Срещата остава за 18.11. събота

  • 5 963
  • 220
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 91
Все ми се струва, че и най-срамежливите ще дойдат и двадесет места ще ни бъдат малко.Lilly, ако стигнеш първа брани територията, но недей много, много да тренираш, че още повече ще ни засрамиш  Simple Smile

# 211
  • София
  • Мнения: 2 530
Момичета, пожелавам ви много весело иэкарване и умната в караоке-то. Аз ще се поява следващия път.

# 212
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз ще дойда с Abigail и може би още 2 съфорумки (ама за тях не се знае).

# 213
  • UK
  • Мнения: 3 959
Добре, ще закъснея. Тръгвам.

# 214
  • София
  • Мнения: 6 743
Много хубаво ми беше на срещата  Hug Момичета, радвам се , че се видяхме, макар и за малко, че полафихме и т.н. За мен си беше добро разтоварване  Hug Запознах се най-после с Лео (на живо Wink ) и Борко  Hug - страхотни сте  Hug
Както и с много други  Hug
Чакам фотографите да се появат, но може би след караокето  Crazy  Laughing

# 215
  • Мнения: 505
и аз да се похваля.. че този път се престраших и ОТИДоХ..., запознах се с Reflex, Belinda, Leo,Yanita, WhoCАrеs... и още много други,.... макар, че бях за малко, че нали си имах придружител- Диди.... определено ми хареса... отсега нататък мисля да не пропускам... а снимки , ще чакаме от БОРКО..че аз имам предимно на МАЛЧОВЦИТЕ , присъстващи на купона... че още МЪ е СРАМ да ходя по масите и да снимам.... Embarassed Rolling Eyes Embarassed

# 216
  • Мнения: 3 743
Аз пак не дойдох, но нещо се разболявам, а и малкия не е съвсем здрав и не исках да ви разнасяме вируси Sad.

# 217
  • Мнения: 1 000
Весело си беше, нищо че беше за малко Simple Smile
Надявам се другия път да се задържим до края
Чакаме снимките с нетърпение.....
Предполагам утре....сега сигурно забивате в "Библиотека"

# 218
  • Мнения: 6 315
И аз съм от отсъстващите, ама.... болен и настинал човек - не ща да заразявам, а и трябва да събирам силици за понеделник. Отивам да споделя в "Споделете" за палцестискане Wink.

Момичета, попейте и се разтоварете и за мен!  Heart Eyes

# 219
  • Мнения: 3 760
По ред причини не стигнах до Славяни, но пък акостирах в Библиотеката... И съм мноооооооооооооого доволна  Heart Eyes Mr. Green

# 220
Тюх, язък!
Нямах достъп до форума преди да тръгна за София, там пък нямах достъп до интернет, отделно почти до 23.30 ч. бях на купон на друг форум от дир.бг.... Sad
Другия път като съм в София по време на купон на форума други ангажименти няма да поемам, а поне седмица преди това няма да давам повод за бан  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт