Как Вашето дете Ви показва обичта си?

  • 2 995
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 537
Ами започва да се гушка във мене и така Simple Smile Много му доставя удоволствие и е много щастлив когато с баща му започнем да се целуваме и прегръщаме...идва при нас и започваме да се гушкаме тримата "бича та, бича та, оооо" - обичам те,обичам те Grinning CrazyИ като свършиме с целуването и ни хваща за ръцете и ни бута един към друг още да се целуваме и прегръщаме Mr. Green Е, ние го правим с удоволствие разбира се, никога не сме се крили и не смятаме да се крием или да ни е срам от него за тези неща, напротив точно обратното Heart Eyes
Понякога като го питам "обичаш ли ме? " и той веднага миловидната физиономия и започва да ми се милва "бича та,бича та" Blush гали се точно като котенце  Grinning

# 61
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Освен целувките и гушкането без повод, както и Мамо, обичам те много!, малката си изрязва едни дребни листчета, колкото нокът, на които пише моята или нейната буква и ми ги подарява.
Каката рисува дългокраки и дългоръки семейства, които прилежно надписва "Дени и Васи обичат мама и тате" Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 3 447
Напоследък ми обяснява, че ме обичала повече, отколкото й стигали ръцете да покаже  Laughing
Като бях малка, казвах на майка ми, че я обичам "колкото космоса" (защото ми бяха обяснили, че космосът е безкраен)  Simple Smile

# 63
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Много ми харесва тази тема,моето момиченце  ми казва  "сладурче мое, обичам те до небето и обратно и още толкова" ,много са мили и тя постоянно ми рисува рисунки и идва да се гушка .Колкото повече им се лигавим ние толкова повече и те на нас.

# 64
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моите са много любвеобилни, казват ми го с думи и без думи Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 5 877
Напоследък ми обяснява, че ме обичала повече, отколкото й стигали ръцете да покаже  Laughing
Като бях малка, казвах на майка ми, че я обичам "колкото космоса" (защото ми бяха обяснили, че космосът е безкраен)  Simple Smile
ох, точният й израз от снощи беше "обичта ми стига до слънцето, ама не го пробива, а го задминава"  Laughing
а навремето с брат ми имахме точна мерна система - да обичаш някого много беше "колкото една къща", а да го обичаш извънредно много беше "колкото един блок" (ние живеехме в къща и блокът отсреща беше изключителна работа)

# 66
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Щерката: От Земята до небето и още толкова (иде реч за р-ра на обичта)!  Hug Тя е пестелива на ласки към мен.  Confused
Синчето: Мамо, искам да се гушкаме. И целувки, целувки и т.н.

# 67
  • Мнения: 86
Много се радвам, че засега е много любвеобилен. Непрекъснато казва на нас с баща му " Ники много бита мама Ани и тати Саско", само ни целува и прегръща.

# 68
  • Мнения: 814
 Ами като ми казва/и доказва/колко мнооого ме обича, неговото - като ми дере носа и  ми бърка с пръстчета в устата или дърпа  ушите! Според заслугите ми!

# 69
  • Мнения: 1 470
   То си е до дете-Коко най-големият винаги е бил сдържан,още от бебе мрази да го гнявят,но когато ме няма през пет минути ,звъни по телефона да пита кога ще се прибера,и често ми пише писма,които прави на ракетки и ги хвърля по мен,или тихичко ги пуска под вратата...
                           -Тасе-средният от малък се вре между мен и баща им,само чакаше сутрин да се събудим и хайде на меленцето,да се целуваме и милваме...Днес ме посрещна пред вратата да ми се похвали защо бил доволен от деня-защото учителката му рписала голяааама усмихната шестица,и когато е мил вечер ни оправя кревата за спане...
                          -А Слави е най опакото дете което съм имала,когато ни види след работа,първата реакция му е от щастие да ни удари с юмручето си,или се опитва да ни захапе с баща му,и след като се поуспокои идва и се милва в краката ни...
    baby_neutral Joy hahaha baby_neutral Joy hahaha baby_neutral Joy hahaha

# 70
  • Мнения: 872
Дъщеря ми е много гальовна,постоянно иска да я гушкам,да я целувам,много ме прегръща,постоянно ми прави разни подаръци и изненади,пита ме защо съм ядосана,успокоява ме.Понякога  както си вървим по улицата,иска да ме прегръща.Някъде съм чела, че да е живо едно дете поне веднъж на ден трябва да прегърне,за да е здраво - 50, да е щастливо - 100 пъти.Нещо такова беше,не го цитирам точно.Много е хубаво когато ти показват обичта си малките разбойници...

# 71
  • Мнения: 1 930
Силно обвиване на ръчички около шията ми- като казвам силно, направо е много силно Wink и целувка по устните. От няколко дни милва мен и татко си по челото  Laughing

# 72
  • Мнения: 2 353
  Често си го казваме, по сто пъти на ден, но най-любимото ми "Обичам те" е в просъница. След това усещам как една малка, нежна ръчичка ме гушва Heart Eyes и се разтичам...

# 73
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
ох, точният й израз от снощи беше "обичта ми стига до слънцето, ама не го пробива, а го задминава"  Laughing
а навремето с брат ми имахме точна мерна система - да обичаш някого много беше "колкото една къща", а да го обичаш извънредно много беше "колкото един блок" (ние живеехме в къща и блокът отсреща беше изключителна работа)

Когато беше около тригодишна, Дени мереше обичта си с кофи Joy После премина на друго ниво, с разширяването на мирогледа си степенуваше - язовир, море, океан Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт