Писма до Дядо Коледа

  • 9 246
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 187
Ели иска кукла Златната Русалка и голямо плюшено мече.

# 106
  • Мнения: 1 059
Ето го списъкът на Ивчо Simple Smile

1.влакче
2.вонче (камионче)
3.писта с коли
4.полицейска кола
5.и дрешки ама и още гачки

При всички положения ще е изпълнен целият списък че и ДР и имен ден има дето. Сега сме се разбрали че дядо коледа ще донесе само 1 подарък а той каза че искал влакче с писта  Wink

# 107
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Иса, Ивчо на Коледа ли е роден. И Крис има тогава Рожден ден  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 57
Ани иска сестричка. Laughing
Обачеее - понеже ще станем много момичета вкъщи,трябвало и две братчета,за да не му бъдело скучно на баща и.Да сме си по равно. #Crazy
И отгоре на това - всички трябвало да бъдат близнаци,даже и тя. Joy

И аз исках сестричка от Дядо Мраз навремето. И той ми я донесе, точно на Нова година.

# 109
  • Мнения: 791
Е ние сме самата скромност Laughing :
В писмото от детската градина е поискал петел (без уточнение дали истински или не Mr. Green)
И понеже ще има две елхи - една в баба му и една у нас- съответно и две писма, та за под елхата в баба си ще чака джип с дистанционно, а вчера като писахме писмото в къщи си пожела кучето Лейди,ама плюшено, и туй то, колко го карах да си измисли още нещо, та ако джуджетата не могат да го направят да му донесе Дядо Коледа друг подарък, ама не. А и подарък за бебо поръча - нищо че то още ще е в корема на мама Grinning, щял да му го даде в болницата Laughing - "музикална играчка, дето ей тъй се върти, ама и топка, дето е мека, та да не го боли" Laughing
Та така,всичко е добре,стига Дядо Коледа да намери това куче Лейди, ако някой може да помогне   Praynig , впрочем накрая склони и каза че можело да бъде и кучето Сами,на Франклин, от "Франклин и сестричката му Хариет" Laughing Важното куче да е и да прилича на някои от тях!!!
Голям образ е моят син, по би ме улеснил да си беше поръчал 2,3,5,6... неща, от колкото с такъв труден за намиране.

# 110
  • Мнения: 2 818
Подаръкът ще избирам аз. Моят син на въпроса "Какъв подарък искаш да ти донесе Дядо Коледа?", отговаря "жълт подарък" Rolling Eyes

 Joy Моята пък иска зелен  hahaha

# 111
  • Мнения: 1 753
Ал, на какъв език му писахте писмото?
Миналата година писахме на Дядо Коледа от "Български пощи", но ми се иска тази да протим писмо на "истинския"!

Съжалявам за късния отговор. Нямаше ме 1 седмица и чак сега виждам питанките. Аз му писах на английски. Не знам дали това е от значение, защото по правило той отговаря на всички. То е еднотипов текст, но много вълнуващ, с много хубави послания. Да не говорим самия плик на писмото и самото писмо, че са много красиви  Peace

Общи условия

Активация на акаунт