Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота! Тема № 55

  • 33 089
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 45
На мен са ми правили LEEP с ток, а не скалпелна конизация, във Вита. Не ме болеше, мина за 30 мин и веднага си тръгнах, за 400 лв. Резултатът излезе след около седмица.
Важно е да се знае, каква ще е конизацията. Тогава в Надежда ми предложиха скалпелна конизация, но отидох при д-р Карагьозов и той каза, че не се налага.
Препоръчвам консултация и с него.
Здравейте извинявайте,но видях,че ви е правен лийп и исках да ви питам след лийп имахте ли кървене.Аз първите дни имах леко зацапване,но от два дни се засили като цикъл.И при вас ли беше така?

# 691
  • София
  • Мнения: 3 047
На мен са ми правили LEEP с ток, а не скалпелна конизация, във Вита. Не ме болеше, мина за 30 мин и веднага си тръгнах, за 400 лв. Резултатът излезе след около седмица.
Важно е да се знае, каква ще е конизацията. Тогава в Надежда ми предложиха скалпелна конизация, но отидох при д-р Карагьозов и той каза, че не се налага.
Препоръчвам консултация и с него.
Здравейте извинявайте,но видях,че ви е правен лийп и исках да ви питам след лийп имахте ли кървене.Аз първите дни имах леко зацапване,но от два дни се засили като цикъл.И при вас ли беше така?

Аз имах леко кървене и после ми дойде направо. Може ли при Вас да е цикъл?
Д-р Карагьозов настояваше да е преди цикъл интервенцията, за да избегнем два пъти кървене (освен цикъла), така, че предполагам, че е нормално и при Вас.
Ако много Ви притеснява, звъннете на лекаря.

# 692
  • Мнения: 323
Здравейте,
Какво ще кажете за група 2Б, при условия че преди 3 месеца е била 2а. Оплакванията са болезнени овулации и цикъл.

Благодаря.

# 693
  • Мнения: 92
Момичета,според вас коя хранителна добавка е най-подходяща за ЧПВ.Чета,че кориолус и гъба шейтаке са по-добри от АНСС.Вие на какво мнение сте?

# 694
  • Мнения: 23 340
Аз пих Кордицепс навремето.Най-добра не мисля, че
има кой да каже категорично.

# 695
  • Мнения: 1 398
Кордицепс е добър вариант, аз го пия от 2 месеца. Излиза много изгодно от iherb. Simple Smile За да има ефект според мен добавките трябва да се приемат поне няколко години... Повечето действат с натрупване. За това цената все пак има значение.

# 696
  • Мнения: 45
На мен са ми правили LEEP с ток, а не скалпелна конизация, във Вита. Не ме болеше, мина за 30 мин и веднага си тръгнах, за 400 лв. Резултатът излезе след около седмица.
Важно е да се знае, каква ще е конизацията. Тогава в Надежда ми предложиха скалпелна конизация, но отидох при д-р Карагьозов и той каза, че не се налага.
Препоръчвам консултация и с него.
Здравейте извинявайте,но видях,че ви е правен лийп и исках да ви питам след лийп имахте ли кървене.Аз първите дни имах леко зацапване,но от два дни се засили като цикъл.И при вас ли беше така?

Аз имах леко кървене и после ми дойде направо. Може ли при Вас да е цикъл?
Д-р Карагьозов настояваше да е преди цикъл интервенцията, за да избегнем два пъти кървене (освен цикъла), така, че предполагам, че е нормално и при Вас.
Ако много Ви притеснява, звъннете на лекаря.
Не ми се вярва да е цикъл,защото го чакам около 11.03.22.Утре ще пиша на д-ра да питам.Благодаря ви

# 697
  • Мнения: 92
Знаете ли дали от тези дисплазии и инфекцията с този вирус може да губя тегло. Ям стабилно и нр качвам вече съм плашещи 40 кг..😐

# 698
  • Мнения: 816
Знаете ли дали от тези дисплазии и инфекцията с този вирус може да губя тегло. Ям стабилно и нр качвам вече съм плашещи 40 кг..😐
Провери си щит. жлеза, особенно след бременност . И говори с личният си лекар за това.

# 699
  • Мнения: 23 340
Знаете ли дали от тези дисплазии и инфекцията с този вирус може да губя тегло. Ям стабилно и нр качвам вече съм плашещи 40 кг..😐
Не, иди при личния к си пусни изследвания.За мен е психика, ти вече близо година не усояваш да се успокоиш.Виж си щитовидните хормони обезателно,както е написала sannsa, стресът много им влияе.

# 700
# 701
  • София
  • Мнения: 3 047
Аз пък съм чела за много хора, които са ваксинирани и въпреки това имат HPV. Аз не бих ваксинирала дъщеря си.

# 702
  • Мнения: 18 047
Аз пък съм чела за много хора, които са ваксинирани и въпреки това имат HPV. Аз не бих ваксинирала дъщеря си.

Аз тъкмо реших да ваксинирам малката, платено, изпуснах срока по програмата и пак прочетох ужасни неща и се спрях. Всички познати лекари НЕ са ваксинирали дъщерите си. Да не говорим, че на запад ваксинират и синовете, тук защо не...идея нямам

# 703
  • Мнения: 2 770
Момичета, може ли да ми кажете според вас как са резултатите след цитонамазката на сестра ми 3 месеца след конизация.
Дали име нещо протвнсително?
И тези метапластични какво показват?

# 704
  • Мнения: 2 843
Отрязъкът е много малък, за да се каже каквото и да е. Иначе метапластичните клетки са ок, няма проблем да ги има.

Общи условия

Активация на акаунт