Варненски благотворителни деяния V

  • 8 400
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 039
просто исках да споделя как се чувствам, такива случки не могат да ме съборя, много съм силна, но просто днес се уморих

1. могат да се разпечатат при същите уловия в София, но до края на другата седмица
2. по стечение на обстоятелствата утре имам среща в 14 часа с инвеститори за проект на фабрика-ПЕЧАТНИЦА. как так се случи и аз не знам.
утре ще говоря с клиените, /те уж идвам да говорят с мен, ако знаят какво изпитание съм им подготвила Sick/
за цени и срокове


по принцип не е проблем да са 6 броя заедно, изготвя се матрица, но това ще го коментирам с професионалисти. Жалко, че толкова се забавихме.

# 241
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Еми Hug Hug Hug!
Много е грозно всичко, много, много, много...
Лавендър правим сдружение, защото
Цитат
безумие Mr. Green
картичките са с нашето лого и ако някои иска ще пита лично мен
. Съжелявам, но ние тук нямаме управленчески и личности амбиции и точно това ни дразни ако не си разбрала досега. Благотворителността е доброволно и самопожертвователно дело и никой не трябва да й е шеф и да си измисля/приписва/предявява права. Предлолагам, че Биляна се е включила със съвсем чисти намерения във "вашата" благотворителност, защото е талантлива и смята, че може да помогне. В резултат се е надявала на добронамереност, но я няма. Ако си мислиш, че с продажбата на картичките на Маленна ще отидем в Дубай/както Небесната мисли Wink/ си в грешка! Наоколо явно има и домове на които трябва да се помогне и други освен нас няма. Нашето сдружение го регистрираме за да събираме повече парички/щото във Варна има такива/ легитимно и не на последно място защото не искаме да се вземаме на сериозно- който може, когато може, без твърде много административни и личностни спънки.

Дива, аз ще питам в рекламната агенция кодето менаджерствах преди години- мисля, че може да ни направят и отстъпка, ама утре ще говоря.

можеш да ми говореш така само и единствено ако три години си сред децата и постоянно вършиш това,което правя аз,заедно с другите момичета.Не го приемам лично,просто твоето изказване е на човек ,който идея си няма що е да обединяваш 40-50 човека,работещи за без пари.Но,всеки греши Hug
След като аз съм я учредила тази организация заедно с Мария и нашите глави са вътре ние сме тези,които казваме кое и как.Кое може  и кое не ,кое е  доброто на името на организацията и интересите на децата.
Няма да пиша повече,вероятно няма да ползваме картичките на Малена ,но това ще го решим утре.

Еми,следващият път ми кажи по-рано на кого какво си обещала.Иначе-постинга не ти струва нищо Simple Smile

# 242
  • Мнения: 206
Сестрата на мъжа ми е говорила със собственичката на печатница Екстрийм ,утре ще ни чака с проекта на дискета ,иска да види размера и цветовете на картичките.Казала е ,ч е много възможно цената ,която ще ни  даде да е под 5 стотинки,ако сме с готов проект и утре ги поръчаме ще са готови във вторник. Аз обаче не съм наясно така,че Билянче ако можеш да дойдеш с мен ?

# 243
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Лавендър, мога да говоря каквото си искам- това е форум за Бога!
Достатъчно време се занимавам/за себе си/ и вероятно наистина не разбирам какво Ви струва да организирате педесет човека в София, щото тук, нищо особено не ни струва, освен малко лично време и бензин. И наистина е така- вярваш или не! Сигурно има разлика как и кой учредява, но аз лично съм и залагам на демокрацията и добрите намерения на майките около нас.

Нищо лично Peace!
Просто не разбирам какъв е проблема да се отпечатат още картички и ако не е проблем защо пък се налага бройка и лого, но очевидно не съм ти, или Мария и няма как да знам.

# 244
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Лавендър, мога да говоря каквото си искам- това е форум за Бога!
Достатъчно време се занимавам/за себе си/ и вероятно наистина не разбирам какво Ви струва да организирате педесет човека в София, щото тук, нищо особено не ни струва, освен малко лично време и бензин. И наистина е така- вярваш или не! Сигурно има разлика как и кой учредява, но аз лично съм и залагам на демокрацията и добрите намерения на майките около нас.

Нищо лично Peace!
Просто не разбирам какъв е проблема да се отпечатат още картички и ако не е проблем защо пък се налага бройка и лого, но очевидно не съм ти, или Мария и няма как да знам.

за бога,пиши каквото искаш.
Ето, Еми ще ви помогне Hug,отпечатайте си тук или където си искате картички .Няма проблем,разбира се,аз не съм този,който да ви казва какво да правите.Отговарям за това,което се прави от  нас в зависимост от целта.
приятна вечер и по-малко нерви  bouquet

# 245
  • София
  • Мнения: 2 210

Еми,следващият път ми кажи по-рано на кого какво си обещала.Иначе-постинга не ти струва нищо Simple Smile
Тъжно ми това, което се случва..и жалко. Иначе за сведение- можеш и да го провериш- аз не съм обещавала на никой нищо. НАПРОТИВ- на всички казах, че ще говорим когато картичките са готови- иначе е предлагане на "котка в чувал". Питай  и Джони от Пловдив, която ме пита за картички, сигурно си пази ЛС- казах, че ще се разпределят и решава за къде и колко като са готови...

