За БГ рекламите

  • 1 301
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 860
 Това за 100% калър е от една реклама на Гарние за боя за коса. Мисля, че в този случай едва ли става въпрос за клише на производителя с което всеки се сеща за него.  Tired

 А банка ДСК си рекламира жилищните кредити с япомски дядо и внучето му. Говорят на японски, отдоло вървят субтитрите и накрая япончето казва нещо от рода на: "Да, да банка ДСК" или нещо такова. Е, който е гледал това идеално ме разбира, какво имам предвид.

 Не мисля, че е само до рекламен трик.

# 16
  • Мнения: 3 423
Това за 100% калър е от една реклама на Гарние за боя за коса. Мисля, че в този случай едва ли става въпрос за клише на производителя с което всеки се сеща за него.  Tired

 А банка ДСК си рекламира жилищните кредити с япомски дядо и внучето му. Говорят на японски, отдоло вървят субтитрите и накрая япончето казва нещо от рода на: "Да, да банка ДСК" или нещо такова. Е, който е гледал това идеално ме разбира, какво имам предвид.

 Не мисля, че е само до рекламен трик.

Ами и Фереро Кюсхен рекламират с японци.

# 17
  • Мнения: 11 315

Аз не се дразня от българските реклами, а се забавлявам.
Колкото и да са баламурняшки направени някои.
Рекламата си заслужава публиката.  Peace

Не подскачайте, щото не сте чули немските реклами. Понякога се чуя да се смея ли или да плача. Пълни са с англицизми  ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 630

 А банка ДСК си рекламира жилищните кредити с япомски дядо и внучето му. Говорят на японски, отдоло вървят субтитрите и накрая япончето казва нещо от рода на: "Да, да банка ДСК" или нещо такова. Е, който е гледал това идеално ме разбира, какво имам предвид.


Точно тази пък реклама според мен е много свежа и запомняща се, което е и целта.

Общи условия

Активация на акаунт