Професионалната боя за коса на Londa?

  • 20 354
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 937
Това е моят цвят от Лонда но най светлото 01 пише на кутията и е червена, нито съм виждала нито чувала за по нови от тази и е около 4 лв. много ми изсъхва косата покрая с нея но пък цвета и трепач


покажете вашия цвят
за запазване на сивия оттенък знам че се мажат с балсам на Престиж той е много течен нанася се лесно в домашни условия и така придават на по-жълтата сив оттенък или за поддръжка на сивото.

# 16
  • Мнения: 115
Това е моят цвят от Лонда но най светлото 01 пише на кутията и е червена, нито съм виждала нито чувала за по нови от тази и е около 4 лв. много ми изсъхва косата покрая с нея но пък цвета и трепач


покажете вашия цвят
за запазване на сивия оттенък знам че се мажат с балсам на Престиж той е много течен нанася се лесно в домашни условия и така придават на по-жълтата сив оттенък или за поддръжка на сивото.

Цветът ти наистина е страхотен. Много ми харесва. А ще споделиш ли каква ти е основата? В корените добре ли те изсветлява тази боя?

# 17
  • Мнения: 72
Аз се боядисвах до миналия месец с 12/8 - специално перлено русо. Цветът става много хубав, но и доста изтощава косата и затова реших да й дам малко почивка. За целта се боядисах с 9.1 на Loreal Excellence - пепеляво русо, но след 3-тото измиване почти ми падна цвета. Сега още не съм решила с каква боя ще се правя следващия път.

Общи условия

Активация на акаунт