# 246
  • sofia
  • Мнения: 7 477

Еми,следващият път ми кажи по-рано на кого какво си обещала.Иначе-постинга не ти струва нищо Simple Smile
Тъжно ми това, което се случва..и жалко. Иначе за сведение- можеш и да го провериш- аз не съм обещавала на никой нищо. НАПРОТИВ- на всички казах, че ще говорим когато картичките са готови- иначе е предлагане на "котка в чувал". Питай  и Джони от Пловдив, която ме пита за картички, сигурно си пази ЛС- казах, че ще се разпределят и решава за къде и колко като са готови... Колко струва моя постинг не ме интересува- изразява само мнението ми и не ми пука кой как ще го оцени....
Щом нищо не е било обещано ,тогава какъв е проблема Thinking

Еми,стига,големи хора сме,що трябва да занимаваме и другите.

# 247
  • Мнения: 6 039
Еми, не искам по никакъв повод да се чувстваш виновна. В крайна сметка ако не беше ти, тези картички изобщо нямаше да ги има. Много, ама много съжалявам, че се печеш на такъв огън.
извинявай за нервите и много ти благодаря за положените упорити и безкористни усилия.

всеки тук може да потвърди, че никога не съм присъствала на сбирки, седянки и каквото и да е. Не се показвам, не общувам с непознати, падам си темерут. Нищо не разбирам от сдружения, дружества, академии, постове и т.н.  
Всичко, което публикувам е за всички. По едно време ме посъветваха да сложа воден знак, за да не крадат готовите продукти. Няма нужда. Ако искат и в Румъния да ги използват.
Споделям идеите си с хората и нямам нищо против да ме копират буквално. Мога гордо да заявя, че моите неща са вдъхновение за 10 теми.  Аз съм човек, който се изразява с други изразни средства. Тук успявам да се разсеям от черния екран на Аутокада и да правя неща, които да радват много хора. Аз също не спирам да се уча. На никого не съм отказала каквото й да е. Ако има 1 такъв човек, никога няма да се появя повече във форума.
и как после да ми стигне до наивния мозък, че някой няма да иска да ми предостави 3000бр, /още повече, че се почувствах длъжна да помечтая за повече бройки, за да реализират печалби/ защото имало вражда м/у Варна и София? вражда на тема БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ.
и понеже съм от по-простите писателки ми трябва много повествование, за да обясня какво искам да кажа, извинявам се за дългите постове.

# 248
  • Мнения: 311
Нека да спрем с тази тема дотук
Нямаме нужда от излишни нерви! Нека се успокоим и да не се опитваме повече да се изкарваме едни други по-черни от дявола.
Ще намерим начин във Варна да отпечатаме картичките. Няма да се забавим толкова. Има време до Коледа. Не може едно благородно начинание да се превръща в причина да си изваждаме очите. Не се знае един ден кой от кого ще има нужда.
Затова се успокойте, изкарайте една приятна вечер с любимите си хора, а утре на прясна глава ще мислим какво да правим.

Malenna, наслаждавай се с пълна душа на това, което ти предстои!

# 249
  • Мнения: 6 039
1. пазя лични, на които никога Еми не ми е обещавала каквото й да е. Тя дори рядко ми пишеше.
2. в крайна сметка интуицията ми не ме подведе.
След всичкослучило се  до тук ми беше ясно, че така както София искаше 6000 картички, сега не иска нито една. Много леко и с много голям замах. Добре.
пак казах, са на всички, не е нужно да ме уведомяват дали се печатат или се използват някъде за нещо. не се подписвам под тях, само и единствено се моля, ако има шанс да помогнат на повече деца, нека да не се тръшкаме като малки бебета.

нека не делим територии, нека да си помагаме, а  не да се конкурираме.
отдавна отмина времето на Леонардо (т.е. на индивидуалния гений).
Всички сме за 1 кауза, не е правилно да се захвърля печалба, дори и от 20 лв.

# 250
  • Мнения: 216


делбата си я направихте вие
 щом ви трябват си ги напечатайте.[/quote]


Добре, че сме го направили.

Е, голямо сърце си! Sick И такъв човек да се занимава с благотворителност- пази Боже!

Ще си ги напечатаме, споко!

Момичета, това не е никакво недоразумение, дайте да не се заблуждаваме...това си е чиста проба измама.

Да ти се  Sickна благотворителността, шефке!

п.с. Утре ще говоря с "faktor R", дано се получи Praynig

Последна редакция: чт, 23 ное 2006, 21:48 от tonimam

# 251
  • София
  • Мнения: 6 743
нека не делим територии, нека да си помагаме, а  не да се конкурираме.
отдавна отмина времето на Леонардо (т.е. на индивидуалния гений).
Всички сме за 1 кауза, не е правилно да се захвърля печалба, дори и от 20 лв.
Малена   bouquet  Hug   bouquet
А за това, че не си отказала на никого нищо съм жив свидетел.И на мен си ойдисвала (както казваше  баба ми) на  глупавите приумици  Hug  
Не е хубаво това   Sad, съгласна съм, че за такива каузи не трябва да има територии които да определя едно лого  Peace

# 252
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Малко off, но вижте това
Много е хубаво, копнах го от дом и семейство.

# 253
  • Мнения: 301
Не мога да повярвам!!!! EmbarassedEmbarassed
Малена съжалявам за всичко което ти се стовари върху уморената глава Flowers Sunflower  Бих искала да помогна и аз. Мога да се заема с отпечатването, имам връзка с две водещи печатници. Бих поела всички ангажименти по напечатването(вкл. и финансови) Ще говоря утре ако кажете "Да" Също така мисля че трябва да имат текст(мото)  на гърба + логото. Продължавам да настоявам и календари да направим!

# 254
  • Мнения: 6 039
до събота съм в БГ. На разположение съм. Календари и каквото искате. Всичко ще направя.
утре ако не съм 2кг надолу, главата ти режа

Общи условия

Активация на акаунт