ВИЖДА ЛИ ДЕТЕНЦЕТО МИ?ПИШЕТЕ МИ!!!

  • 3 527
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ох, дано всичко да е наред  Praynig Praynig Praynig

# 61
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Дано тревогите ви да са безпочвени!! СТискам палци и се надявам следващите новини да са добри!!! Praynig Peace

# 62
  • Мнения: 4 392
Стискам палци, тревогите ти да са били излишни и всичко с детенцето да е наред! Praynig

# 63
  • Мнения: 275
браво, на мънъчко, показвайте само весели играчки, за да гледа с удоволствие , а не грозни докторски котки. Дано всичко е наред и бързо забравите притесненията си.

# 64
  • Мнения: 6 618
Стискам палци!!

# 65
  • Мнения: 98
Кремена, искрено се радвам, че прогнозите са добри. Аз имах подобен проблем с моя син на същата възраст. Само спеше и ядеше и не се интересуваше от нищо. Евентуалната диагноза беше страшна. Първо педито ни прати на рехабилитация, защото не искаше да стъпва, да си изправи вратлето и т.н. Рехабилитаторката като го пипна - първото което ме попита дали съм водила детето на невролог - толкова беше отпуснат.След първия масаж детето ми се промени. Направихме два курса и сам много доволна, ако не са ограниченията на Здравната каса, всяко дете е хубаво да ходи. Както пише д-р Спок има по-бавни деца, в смисал изчакват да бъдат напълно готови, за да направят нещо, което връстниците им правят отдавна.
Така че не се притеснявай напразно! Ако трябва ще отидеш при 10 лекаря, ще чуеш 10 мнения и тогава ще предприемеш каквото и да било.

Общи условия

Активация на акаунт