Варненски благотворителни деяния V

  • 8 421
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 748
Но явно не е обяснено и на Малена ...

# 226
  • Мнения: 13 512
Не, Маленна беше подведена , а ние великодушно едва ли не  махнахме с ръка и казахме-нека да се продават и в София, нали и там има деца...ние на нашите картички нямахме намерение да изписваме нито името на Маленна, нито сдружение....реклама не искахме 

# 227
  • Мнения: 311
Никой тук не е искал да си кюта и да чака някой, някъде да печата картичките безплатно.

Идеята беше да се вземе колкото се може по-голяма печалба, за да могат да отидат съответно повече пари за децата.
Цената в София беше ОК, затова и не е стоял въпросът да ги печатаме тук.

Не може заради "твоето" или "моето" лого да ощетяваме никому виновни деца!

# 228
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Не, Маленна беше подведена , а ние великодушно едва ли не  махнахме с ръка и казахме-нека да се продават и в София, нали и там има деца...ние на нашите картички нямахме намерение да изписваме нито името на Маленна, нито сдружение....реклама не искахме 

не ме разбирате момичета.
днес научавам,че са обещани тези бройки за варненското сдружение .Нещо,което не е съгласувано и в случая вие сте подведени.
И понеже са за вас,но с нашето лого не ми се върза нещо.....

Казвам ви,ако ги искате с логото ни-ги имате,но не повече от 1 000 бр.

# 229
  • Мнения: 6 039
момичета съжалявам.......................
след 2 дни заминавам за да преживея един от най-хубавите си мигове в живота и днес вместо да се насладя на детето си, и да свърша куп полезни неща в работата си, аз от 11 часа - вече почти 8 часа говоря само по телефона. Отложих всичките си срещи за утре. Нито съм яла,, нито съм пила, устните ми са напукани....

много ми е мъчно, не знам какво става.
не знам откъде тръгна всичко.
когато публикувах картичките, имаше доста майки, който ги поискаха за други градове. Знам дори, че В Пловдив са разпечатани.
Когато разбрах за бройката в София много се зарадвах. Имаше изискване да направя освен коледни и картички за рожден ден. Седмицата беше тежка, по 10 часа  бях на изложение, нервна, уморена.
Работех на 3-фронта. ета е свидел на какво бях подложена и как се чувствах. едно е да правиш нещо за себе си, друго е да е за 6000бр. Категорично отказах да се изписва името ми на гърба на картичките. Поех ангажимент и понеже е за децата на България, и понеже мислех, че поне малко мога да помогна, стоях до 3-4 сутрин за да съм готова във срок.
Предположих, че след като положих такива усилия, и с реалната представа, че никой не е в състояние да разпространи  6000 бр за 10 дни, предположих, че ще има и за Варна.
съжалявам, че съм ви подвела.
много съжелавам, наистина
съжалявам за този ден, който ми се случи. Радвам се, че скоро ще съм много далеч.

# 230
  • Мнения: 748
Маленче успокой се, и тука ще ги пуснем за печат Simple Smile Наслаждавай се на мечтата си Simple Smile и на мъничката.. Моля те заради Нас Simple Smile

# 231
  • Мнения: 1 629
Малена, споко! Сериозно! Всичко ще се оправи. Картички могат да се разпечатат и тук. Още сега ще питам за цената за 2000бр става дума, нали?

# 232
  • Мнения: 748
мисля, че няма как да са 2000 - 6 вида са.. Да кажем 6 по 1000 и да останат и догодина може се продават за рожденните дни.. Няма да е голяма разликата за 2000 и 6000 така мисля

# 233
  • Мнения: 206
Малена ,моляте не се измъчвай от това недоразумение ,всичко ще се оправи !Не може ли да се заявят 3000бр. в София в същата печатница без никакво лого или имена?Напечатването на допълнителните бройки  ще отнеме броени дни ,ние веднага ще изпратим парите и въобще проблема ще се разреши!

# 234
  • Варна
  • Мнения: 5 567
Малена, не се ядосвай. Всяко зло за добро. Нека в София си продават техните, а тук във Варна все си мисля, че ще може да се намери кой да ги отпечата.
Вижте, това е сайта на варненска фирма за визитки и календари, може би биха отпечатали и картички.
http://www.vizitka.bg/index.php?cj=14&PHPSESSID=656ed1f910c7 … 91e0a8ca3905e4424

И вече 10 мин се опитвам да пусна това:
За "напикалниците" - нещо подобно съм виждала в Щтъркел. Представляше нещо като подплатена мушама щамповано с пъстри картинки, но не беше толкова голямо, както казва онче-бонче и нямаше ластици. Слага се под чаршафчето на детето.

# 235
  • Мнения: 748
Без логото може и по-евтино да излезе Wink

# 236
  • Мнения: 206
Ако не стане в София ,говорих със сестрата на мъжа ми ,тя работи във Варненски вестник и ще говори с две собственички на печатници .От едната ще има отговор до два часа ,а с другата утре .

# 237
  • София
  • Мнения: 2 210
..Не може ли да се заявят 3000бр. в София в същата печатница без никакво лого или имена?Напечатването на допълнителните бройки  ще отнеме броени дни ,ние веднага ще изпратим парите и въобще проблема ще се разреши!

ТЪЙ КАТО ЧУВСТВАМ ЛИЧНА ВИНА КЪМ МАЛЕНА (която изпълни всички изисквания, които и поставихме за прословутите картички)ЩЕ НАПРАВЯ ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО ПОНЕ ТОВА ДА МОЖЕ...
Не искам да влизам в полемики, не съм наясно точно с проблема, НЕ СМЕЯ да изказвам мнение, а и не съм отговорен фактор, явно в случая съм, си превишила правомощията обаче в желанието си да направим нещо мащабно и преспективно..за децата....Само ще кажа, че творбата на Малена е интелектуален труд и АЗ оценявам жеста и и съжалявам, че поради моята недалновидност предадох доверието и...Биляна, ИЗВИНЯВАЙ! Незнаех, че може да възникне подобен проблем...Нито съм чувала за делене и прочие...Каквото зависи от мен ще направя да се запази тази цена и да може да си отпечатате картички за Варна, без лого или с текст какъвто решите...Ще държа връзка с Monda....
Хмм , каквото и да ми коства този постинг....

# 238
  • Мнения: 2 839
Аз няма да коментирам нарежданията ОТГОРЕ. Няма смисъл, преди около година хабих нерви с подобен проблем, този път, не.

Опитвам да намеря вариант за печатница.
Не мислите ли, че трябва по някакъв начин да се отбележи на картичките, че средствата отиват за децата в Овчарово? Още нямаме официално лого, та затова поне отзад да пуснем един такъв текст ... ?

# 239
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Еми Hug Hug Hug!
Много е грозно всичко, много, много, много...
Лавендър правим сдружение, защото
Цитат
безумие Mr. Green
картичките са с нашето лого и ако някои иска ще пита лично мен
. Съжелявам, но ние тук нямаме управленчески и личности амбиции и точно това ни дразни ако не си разбрала досега. Благотворителността е доброволно и самопожертвователно дело и никой не трябва да й е шеф и да си измисля/приписва/предявява права. Предлолагам, че Биляна се е включила със съвсем чисти намерения във "вашата" благотворителност, защото е талантлива и смята, че може да помогне. В резултат се е надявала на добронамереност, но я няма. Ако си мислиш, че с продажбата на картичките на Маленна ще отидем в Дубай/както Небесната мисли Wink/ си в грешка! Наоколо явно има и домове на които трябва да се помогне и други освен нас няма. Нашето сдружение го регистрираме за да събираме повече парички/щото във Варна има такива/ легитимно и не на последно място защото не искаме да се вземаме на сериозно- който може, когато може, без твърде много административни и личностни спънки.

Дива, аз ще питам в рекламната агенция кодето менаджерствах преди години- мисля, че може да ни направят и отстъпка, ама утре ще говоря.

Общи условия

Активация на акаунт