Варненски благотворителни деяния V

  • 8 399
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не мога да повярвам!!!! EmbarassedEmbarassed
Малена съжалявам за всичко което ти се стовари върху уморената глава Flowers Sunflower  Бих искала да помогна и аз. Мога да се заема с отпечатването, имам връзка с две водещи печатници. Бих поела всички ангажименти по напечатването(вкл. и финансови) Ще говоря утре ако кажете "Да" Също така мисля че трябва да имат текст(мото)  на гърба + логото. Продължавам да настоявам и календари да направим!


Pippo, няма да е честно да поемеш и финансовата част- сега има парички, няма да излезе скъпо- ще ги напечатаме. Питай, ако имаш време. За календарите съм за. За логото/ Laughing/ и за къде са картичките също Peace.

# 256
  • София
  • Мнения: 2 210
Моля пишете ми на emilyv@mail.bg ако решите да печатате на друго място, за да ви изпратя файловете готови с предпечат и пр...С печатницата тук е говорено- до края на другата седмица могат да отпечатат колкото кажете......Съжалявам за всичко това още веднъж. Confused Sad
Лека вечер на всички.

# 257
  • Мнения: 4 187
Не знам какво да напиша по темата. Направо не вярвам, че прочетох такива неща .  Мислех, че спорът кой под коя шапка е отдавна е загърбен. В крайна сметка става въпрос за децата  Heart Eyes

Честно казано, не знам какво да напиша, не очаквах такъв развой на събитията  Crossing Arms.

# 258
  • Мнения: 1 448
Имаме познат с печатница, но в Каварна, ако искате ще питам и него  Hug

# 259
  • Мнения: 2 839
Не знам какво да напиша по темата. Направо не вярвам, че прочетох такива неща .  Мислех, че спорът кой под коя шапка е отдавна е загърбен. В крайна сметка става въпрос за децата  Heart Eyes

Честно казано, не знам какво да напиша, не очаквах такъв развой на събитията  Crossing Arms.
Мислиш ли, че е заради това  #Crazy Отказвам да повяравам и аз, не мога да го допусна, че може да има връзка с това, че отказахме да се `отчитаме` и се `отцепихме`  Shocked Но аз веднъж го изживях и преживях, та сега ми е през ...  Whistling
Маленна, труда ти няма да е навятъра  Hug Жалко само за изгубеното време, това са пропуснати приходи  Rolling Eyes

# 260
  • Мнения: 216
Малена,  прости  хорската глупост. Забавлявай се!

Мисля, че имаме достатъчно варианти да се справим с начинанието Simple Smile

# 261
  • Мнения: 206
Момичета ,утре с Монда имаме среща в 10ч. в печатница Екстрийм ,ако ни устройват условията им ,направо ще поръчаме картичките ,ако не ще търсим други варианти!  

# 262
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Такава хубава шопска салата стана, направо за завиждане!  Sick
Мисля, че всеки си направи достатъчно изводи, аз съм кротък и смирен човек, малко ми треперят наколенките на др. Ливайн, ама ще преодолея тоз яд.
Катюш, ти си истински, чудесен председатель на нашето Варненско Сдружение. Гордост!  bouquet
Диана и Монда, смятам ще вземете решение в утрешният ден.

# 263
  • Мнения: 5 500
Такава хубава шопска салата стана, направо за завиждане!  Sick
Мисля, че всеки си направи достатъчно изводи, аз съм кротък и смирен човек, малко ми треперят наколенките на др. Ливайн, ама ще преодолея тоз яд.
...
Мда, едвам се сдържам в кожата си и аз!
Оня ден ме пита нещо на кю, сега би трябвало по-ясен да ти е отговора  Crossing Arms
Съжалявам ако не съм прочела и питам пак, по какъв начин ще се разпространяват картичките?

# 264
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Доста дами изявиха желание за лично разпространие, така и ще бъде. Предлагане на близки, приятели, по разни учреждения, заведения и подобни.. Който за когото и за каквото се сети, там ще предлага картата.
С повечко ентусиазъм, чини ми се да се случи голяма търговия до шия! Wink

# 265
  • Мнения: 6 039
ееееееееееееееее, аз поне се запознах с една чудесна жена.......
еми

# 266
  • Мнения: 1 290
Ех момичета....... направо не знам какво да кажа...  #Cussing out

навярно някой си спомнят от вас, че преди време се занимавах с охота и голям хъс с благотворителна дейност във Варна...
Тогава нямаше картички, но емоцията която сега повечето от вас изпитват и най-вече Маленна я изживях и аз...

както и да е...
хора разни - опитвам се да не си тровя кърмата  Mr. Green

мисля че мога да помогна и аз с разпространяването на картичките

Моля мама Диана ( доколкото разбрах тя ще се занимава с разпечатването) ако условията и се сторят неизгодни да ми звънне утре - имам нещо предвид и аз.

# 267
  • Мнения: 1 045
Ей тва софиянци не са хора мамка му  newsm11  Такава благотворителност никъде няма като вашата !!!! Ама наистина никъде  ooooh!  Ей направо пощурях от изказвания  и ще се въздържа от коментар защото  smile3515 newsm61 smile3514 smile3516 newsm11

Маленна само мога да те поздравя за това което си направила  newsm51

ПП И аз се сещам за няколко места където мога да оставя картички за продажба  Grinning

За печатница питах на 2 места на няма да могат до ги напечатат навреме защото имат страшно много поръчки за Нова година - календари, визитки , химикали и т.н.  Tired

# 268
  • Мнения: 6 039
мъжът ми се върна от далеч, пуснах си най-хубавата музика, той хапна, аз не - вталявам се, и едно блаженство ме обзеее,
радвам се, че всичко отива към щастлив край
това е, защотот аз съм късметлийка, знам си

# 269
  • Мнения: 13 512
Спокойно ,мацкиииии....толкова много ги искаме тези картички, че нама начин да не стане, при това бързо....Само разбирателство да има между нас,че -софиянки ни дадоха много лош пример. КАто имаме желание- средства се намират, сигурна съм че и с това  изитание ще се справим..Благодаря ви, че  сме задружни и  работим успешно за осъществяването на целите си. Нито негодуванието на някой варненки,че всичко се превърна в благотворителност, нито "номерата" от страна на  лавендер в София  ще успеят да осуетят намеренията ни.

Общи условия

Активация на акаунт