Фонд "Мъжко сърце" или как мъжът си крие пари

  • 4 523
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Popovo
  • Мнения: 571
Нямаме отделни сметки, скрити или явни, всички пари са в обща каса, нямам нищо против да си има сметка, но не и тайно от мен.

# 46
  • София
  • Мнения: 978
Парите в семейството  ни са общи

# 47
  • Мнения: 463
аз съм от другата страна на барикадата. аз съм тази, която си има тайни пари, не говоря просто за отделна сметка, а за пари, за които той не знае. аз не мога да не си спестявам пари - такава съм по характер. ако науча обаче, че той си има тайни пари, сигурно ще скоча до небето.
нали знаете за двойния стандарт в американската политика? това съм аз в личния си живот, едно към едно.

# 48
  • Мнения: 1 446
Много уважавам това му качество. Така или иначе като изхарчим наличните средства , прибягваме до скритите. Аз пък това добре го умея, харченето Mr. Green.

# 49
  • Мнения: 945
Парите винаги са ни били общи и не мога да си представя да не zнаем кой колко получава или с колко в момента раzполага. Тогава не виждам как ще можем да направим планове zа покупка на каквото и да било. Имаме една обща текуща сметка и една спестовна. Ако раzбера, че тайно си zаделя пари от нашите, ще zагубя доверие в него. Абе ще стане еднааааа  ooooh!

Може би при нас тоzи механиzъм работи, zащото не сме "раzсипници", а по скоро харчим парите раzумно (е, не винаги Mr. Green). При една моя приятелка не работи, тъй като тя има мнооого широки пръсти и колкото пари намери в къщи ще ги иzхарчи... Тоzи род поведение също не го раzбирам, но не съм таzи, която ще съди.

# 50
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще ми стане неприятно ако разбера, че си е отворил тайна сметка. Иначе знам, че заделя пари без да ме уведомява за сумата. Аз правя същото. Като трябва да се купи нещо по-голямо вадим пари и двамата.

Общи условия

Активация на акаунт