Танци (независимо какви) в Сф?

  • 2 197
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 212
jabanka ,
за народните танци  - дадох линк, по нагоре ; аз за тези знам. Какво точно друго те интересува ? newsm78

# 16
  • Варна
  • Мнения: 407
аз се интересувам от танците, ljubimche. особено тези при Мигел, защото живея до Руски паметник. къде точно се намира школата?

Aз ти отговарям вместо ljubimche, дано тя да не се сърди за това. Адреса на школата на Мигел е ул."20-ти април" 13. Телефон за връзка: 0896/884 164

# 17
  • Мнения: 45
Първите ми стъпки бяха при Мигел,много е добър,но сега бих опитала и нещо по ориенталско.Ще следя за инфо за стадион В.Левски  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 120
az hodq pove4e ot 2 godini pri miguel (vypreki,4e ot 6m. ne sym hodila  Embarassed ) prepory4vam ti go.imam golqm opit i mnogo poznanstva v salsata i v sravnenie s drugite instruktori ,za men toi e nai-dobyr.garantiram ti,4e 6te useti6 duhyt na Cuba i 6te te zaredi mnogo s mnogo lqtno i toplo nastroenie v tezi mrazovite dni Simple Smile osven salsa,merenge i bachata Rosi prepodava Lady's style koeto sy6to e mnogo dobro ako ne si nameri6 partnior za salsata
USPEH Simple Smile

# 19
Здравите на всички, които се интересуват от танци и по-скоро от ориенталски танци. Доколкото съм видяла в този форум често пише Надя Стойкова, моя колежка, която много цения и уважавам, така че вероятно сте наясно къде преподава тя ориенталски танци. Предлагам на всички, за които мястото и часовете на Надя не са удобни да видят дали моите часове и местонахождения вършат работа Simple Smile
www.orientaldances.net
Скоро на мястото на графика със занятия ще има подробен сайт:)
 Заповядайте!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 880
az hodq pove4e ot 2 godini pri miguel (vypreki,4e ot 6m. ne sym hodila  Embarassed ) prepory4vam ti go.imam golqm opit i mnogo poznanstva v salsata i v sravnenie s drugite instruktori ,za men toi e nai-dobyr.garantiram ti,4e 6te useti6 duhyt na Cuba i 6te te zaredi mnogo s mnogo lqtno i toplo nastroenie v tezi mrazovite dni Simple Smile osven salsa,merenge i bachata Rosi prepodava Lady's style koeto sy6to e mnogo dobro ako ne si nameri6 partnior za salsata
USPEH Simple Smile

леле, каква съм заспа...трябва да ида с партньор естесвено. не знам аз защо си представях, че ходя сама на танците. нещо не съм убедена, че ще навия мъжа ми да идва с мен Mr. Green
а колко струва при Мигел да речем на месец?

# 21
  • Мнения: 45
не е задължително да имаш партньор, въпреки че несъмнено ще ти е по-лесно. аз лично там си намерих постоянен партньор, иначе тръгнах сама. Цената за един час беше 4 лв. преди половин година, като обичайното натоварване е 2 пъти седмично.
а за народни танци на Нац. стадион - организира ги клуб АКТИВ СПОРТ. http://activ-sport.hit.bg/ на този адрес ще видите програма и телефони. има и други танци освен народни, но за съжаление за тях нямам наблюдения и не мога да препоръчам нещо.

# 22
За  ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ  погледнете тук:

www.evelinapapazova.com

# 23
  • София
  • Мнения: 365
Здравейте, проверих за belly dance на стадион "Васил Левски".
понеделник, сряда и петък от 16-17 ч. карти за 8 пъти -23 лв. за 12 - 32 лв. имаше и по-големи, но не ги зпаомних:)
Дано да съм ви била полезна.

ПС: аз не си падам по тези танци, но вчера видях какичката, кято ги води с някакъв шал с пайети около задника...  newsm62 как да не му стане смешно на човек

# 24
Интензивни семинари по ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ на 6 и 7 януари 2007г. в София

преподавател: Евелина Папазова

Подробности в: http://www.evelinapapazova.com/NEWS/News.htm
 

# 25
здравейте!искам отново да попитам за тренирожките по ориенталски танци,които преподава Надя Стойкова,туй като за съжаление тези на г-жа/г-ца Милена Давидова не са удобни за мен и моята приятелка.много ще сум ви благодарна ако можете да ми дадете графика с тренировките и местата,кадето се провеждат те.

Общи условия

Активация на акаунт