Отговори
# 30
  • Мнения: 439
Вили, страхотна работа си свършила със снимките Hug Heart Eyes.
Знаех си аз, че вече действаш по въпроса, но нали съм бързата кучка слепи ги ражда, та трябваше да се обадя не на място Embarassed и да разваля изненадата.

Рали, няма никакъв проблем за името - мързи ме  сега да си сменям ника, много мами от форума са си мислели, че съм Анелия, но няма никакво значение.

Кали - да, на ток сме, защото тук в Бг се връщаме назад във времето, а не вървим напред. Май ви писах, че една баба от входа се отоплява на дърва и ароматът е направо ........ немам думи.... Хората измислили централно парно, обаче ние да не сме глупави, че да го ползваме Twisted Evil - от 23 апартамента останахме три да го ползваме и естествено топлофикация ни резна. Трябваше на двустаен апартамент да плащаме около 600 лв. на месец, ми то ток колкото и да ползваме, 600 лв. трудно ще достигнем. Силно подозирам, че някои съседи са се отоплявали за наша сметка, но до тук Naughty

А за училището и липсата на парно там - днес си покомуникирах с МОН, общината, вестник "Труд" и всички обещаха да вземат мерки. Ако и утре няма парно, няма да пускам Силвето на училище, да видим какво ще направят гадовете с гадове.......  Mr. Green #Cussing out

Айде стига съм ви занимавала с моите проблеми, то всички си имаме някакви, ама на мен така ми се е подпалил фитила тези дни, че направо ще гръмна Shocked....

Чакам с нетърпение базарите в НДК, да си направя шопинг терапия и да си поотпусна душицата Wink

Ади, единия подарък от теб - книжката със животните, ни стана любимо занимание Grinning.

Много целувки на всички, големи и мънички, от близо и от Канада Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 439
Кали, аз отдавна спрях да ходя на тази работа, защото въпросната приятелка си мислеше, че мога да работя за без пари Laughing. Още се водя в старата си фирма, но не ми се връща там, защото офисът е на другия край на града, а и много ни бавят заплатите (5-6 месеца). Единственото предимство там е, че се пътува често до Етрополе, което е много близо до Правец......  Laughing Laughing Laughing

# 32
  • Мнения: 505

И понеже вече стана въпрос за КОЛЕДЕН КУПОН santa2  madnoel santa2  madnoel santa2  madnoel
Ще ме упълномощите ли да поема организацията?! МОЛЯ Praynig Praynig Praynig

Миленка, аз гласувам с две ръце и ти давам ЗЕЛЕНА светлина, по организирането на КОЛЕДНИЯТ купон..... Hug ЕЙЙйййййй ще има пак ПОДАРЪЦИ  Joy .... а за списъка то се знае , че ще те прибавя на първата страница.. може ли да не го направя  Hug

# 33
  • Мнения: 2 040
ЕЕе Иренка,как може така оттегля ме се NaughtyВие сте си ни дружки  и не ви даваме Heart EyesНе го приемай толкоз лично де Heart Eyes

НЕ сме се оттеглили, за заблуда само .. Heart Eyes
Не го приех лично, напротив, обичаме конкуренцията, даже много, щото само така човек може да се докаже, ама може да стане бунт, та трябва да имаме бойна готовност ... Laughing Laughing Laughing
Важното е че целта си заслужава войната  Laughing Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 7 723
здравейте, мами и от мен! Като чета публикациите ви се зареждам с настроение. Благодаря на всички ви и много се радвам, че ни приехте в отбора  newsm51 smile3521 newsm51 и най- вече на Вили, че ни вмъкна и в страницата  bouquet  bouquet  bouquet
Иренка, да разбирам ли, че хвърляш ръкавицата и сме в явна война newsm78 argue fight newsm78
..... и то за мъж newsm78...серозно предизвикателство...
и така- за Коледния купон:
Днес с мама Рени нахвърляхме вече няколко идеи, утре ще звъннем тук- там и ще ве разкажем по- подробно.

