишете в нашата тема, за да не се налага да чета и на двете места.
благодаря ви Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 12 232
  Kleo_80 по разходки  Simple Smile . Днес ще се опитам да погледна писмото преди да излезем отново. Явно всички сме с малки бебета и ползваме последните слънчеви лъчи за дълги разходки. Поне на вън спят и двете че в къщи е ужас.
  Съжалявам, но вчера нямах време да го погледна. Има ли още нещо което трябва да се направи?

# 63
  • Мнения: 4 978
Трябва да се организира подписката, комуникирането й и набирането на подписи - он-лайн и на хартиен носител. Опасявам се, че твърде малко хора сте ангажирани с това, а няма време.

# 64
  • София
  • Мнения: 12 232
   В момента в които писмото е готово и се качи някъде, сори но не съм много запозната с начина на действие и разчитам на вас за качването му , ще направя всички възможно да започнем кампания по набирането на подписи.

# 65
  • Мнения: 4 978
   В момента в които писмото е готово и се качи някъде, сори но не съм много запозната с начина на действие и разчитам на вас за качването му , ще направя всички възможно да започнем кампания по набирането на подписи.

ОК, Salai от СНБМ се занимава с он-лайн подписката. Вероятно днес ще има инфо в темата на сдружението.
Предлагам вече да се пише само в другата тема, за да не се повтарят и разкъсват нещата.
Хубав ден!

# 66
  • Мнения: 203
Съжалявам, че нямам време да прочета всичко изписано досега. Аз също ще съм в заварено положение и не мисля, че е справедливо по този начин да се ощетяват точно хората, които са плащали толкова много и високи осигуровки. Ако все още има някакъв шанс да се промени закона, аз подкрепям с 2 ръце. Дано само вече не е твърде късно.

# 67
  • Мнения: 934
Дами ето адреса на петицията.
http://www.bgpetition.com/promeni-kso1/index.html
Подписвайте, разпращайте въобще дерзайте

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 10:13 от salai

# 68
  • Мнения: 152
Извинявам се за може би глупавия въпрос, но само майките в заварено положение ли може да подписваме петицията? Може ли да я подпише и мъжа ми примерно, все пак и за него има значение?!  Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 6 173
Извинявам се за може би глупавия въпрос, но само майките в заварено положение ли може да подписваме петицията? Може ли да я подпише и мъжа ми примерно, все пак и за него има значение?!  Simple Smile

Относно тези, които ще подписват, може да са абсолютно всички, които подкрепят идеята, независимо мъже или жени, всички ги касае пряко или косвено.

# 70
  • Мнения: 152
 Embarassed  Извинявам се! Не съм прочела, че бързам да изведа хлапето...
Благодаря! Аз вече се подписах, а като се върнем ще го разпратя на близки и познати!  Peace

# 71
Момичета, май само чакаме да видим дали това е последния вариант на подписката, имаше предложения за промени. Но нека да пишем и си комуникираме само в Тема: СНБМ - инициативи свързани с бременността, &#, иначе все ще има някой който не е разбрал или прочел нещо Simple Smile

# 72
  • Мнения: 4 181
това е, действайте Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 12 232
  Да кажа че оспамих всички отчетни  Simple Smile Но май няма голяма полза. А и нещо се бави меила за потвърждение.

# 74
  • Мнения: 214
Момичета,
на мене мейла за потвърждение ми дойде в BULK- имайте го предвид!!

Общи условия

Активация на акаунт