Не издържам вече-защо все аз да....

  • 3 681
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 657
Kакво да ви напиша просто незнам...
Все още съм доста изнервена,което естетсвено рефлектира върху детето ми.Незнам как и кога ще се успокоя малко,защото и в съня ми той присъства с неговите скандали и караници...
Говорих с майка ми,която естествено не ми се сърди за думите,защото е била свидетел като изпадна в такова положение,4е съм крайна и рязка.Обясних  и вси4ко с нормален тон до колкото можех и естествено и забраних пред мен да не споменава сина си.Казах й,4е колкото и да и е болно,аз ве4е нямам брат и,ако се сърди на някой,то трябва да се сърди единствено на нея,4е така го е нау4ила и възпитала.

По принцип съм доста търпелив 4овек,живота ме нау4и на това и доста търпя.Гледам винаги,ако мога да помогна на другите.Доста моми4ета от тук ме познават и знаят,4е не съм злобна ли4ност.

Да благодарна съм,4е не съм търтей като брат ми PeaceБлагодарна съм на себе си,4е запо4нах да работя още на 16 и работех до 00:00 4аса и дори и да излезнех пак ставах в 7 да отида на у4илище.След като изкарах още няколко курса и едно полувисше,си намерих добра работа,макър и не по специялността.Благодарна съм,4е съм постигнала вси4ко това сама.Благодарна съм и на мъжа ми,4е това което имаме сега е благодарение,4е ние двамата сами си го изкарахме и си го позволихме.Имало е моменти,когато не сме имали нищо и едвам свързвахме двата края,но се справихме благодарение отново на нас самите.

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И аз имам брат,и той е мамино синче с отвратителен характер и невероятен егоист.   fight

# 47
  • Мнения: 2 657
И аз имам брат,и той е мамино синче с отвратителен характер и невероятен егоист.   fight

Значи,знаеш за какво говоря Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 8 917
Никога не съм разбирала това "делене" на децата - никога при мен и брат ми не е прилагано. Затова пък съм очевидец на подобно нещо - беснях си, беснях си и реших, че няма смисъл да си тровя живота с глупости - искам само да сме живи и здрави Hug Останалото се постига. Съветвам те и ти да не се "наказваш" по този начин и да си гледаш живота. Всичко на този свят се връща, имай търпение  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт