Какво ще споделите за бялата техника на Samsung?

  • 2 241
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 634
Имаме такъв хладилник http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09002935 и ето тази микровълнова http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09014500,имаме ги повече от година и до сега не сме имали проблеми.

# 16
  • Мнения: 3 576
Вкъщи хладилника, двд-то, плазмата и монитора са ни Самсунг.
Отделно мъжът ми се занимава с продажба на компютри и е най-доволен и има най-малко оплаквания от мониторите на Самсунг.
Според мен са добри, но наистина понякога си е въпрос на късмет - ето и Сони да е, може да се развали понякога.

# 17
  • Мнения: 2 000
Ние имаме микровълнова и телевизор Самсунг от 3-4 години. Нямам оплаквания от марката.

# 18
  • Oslo
  • Мнения: 659
Имаме хладилник на въпросната марка вече 7 години - страшно съм доволна! Joy

# 19
  • Мнения: 1 202
Телевизора в детската , микровълновата , домашното ни кино , прахусмукачката са Самсунг и ги ползваме от доста време . Нямам никакви оплаквания от тях ! newsm10

# 20
  • Мнения: 404
И моята пералня е Самсунг. Вече 5г. няма никакъв проблем с нея. Като я купувахме се колебаехме между нея, която е с електроника и една Whirlpool, но с механичен програматор. Изобщо не съжалявам за избора ни. Много съм доволна от нея.  newsm10

# 21
  • Мнения: 634
Какво значи дали са надеждни като останалите им продукти?
Аз имам 2 телевизора ,DVD и домашно кино на Самсунг.Изобщо не съм доволна.Никога повече няма да купя нещо на Самсунг.Според мен марка която произвежда всичко от А до Я не е надеждна.А тя е точно такава.Аз не мога да се сетя те какво ли не произвеждат ooooh!!От бялата, та до черната техника и до климатици дори.
П.с.забравих да напиша че имах и микровълнова фурна на Самсунг.
Аз съм на същото мнение, а специално за самсунг-те залагат на добрия дизайн, но продуктите им, особено бялата техника, бързо се скапват.

# 22
  • Мнения: 155
При нас телевизорът/прожекцион/ и хладилникът са samsung. Ползваме ги вече повече от 3 г и сме много доволни.

# 23
  • Мнения: 8 917
Имаме микровеле Самсунг - желязно е Peace "Небяла" техника Самсунг ни е прахосмукачката - също съм доволна. Ами това е Wink

# 24
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
у нас всичко с изключение на телевизо е на Самсунг.
Страхотни уреди са и нямам никакви забележки - освен хубав дизайн имат и много високо качество.

# 25
  • Мнения: 3 537
Ами ние имаме на Самсунг прахосмукачка,микровълнова и телевизор. години вече и нямат грешка bowuu ,като имаш в предвид,че телевизора един път е падал от шкафа дето беше/ Rolling Eyesно това е друга история/ Wink

# 26
  • Мнения: 1 028
Фотоапарата ни е "Самсунг" засега добре се държи,микровълновата ни е като тазиhttp://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09014500и тя още се държи,уредбата и тя е от тази марка-и тя  е наред,обаче пералнята ни е като тази,която си си харесала,взехме я преди 2-3 месеца на 2-3 седмица светеше само горната половина на дисплея,дойде техник смени го целия,сега пък на 2 пъти забелязвам,че уж показва,че остават 5 минути докато завърши изпирането,а след малко показва 6 минути,после пак 5,ама ако още веднъж направи така пак ще търся  техник от сервиза им,с такъв мерак си я купих,дано не ме разочарова повече."Самсунг" ама си е у Китай правен квото и да си говорим..

# 27
  • Мнения: 242
В къщи почти всичко е от тази марка.
Изключително доволна съм от пералнята и от микровълновата.
Никакви проблеми! Peace

Общи условия

Активация на акаунт