135 vs 315:Майките в заварено положение- търсим подкрепа в съмишленици

  • 8 464
  • 196
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 152
А при мен отиде в Spam. Добре че след известно чакане се сетих да погледна там. Аз съм в gmail.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз чаках доста за потвърждаващото писмо. Но се подписахме с мъжа ми двамата. Утре ще агитирам още познати, засегнати и не само. Много са малко подписите засега!

# 77
  • София
  • Мнения: 12 231
  Така хайде освен на познати и приятели да си разпределим форума по някакъв начин. Аз лично разпратих линка до всички родили тази година.
  Предполагам че с подходящия тон може да се пробваме и при новата партида майчета, тоест в отчетни  Simple Smile
  Хайде момичета да се резпределим и утре всеки да свърши по-малко работа и да е по-лесничко  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 9 050
  Така хайде освен на познати и приятели да си разпределим форума по някакъв начин. Аз лично разпратих линка до всички родили тази година.
  Предполагам че с подходящия тон може да се пробваме и при новата партида майчета, тоест в отчетни  Simple Smile
  Хайде момичета да се резпределим и утре всеки да свърши по-малко работа и да е по-лесничко  Simple Smile

Аз кои да поема. Утре бебо ще го гледа баща му, така че мога да разпратя линк-а насам-натам.

# 79
  • София
  • Мнения: 12 231
  Става късно и мисля да си лягам. Предлагам просто да се направи списък с възможните места за оспамване, който да се допълва и всеки да пише към все още свободните места които са останали че ги поема той.
  От една страна това е този форум, но съществуват доста подобни сайтове. Които се сеща нека даде предложения.
  Лека нощ  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 4 181
Момичета, ще направим нова подписка, съжалявам за неудобството, обаче от бързане снощи съм изпратила на майката , която я качва недовършения вариант на писмото Rolling Eyes
Така, че като е готова ще ви пусна тук линка

# 81
  • София
  • Мнения: 12 231
  Клео последно какво остава. Че няма да се ползва тази с допълнение а ще се пуска нова, така ли?

# 82
Eй, момичета какво правим последно? И на двете ли места ще пишем?

# 83
И аз мога да помогна при разпращането Peace

# 84
  • София
  • Мнения: 12 231
  Еми въпреки че има желание само в другата тема де се пише според мен много мами влизат тук. Пък и организационните работи можем да обсъждаме в тази тема.
  Аз все още нямам отговор на въпроса дали ще се пуска нова подписка. В тази вече има 115 човека и с оглед на малкия брой подписи които по принцип се събират, според мен съществува риска при повторно започване доста от подписалите се вече да не си направят труда отново да се подпишат.
  Ще изчакам още за да разберем дали не може да се продължи с тази и ще разпределим кой с кой форум може да се занимае
  Може би трябва да се изготви и един примерен текст, с призив за подкрепа, които да се разпространи.

# 85
  • София
  • Мнения: 12 231
  Ок значи наистина има нова подписка!!!!!!!
  http://www.bgpetition.com/promeni-kso1/index.html
  Моля всички които са се подписали в старата и са убедили техни близки да го направят отново.
  Някой които е по-добре с излагането на  молба за подкрепа да напише текст в които посочваме новия линк, извиняваме се евентуално за предишния, и споменаваме че потвърдителния мейл може да е в кошчето.
  Ако мадамите успеят да заспят най-накрая ще се опитам да извадя списък и с местата за оспамване  Simple Smile

# 86
Момичета, вижте какво измислих :

Скъпи приятели и съмишленици,

Радваме се че заставате зад нас в решаването на този изключително важен проблем засягащ българските майки!
Извиняваме се за причиненото неудобство, но поради технически проблеми се налага отново да дадете своя глас на следния адрес....

Благодарим Ви за отделеното ни време.

P.S. За ваше улеснение искаме да Ви предупредим че писмото за потвърждение може да бъде получено в папките Spam или Bulk.


СБНМ

# 87
  • София
  • Мнения: 12 231
  Ок става ли да го разпратиш това на всички родени 2006 годино по месеци без август там го свърших, защото вчера аз ги оспамих и сега ми е неудобно отново.
  Ако може и още един вариант на писмото за хора които още не сме оспамвали или и в това да се разбира за какво става въпрос?
 

# 88
  Ок става ли да го разпратиш това на всички родени 2006 годино по месеци без август там го свърших, защото вчера аз ги оспамих и сега ми е неудобно отново.
  Ако може и още един вариант на писмото за хора които още не сме оспамвали или и в това да се разбира за какво става въпрос?
 

Незнам, но все изниква нещо ново и започвам да се ядосвам. Сега има предложение да се обединят двата списъка. Виж какво е писала Salai в другата тема.

# 89
  • София
  • Мнения: 12 231
  Добре дошла, аз вчера се ядосах. Прочетох в другата тема. Вече незнам какво да правя и наистина ми идва да се откажа. Забелязвам и че все повече хора се подписват в старата подписка.
  Според мен проблема не беше че се качи грешното писмо защото това почти веднага се забеляза, просто не трябваше да се казва да се действа и трябваше да се качи новото и да разпространяваме само новия линк.
  Можеш ли да пуснеш отделна тема в някой от форумите с молба за подкрепа. Сори но аз вече откачам и ще ги изведа на разходка за да млъкнат. Ако може и наистина в родени да се съобщи за промяната защото вчера тях ги оспамих всичките с грешния линк....
 
 

Общи условия

Активация на акаунт