пантофки, които не запарват?

  • 5 844
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 11 770
На бул. Дондуков между ул. Бенковски и Раковски има магазин за пантофи - детски, дамски и мъжки. Немски, произведени в България. Много добри и добри цени. Доста здрави и ортопедични. По повод на Денди - пълни боклуци.

Успех
И двете ми деца са такива пантофи.Обикновено участват на Произведено в БГ и Коледния Базар!Ние ги купихме от магазините на Драганов.Аз също съм с такива пантофи и мъжът ми! Доволна съм!
По повод на Денди, миналата година сбърках и  купих на сина си такива,вместо тези немските и след 3 дни се разлепиха и ги хвърлих.

# 31
  • Мнения: 829
ами, и аз ще се включа с пресни впечатления. страшно съм объркана!  Shocked купихме пантофки на КиК, които на пръв поглед са от памучен плат и отвън, и отвътре. само подметката е гумена. смятах, че няма да запарват, но се оказа, че крачетата на сина ми са по-мокри с тях, отколкото с Чиповците, които имат очевадно изкуствена мъхеста подплата. Иначе на външен вид КиК са ги докарали супер!

ами това е! отчаях се, че мога да намеря такова животно! още повече, че (според нашия опит) само практиката показва дали пантофите запарват или не - в магазина не мога да го преценя правилно.  Close

# 32
  • Мнения: 834
Та, значи, за Беко-то. Аз ги купих от маг. за обувки на ъгъла на Стамболийски и Дим. Петков. От там купувах лятото и сандалки на Беко, от които също бях доволна - издържаха цяло лято за 10лв.
Пантофките ги има и в маг. за обувки на Пиротска (122 или 124) и Дим. Петков, срещу трамвайната спирка, която е в посока центъра.
А и аз ги обувам само с нормално тънък памучен чорап. За по- дебели чорапи нямам наблюдения. Дъщеря ми ги ползва в яслата и досега не е била с влажни крака..

# 33
  • Мнения: 829
А и аз ги обувам само с нормално тънък памучен чорап. За по- дебели чорапи нямам наблюдения. Дъщеря ми ги ползва в яслата и досега не е била с влажни крака..

и аз винаги обувам само памучен чорап (в който обаче винаги има определен процент еластан или друга синтетика  Close) и пантофките (и двата чифта, които имаме - Чипо и КиК). Не мога да си обясня това потене на краката...  Crossing Arms

# 34
  • София
  • Мнения: 2 019
На бул. Дондуков между ул. Бенковски и Раковски има магазин за пантофи - детски, дамски и мъжки. Немски, произведени в България. Много добри и добри цени. Доста здрави и ортопедични. По повод на Денди - пълни боклуци.

Успех
И двете ми деца са такива пантофи.Обикновено участват на Произведено в БГ и Коледния Базар!Ние ги купихме от магазините на Драганов.Аз също съм с такива пантофи и мъжът ми! Доволна съм!
По повод на Денди, миналата година сбърках и  купих на сина си такива,вместо тези немските и след 3 дни се разлепиха и ги хвърлих.

И аз посетих магазина на Дондуков и съм много доволна. На малката купихме пантофки, които не й запарват и крачето не се изпотява дори и когато съм обула термочорапи. А най-много ми хареса, че са с твърда петичка, ортопедите я препоръчват до 3г. На каката и на брат ми купихме чехли и те са много доволни. Много ме е яд, че нямаше моя номер от тези, които харесах, но ще получават стока след 15 и отивам пак.

# 35
  • Мнения: 404
На бул. Дондуков между ул. Бенковски и Раковски има магазин за пантофи - детски, дамски и мъжки. Немски, произведени в България. Много добри и добри цени. Доста здрави и ортопедични. По повод на Денди - пълни боклуци.

 newsm10 И аз купих от там. За сега съм много доволна, не са й се изпотявали крачетата.

# 36
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Кожени сандали с чорапче........на Денди.......това ще носим, защото още му стават, а пантофките умаляха.......няма да запаряват сигурна съм

# 37
  • Мнения: 639
Ауууууу,много скъпо ги харчат тези БЕКО в другите градове. Много алчни търговци:shock:Тук в кварталните магазинчета малките номера са по 5-6лв, а големите по 7-8лв.Явно,защото се произвеждат в Пловдив.Аз съм доволна от тях.На дъщеря ми все такива и вземам,но на малкия съм взела едни гуменки на Денди,защото всичко друго събува.

# 38
  • Мнения: 7 640
десита, случайно да знаеш тел. на фирмите, производители на Беко и Денди?  Нищо няма в нета, еййй

# 39
  • Мнения: 1 520
31. «Беко 3» ООД
Предмет на дейност - Производство на обувки
Лица за контакт - Костадин Илчев Беларев
Телефон - 032/65 04 89; 032/62 04 89
Факс - 032/65 04 89
Адрес - Гр. Пловдив, ул. „Ген. Тотлебен” №38

Виж какво намерих аз за тях в нета. Обади се, питай.  Peace

# 40
  • Мнения: 1 881
Izvinete za latinicata, imam problemi s flex type...

Nie sasho kupihme Beko,mnogo sa hubavi i nasitina ne zaparvat. Kupeni sa ot Studentski grad /magazina sreshu poliklinikata, do UNSS/. Cena 8, 50 lv za 24 nomer Laughing

# 41
  • Мнения: 5 228
На бул. Дондуков между ул. Бенковски и Раковски има магазин за пантофи - детски, дамски и мъжки. Немски, произведени в България. Много добри и добри цени. Доста здрави и ортопедични.

Хубави са, но не са подходящи за по-пухкаво краче. Аз купих на дъщеря ми, но я стягат, въпреки че номерът е подходящ.
Аз купих от магазинчето за обувки на Витошка, близо до Солунска, кадифени пантофки Defonseca, не запарват изобщо, не се хлъзгат, меки и удобни. Като омалеят тези, смятам да купя същите. Струват около 20 лв.

# 42
  • Мнения: 639
десита, случайно да знаеш тел. на фирмите, производители на Беко и Денди?  Нищо няма в нета, еййй
Денди,се внасят от китай.Фирмата,май беше БАРД-ООД или БАРТ

# 43
  • Мнения: 7 640
десита, мерси  bouquet
ето го сайта, макар да ми е много странен http://www.bart.bg

# 44
И аз съм много доволна от пантофки "Беко". Купих ги от РУМ-а в "Младост"2, на първия етаж.Даже пак трябва да ходим, защото вече ни умаляха. Там дори съм купувала и обувки и ботушки на "Капчица". Има голям избор и на добри цени(25-35 лв.)

Общи условия

Активация на акаунт