# 35
  • Мнения: 2 040
Миленка, аз ти предлагам да оставим децата да избират, т.е. да воюват  Laughing а ние с теб да пием по бира или нещо друго по така ... кво ше кажеш  beer cheers

Единственото предимство там е, че се пътува често до Етрополе, което е много близо до Правец......  Laughing Laughing Laughing

Капче, да вземеш да се връщаш на старата работа и да кажеш че искаш да направят седалище и в Правец и теб да те командироват с жилище тук (барабар с децата) ...  Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 3 070
Здравейте момичета, оправих си нета в къщи, не били виновни доставчиците този път, а благоверния  #Cussing out Понеже в къщи сме с лаптоп (който си го ползваме за стационарен комп) та моичкият го носил някъде си, включвал го в друга мрежа и там му променили настройките на Интернет протокола, но той не ми беше казал, а аз от къде да предположа  Crossing Arms Но сега като си призна върнах нашите си и вече имам нет!

Иначе Иренче и моят мъж реши, че поне един уикенд в месеца трябва да ми спира нета, че иначе все планувам разни неща за вършене - някога си, и все не им идва ред Embarassed Ама той като не се заседява пред комп-а пак нищо не свършва от моят черен списък (имам един списък със задачи за него, които си чакат откакто сме се нанесли в апартамента. Аз все го допълвам, а той толкова рядко подхваща нещо от списъка, че вече е доста голям)

Рали голям сладур е твоят Христо, страхотно писмо е сътворил, много ме разнежи! Той наистина има най-разнообразни интереси и умения! Трябва много да се гордееш с него  Hug А Анджи да гледа от батко си и да не остава по-назад!  Heart Eyes

Кали нашето гърне скоро ще бъде пенсионирано - не иска и да го погледне. Сега новата "мода" е дъската за тоалетната - казвал си ПИШ, сам си я слагал и пишкал в тоалетната. НО естествено САМО при кака Мими. Аз и дума не мога да отворя за разни там гърнета или тоалетни  Naughty Такива писъци, такова тръшкане настава  ooooh! Ама нищо, нека свикне с нея, пък после може и при мен да поиска - той и без това понякога се обърква като си играем - преди малко ми вика МИМИ ГОНИ, после се усети, че е сбъркал и ми вика МАМА ГОНИ.

Мишо много упорито използва мъжки род за всичко - скри четката си за коса и вика ЦЕТКА НАМА ГОООО! или МИМИ НАМА ГООО (когато си тръгне кака Мими), даже СИСЕ ПАННЕ ГООО (шишето падна) и то без нужда горкото получава местоимение за м.р.

Момичета, да ви се похваля - днес ходих на йога  Flutter Само това не бях пробвала от нашият фитнес Атлетик, останаха само фитнес уредите, де Wink, както казва мъжа ми аз съм си падала по "груповите занимания"  Mr. Green ходила съм само на разни каланетики, степ, пилатес и т.н. групови занимания, даже на аква-аеробика ходих (само веднъж Wink ) а днес се престраших да ида и на йога  Peace Много ми хареса, а и инструкторката каза, че не съм от най-трагичните случаи, защото (дори аз се изненадах), че мога да си оплитам ръцете и краката - абе сложно е за обяснение, но гърба ми още не бил за изхвърляне  Mr. Green само върху краката има още какво да се желае, че не съм от много разтегнатите  Twisted Evil
Хареса ми като цяло, но не знам дали ще повторя - голямо търкаляне по земята, и то на боси крака, включително и главата слагахме по пода - избърсахме го добре прашния под, не съм доволна  Naughty

Миленче приветствам желанието ти да организирате с Рени следващия Коледен Купон, кажи какво се иска от нас, освен присъствие - насреща сме!

Отивам да гледам Големия Брат, да видя ще номинират ли Светланка-мързеланка  Peace

# 37
  • Мнения: 7 723
Миленка, аз ти предлагам да оставим децата да избират, т.е. да воюват  Laughing а ние с теб да пием по бира или нещо друго по така ... кво ше кажеш  beer cheers

   

 
тази идея май ми по- харесва Drunk Drunk Drunk
но някъде в Ботевградско. Мани ги децата- да се оправят.  bouquet
Ади, тия дни ще измислим къде ще е точно купона, че малко още се чудиме и ще споделим.

