Обсебщваща съм

  • 3 995
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Здравейте. От две години живея с приятеля си. Минали сме през много лъжи, изневери, кавги. Но аз се промених. Станах много обсебваща. Не искам да излиза без мен. Не искам да говори с други момичета. Дразня се постоянно. На работа му звъня през 1 час. Усещам, че не е нормално. Аз се измъчвам и него измъчвам. По някой път искам да го оставя, но не мога обичам го до болка. Не знам как да постъпя и към кого да се обърна. Ужасно ми е

# 1
  • Мнения: 32 495
Не се притеснявайте. Той ще ви остави.

# 2
  • Мнения: 2 506
Към психотерапевт.
А младежът дава ли основание или ти просто си такава?

# 3
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 889
Започни работа, ще ти минат обсебванията като по цял ден мислиш за друго, а вечер си твърде уморена за да се задълбаваш в дребни глупости.

# 4
  • Мнения: 465
А той как се държи ,ако също като теб е много ревнив има решение 24/7 заедно и взаимно забравяте за отделни профили и излизания . Ние с ММ много много одавна също се карахме като бяхме гаджета кой на кой е писал и накрая осъзнах ме  и поговорих ме че за нас другите не са важни , иначе бях му болкирала целия телефон. А сега се смеем на това и се подаряваме даже но късно вече никой не ни иска 🤣🤣( шегувам се) . След всичко това разбрах че ако той държи на теб и ти на него трябва доверие има много по -сериозни неща . Просто си намери хоби и не го мисли толкова ,няма как да го опазиш ако реши да не е с теб.Просто се обичайте . Успех!

# 5
  • INFJ
  • Мнения: 9 653
А ти какво очакваш след много "лъжи, изневери, кавги"? Да му имаш доверие и да се чувстваш сигурна с него ли?
Смени мъжа с такъв, който не лъже, не изневерява и не крещи, и може би ще ти мине.

# 6
  • Мнения: 246
Направи услуга на себе си и се рязделете.
“ лъжи , изневери” - ясна е работата.
Не се живее с лъжец, но не се живее и с обсебващ човек, натоварващо е.
Ако ти не го оставиш , на него ще му писне все някога.

# 7
  • Мнения: 56
Това е резултата,като се прощават лъжи,изневери и кавги.Ставаш обсебваща,губиш доверие.Лошото е,че и при следващи връзки ще бъдеш такава.Да е еднократна изневяра,да простиш,но ти пишеш за много такива и то за само 2 години.Как може да обичаш човек,на който нямаш доверие?Това не е любов,нито обич,това е зависимост.Трябва са се отървеш от нея,както се отказват и други зависимости.

# 8
  • Мнения: 15 258
Обсебващите не изпитват любов, но имат навика да ползват подобни чалгарски поетични изрази за по-драматично, барем някой им повярва.
Решението е раздяла.

Останалите - защо решихте, че мъжът е изневерявал?

# 9
  • Мнения: 6 791
Лъжи и изневери обаче вие насила се бутате да сте заедно, защо? Въобще няма любов тук, изродила се е в някакво чувство за обсебеност и зависимост за теб, а при него навик. Убедена съм, че ако ти или той срещнете нов човек, всичко ще приключи. На този етап липса на алтернативи ви държи.
След като имаш време да звъниш на всеки час, то значи не се занимаваш с нищо друго и буквално си обсебена от тази зависимост. Какво всъщност искаш да чуеш от него, какво го питаш и какъв отговор получаваш при това постоянно звънене?

# 10
  • София
  • Мнения: 35 332
Много тъжен живот живеете…

Ако не се съвземете вие, ще се съвземе той и после болка, болка…

# 11
  • Мнения: 21 744
От чия страна бяха тия много изневери и лъжи?

# 12
  • София
  • Мнения: 29 057
Здравейте. От две години живея с приятеля си. Минали сме през много лъжи, изневери, кавги. Но аз се промених. Станах много обсебваща. Не искам да излиза без мен. Не искам да говори с други момичета. Дразня се постоянно. На работа му звъня през 1 час. Усещам, че не е нормално. Аз се измъчвам и него измъчвам. По някой път искам да го оставя, но не мога обичам го до болка. Не знам как да постъпя и към кого да се обърна. Ужасно ми е
Вкопчила си се в отровни отношения, които са станали такива И с твоя помощ.
Както казаха – обърни се към психотерапевт. И, разбира се, прояви себеуважение и прекрати тези отношения.


В предишни постове е писала, че той е изневерявал.

# 13
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 889
И всичко това само за две години, то звучи все едно сте женени от поне 15 Satisfied Откъдето ми хрумна, ами вземете се оженете, може затова да ти е такова обсебващо, искаш пълен контрол, значи сключвате един брак и си и гарантирано твой, с подпис и печат.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 135
Звучи ми психопатско...едно не мога да разбера - защо се мъчите въобще?..Наричаш това "любов", сериозно??? ...Правиш къща без основи и с тухли на парчета..Остави човека да си хойка, лъже и кара с хората далеч от теб, а ти поработи върху себе си преди да се впуснеш в нова любовна авантюра, защото повярвай ми - ако следващия обект е свестен бързо ще ти бие шута заради маниакалното ти поведение...как живеете така бе хора?! Това е супер натоварващо и за двете страни..чака те дълга и тежка борба със самата теб..дали сама, дали със специализирана помощ ще си прецениш ти, но не отлагай...

Общи условия

Активация на акаунт