Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 8

  • 42 452
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 440
Здравейте, а някоя от Вас боядисвала ли си е веждите с боя за вежди от DM? Има ли какво да сбъркам, ако опитам?

# 61
  • Мнения: 201
Аз използвам, но не на дм, а от тази дето като изсъхне се отлепва.
Доволна съм, издържа 3 дни и после пак, почиствам хубаво по формата.
Единственият недостатък е, че трябва да си нападнеш цвета, иначе се получават кофти нюанси

# 62
  • Мнения: 4 609
Да ви покажа моите вежди - много си ги харесвам. Обелиха се вече и ще чакам ретуша. За първи път ми е и след голямо проучване, се радвам, че се доверих точно на този артист.
Благодаря и за отговорите на Азалия🌺,  с които ми помогна за последващата грижа.
Скрит текст:

# 63
  • Vraca
  • Мнения: 133
Да ви покажа моите вежди - много си ги харесвам. Обелиха се вече и ще чакам ретуша. За първи път ми е и след голямо проучване, се радвам, че се доверих точно на този артист.
Благодаря и за отговорите на Азалия🌺,  с които ми помогна за последващата грижа.
Скрит текст:
Много да ти хубави, като форма виждат се и косъмчета.

# 64
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 173
Много хубави вежди. Със здраве да си ги ползваш! Simple Smile

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 15 600
Супер са! При кого ги прави в Пловдив?

# 66
  • Мнения: 4 609
Благодаря ви, и аз много си ги харесвам. Направо се чудя как не го направих това преди години, ами всяка сутрин си губех времето с попълване с молив.
Правени са от Христи Русенова.Heartpulse Изключително мило момиче и много добър професионалист!

# 67
  • Мнения: 83
Момичета, обмислям да си направя powder brows, някой да сподели мнение и снимки ?? Досега съм правила микроблейдинг, но много ми се свиват веждите и остават тънки след месец два. Това че съм с мазна кожа също допринася за намалената трайност. Поради тази причина се насочвам към този метод, който се води по- подходящ в случая. За жалост почти не намирам снимки с резултат,  основно на микроблейдинг се качват. Ще се радвам ако споделите Simple Smile

# 68
  • Мнения: X
Ето. На точици стоят от близо, но не мога да го докарам на снимката. И аз преди като правех МБ, се свиваха. Сега с микропигментацията от септември до сега не са се смалили. С мазна кожа съм. Не ги поправям с нищо, в смисъл - нямат нужда от корекции с молив. Едната изглежда по-тъмна, но просто светлината пада от тази страна. На цвят са еднакви, едната е по-високо от другата.

Последна редакция: пт, 10 дек 2021, 08:24 от Анонимен

# 69
  • Мнения: 83
Азалия, много са ви хубави.Точно такъв ефект търся и аз. 🌷

# 70
  • Мнения: X
Има какво да се желае, но явно тези, които правят вежди, са над нещата и дребните претенции са подробности... 😀 Благодаря! Това все пак е най-доброто от всичко, което до сега е правено по веждите ми. Ако издържи и срока, който обещават, ще е чудно.

# 71
  • Мнения: 4 609
И на мен много ми харесват веждите ти, Азалия!
Сега като казвате, че се свива микроблейдинга, аз дали на ретуша да не си поискам да ми ги направи малко по-дебелички? Дайте мнение като ветерани в областта.

# 72
  • Мнения: 83
Sharpy, моите също ги правиха по дебели и  стояха както исках първоначално. Мисля, че въпросът е каква ви е кожата, ако е мазна по- бързо се свиват веждите. Предполагам има значение и дали имате повече косъмчета, моите например са много редки.

# 73
  • Мнения: X
Сега като казвате, че се свива микроблейдинга, аз дали на ретуша да не си поискам да ми ги направи малко по-дебелички? Дайте мнение като ветерани в областта.
Ами прецени си, да не се заметнат само. Но определено се свиват или там каквото се случва при МБ, но просто изтъняват някак си.
Първия път като ги направиха, направо се уплаших, един-два месеца след това, бяха на половината.

# 74
  • Мнения: 4 609
Да, мазна ми е кожата. Предупредих момичето, което ми ги прави, защото съм чела точно това - че мазните кожи изхвърлят по-бързо пигмента. Тя ми отговори че има клиентки с много мазни кожи и напук на "правилото" - микроблейдинга им се задържал от по 3 години. Каза, че все пак си е и до индивидуална кожа. Та освен като ида за ретуш, ще и кажа какво мисля, пък тя да каже като профи.

Общи условия

Активация на акаунт