# 38
  • Мнения: 439
Ади и ние сме на мъжки род почти за всичко - "мама - нама, мама - ето гооо (което ще рече "мама я няма, ето я мама). Същото с каку, тата, бабу, дидо  и останалите приятели и познати Laughing
А това за йогата и другите екстри - само мога да ти завидя. И то не защото няма наблизо, а от чист мързел. Сега ще си доставя едно  истинско удоволствие за тялото - поставяне на коронка на горен десен четвърти (стискайте палци да мине бързо и безболезнено) Mr. Green Crazy Sick.

От две седмици слагам памперс за през нощта, защото ми се напишка няколко пъти и нали знаете колко е приятно да ставаш нощем и да сменяш дрехи, чаршафи и одяла. Но не знам доколко е полезно да я връщам пак на памперси, след като от май месец сме се отучили. За през деня няма проблеми, но нощем Embarassed Rolling Eyes Thinking. Не пие много течности вечер, явно от по-хладното време й се пишка по-често. Иначе сме най-вече на гърне, по-рядко като ни види нас и иска да пишка и тя в тоалетната.

Време е за сън, време е за сън smile3524 smile3524 smile3524

# 39
  • Мнения: 2 959
Честит Имен Ден на всички празнуващи! Да са живи и здрави. Весел празник! Hug

# 40
  • Мнения: 686
Здравейте! Много работа в понеделник и вторник и затова чак сега се вясвам, извинете  Blush
Първо ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МИШО, АНГЕЛ И МАМА МИЛЕНКА! поне по мои изчисления това са именниците (плюс мен  Blush).  ЖИВИ И ЗДРАВИ, КРАСИВИ И ЩАСТЛИВИ! ЛЮБОВТА И БЛАГОДАТТА ДА СЕ ИЗЛИВАТ С ШЕПИ В ЖИВОТА НИ, МИЛИ АРХАНГЕЛОВЦИ!

Ето и малко почерпка от мен Наздраве!  Laughing И до по-късно! Днес ще броя медальоните  Wink
Вили, между другото, страхотна картинка си направила  Hug Ти си царица! А искам да ти кажа, че динозавърчето от Дидито е най-експлоатираната играчка тия дни - направо ми е жал за животинчето. Прекрасно е  Heart Eyes
А мекото зелено святкащо нещо от Мишо - ами за него със сина ми се бием  Joy Много ме кефи. Благодаря и на Ади още веднъж!  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 136
Здравейте сладурчета.
 Вили Hug направо си страхотна. Браво на теб, за усилията които си положила да разкрасиш така темичката ни.
Момичета, ние сме на ясла , ходи с огромно удоволствие, другите деца плачат като ги водят моя синковец като излизаме от градината реве та се дере, иска там да си стои и това е.
Вече мисля да се завръщам на работа за постоянно, но нещо хич не ми се иска. Не знам защо така, но не ми се работи пак там.
Гледам добре сте си изкарали на срещичката, страхотни снимки сте направили.
Засега от мен чао, че трябва да готвя и чистя, ще вземат да ме изгонят от вкъщи нито работя, нито съм сготвила Wink Лек и успешен ден.

 Честит имен ден на всички празнуващи, бъдете здрави, щастливи и усмихнати!

# 42
  • Мнения: 2 040
Честит Имен Ден на Мишо, Миленка, Мила и Ангел!




Нека само обич топли ВАШИТЕ очи,
нека слънцето огрява дните ВИ с лъчи,
здравето да ВИ е спътник всеки божи ден,
100 години ти празнувай този светъл имен ден.

Наздраве!

# 43
  • Мнения: 505
Честит имен ден на всички празнуващи, много здраве, любов и щастие

 

и в моето семейство днес има доста празнуващи -   брат- Ангел, снаха-Ангелина, племенница - Михаела та ви черпя и за тяхно здраве  Hug



Мили, радвам се че Андрея си е харесал подаръка, апропо ние си го поръчахме от Вега и понеже си бях харесала още една играчка - куче , я поръчахме и остана за Диди  Hug

# 44
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Здравейте отново от нас. Аз редовно ви чета, но нямам време да пиша.

Първо да честитя на именяците:   Да им е живо и здраво името, и те покрай него!   bouquet Да са щастливи, весели, засмени. Много късмет и любов с прекрасните имена, които носят: Михаил,Ангел,Милена, Мила

Виждам, че добре сте си прекарали на срещата. Даже снимките успях да видя (да не повярва човек – имам достъп до бг-фото сървъра. Ще бързам да кача и аз няколко снимки от нашия скромен РД, докато не са ми го спрели отново). Много ви завиждах в съботата. То в понеделника преди това си мислех, че тъй като карантината приключва на 5.11, можем да се присъединим и ние (все пак 1 ден едва ли е от такова значение), но още същия ден всякакви мераци ми бяха отрязани със съобщението, че още 2 деца са се разболели и карантината се удължава до 20.11. То както е тръгнало, нищо чудно да сме си все самички до Нова година! Отгоре на всичкото така се притесних, че същата нощ сънувах, че цялата съм се обринала с едри червени пъпки  Laughing. После прочетох в един съновник, че шарката значи неочаквани приходи, само дето до този момент пари не са дошли, само неочаквани разходи за лекарства и гледачка  Laughing Отгоре на всичкото в петък отново ме извикаха от яслата да си прибера дъщерята с 39,5 Т, та и без карантина пак нямаше да можем да дойдем. Този път се оказаха уши. Обадих на бившата ни гледачка да дойде да я гледа тая седмица вкъщи, щото явно я водя на ясла недоизлекувана и оттам много бързо се връщаме в изходно положение (39,5 Т).  Дано поне за Коледния купон да сме налице – здрави и извънкарантинни.

Ха-ха,  Joy Ади, и аз имам такъв (черен) списък за мъжа ми, който естествено много бавно върви! На дневен ред са 2 дупки за картини в детската стая, но вече 3-та седмица се си „забравя” бормашината в работата  Mr. Green Да не говорим за едни ПВЦ первази, дето трета година ги слага и не знам дали въобще ще станат на работа, че гледам са се изметнали от стоенето във вертикална позиция   Rolling Eyes Живи и здрави, туй да ни е кусура.

Ние досега май не сме коментирали брадърите, само Мили дето спуска от време на време някакви малки клюкинки. Вие на кого симпатизирате, ако въобще симпатизирате? Аз симпатизирах на доста хора, но все си сменям мнението, щото се разочаровам. Последно симпатизирах на Светлана не толкова заради бебето, колкото заради смелата постъпка да остави бебето и да каже истината. Но пък сега с тия цигари много ме ядосва. Нали си имам особено отношение към кърменето и просто не мога да не се ядосвам. И аз съм пушачка, но и 1 цигара не съм изпушила през бременността и периода на кърмене. Въобще даже не ми е дошло на ум! Та в момента по-скоро си нямам любимец. А вие?

С гърнето сме зле, защото: непрекъснато си сваля гащите и пампата и иска да сяда на гърне, а като й дам гърнето не прави нищо само сяда и става. И ходи по голо дупе, както е болна! Даже понякога ми се налага да се разкрещя и даже да я плясна, за да си вдигне гащите, та сe страхувам да не й навредя така на положителната нагласа към гърнето. Но определено вече памперсът я притеснява и иска да се отърве от него. Снощи например, си го свалила без да я видя, вдигнала си гащите и си кара така. По едно време идва и ми казва, че има аки. Естествено, бях много неприятно изненадана, когато видях акито не в пампата,  а директно в панталонките й.  Sick

Хайде стига съм досаждала вече. Вили, като как, къде и с какъв размер да пратя снимка на Симона, ако не е късно вече?

Поздрави на всички. Предполагам, че днес ще използвате хубавия слънчев ден за разходки, затова ви желая приятна разходка и всичко най-добро.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт