Варненски благотворителни деяния V

  • 8 401
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 839
....той хапна, аз не - вталявам се....
Ще извлечеш полза, знам те аз  Mr. Green

# 271
  • Мнения: 1 045
Само разбирателство да има между нас,че -софиянки ни дадоха много лош пример.

Дааа за съжаление  Tired При нас някак си съм убедена , че няма да се случи просто защото всеки действа със сърцето а не с джоба си  Hug

# 272
  • Мнения: 1 629
Хайде край. Кой каквото казал, казал и толкоз. Всичко се прави за децата без родители. За да се почувстват поне малко, ако въобще е възможно, малко по-добре. За да си поизчистим съвестта, че нашите деца имат, ако не всичко, то поне семейства. Другото е маловажно.
Картички има, и да няма, пари пак ще се съберат, и да не се съберат - ще има хора(визирам всички ви), които ще ходят да ги дарят с усмивка и малко обич.
Относно форума и благотворителността, аз повдигнах темата и ще си кажа и тук. Бях ЗА да има Сдружение, за да могат да се събират пари и от други места. Защото вярно инициативата е с начална точка Форума, но хората тук не присъстват само заради това, поне не всички. Нека, ако е възможно, да си върнем добрия тон, доброволните начала и ЖЕЛАНИЕТО да се прави нещо. Кой колкото иска, когато му е възможно и ако изобщо има желание. Нека не се сочим с пръст и да си броим възможностите и проявленията им. Извинявам се лично на Монда и Катюша, понеже те носят основната тежест, ако съм ги обидила.   bouquet

# 273
  • Мнения: 13 512
Защото вярно инициативата е с начална точка Форума, но хората тук не присъстват само заради това, поне не всички. Нека, ако е възможно, да си върнем добрия тон, доброволните начала и ЖЕЛАНИЕТО да се прави нещо. Кой колкото иска, когато му е възможно и ако изобщо има желание. Нека не се сочим с пръст и да си броим възможностите и проявленията им.
Да не  би  с действията  си да сме  задължили някого или да сме убили нечие желание д помогне?Така го разбирам аз. Ако е така- сигурно им е била слаба мотивацията.

# 274
  • Мнения: 6 039
обаче всеки път като поглеждам теми, в които съм писала, разбирам, че имам най-хубавия аватар и подпис
не мога да му се нарадвам

това ли е сРам спам?

особено след като днес тотаплно се сдухах

# 275
  • Варна
  • Мнения: 4 818
И аз офф. Embarassed
Не, Малена, това е нарцисизъм. Ще те консултирам, чакам те да си признаеш-осъзнаеш всичкото психично отклонение и започвам с терапията. Хъхъх.
Знам, че тук има много болен мозък, затуй извършвам подмолно изследване на кокошия разум, контрабанда на мамули и прочей вълшебни дейности, свързани с човешкото развитие..

# 276
  • Мнения: 1 629
Моника, за някои хора мотивацията се изчерпва с 'да участвам и аз, щото така правят другите' и това не ги прави по-малко дарители. Макар и еднократни. Спирам дотук. Казах ти какво мисля. Извинявам се, ако съм обидила теб или Катя(задочно). Мотивите ми не са лични.

# 277
  • Мнения: 2 353
  Въпреки изказването на Десика:
"Ей тва софиянци не са хора мамка му    Такава благотворителност никъде няма като вашата !!!! Ама наистина никъде    Ей направо пощурях от изказвания  и ще се въздържа от коментар защото"...
  ще се включа в темата, тъй като Десика не е всички варненки.
  С вашата организация нямаме юридически взаимоотношения, но имаме чисто човешки и мисля, че те са много по-важни, тъй като обединяващия фактор са децата.
  Оставям настрана интригата, искам само да кажа, че никой не може да вини Лавендер, затова, че не е съгласна някой да обещава каквото и да е от името на организацията, която тя и Мария са създали и представляват без дори да ги попита. Не се съмнявам в чистите подбуди, но не мисля, че е приемливо някой да дава обещания от името на друг.
  А това за деленето на варненки и софиянки е много "ниска топка" и въобще не си струва коментара.

# 278
  • Мнения: 748
Айде да спрем с тая тема вече.. Разбра се, че никой на никого не е обещавал нищо.. Просто е станало ГОЛЯМО недоразумение... Ще се опитаме тука да си разпечатаме, в най-лошия случай ще ви помолим за услуга и толкова.. Лек и успешен ден Ви желая на всички!!

# 279
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Айде да спрем с тая тема вече.. Разбра се, че никой на никого не е обещавал нищо.. Просто е станало ГОЛЯМО недоразумение... Ще се опитаме тука да си разпечатаме, в най-лошия случай ще ви помолим за услуга и толкова.. Лек и успешен ден Ви желая на всички!!

момичета,глупаво е да се нападаме,стига PraynigНе ми и приятно.
аз разбрах къде е недоразумението,за което вината е и тук,и при вас.Аз се извининявам на всички ви ,защото така смятам за редно.

Ако не ги напечатате при вас  просто някой тук ще пусне повече бройки и готово Hug
Мисля,че спора е приключен.

# 280
  • Мнения: 13 512
 След малко Мама Диана и Мирра по телевизия Варна за проблемите на майките във Варна.

# 281
  • Мнения: 216
Благодаря,ще гледам

# 282
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Хванах края само, ама като съм заплес ooooh!...

# 283
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз пък гледах, но не чух всичко. Старческа глухота, тъй е.
Добре се представиха младите дами, поздравления!   bouquet
Имаме тема за размисъл - евентуален протест. Нещо хладнина ми се види, да се събираме на протестиране, сезонът не го одобрява... Tired
 

# 284
  • Мнения: 6 039
Хапка,
преседна ми направо
защо се явяваш като адвокат, без да знаеш какво е ставало между мен, лавендер и Еми????
истината я знаем само ние и ДЪРЖА ДА ОТБЕЛЕЖА, ЧЕ МОЯТА СЪВЕСТ Е 1000 0000 00000% ЧИСТА!
нещата не са точно така както се представят, но реших да поема вината за да не изострям отношенията м/у Варна и София.
това са данните от майла, който получих подписан от Роси, която в последствие, вчера рабирам че е Лавендер.

Дата:    Tue, 31 Oct 2006 22:46:19 -0800 (PST)   
Подател:    dbm dbm <dvbgm@yahoo.com>   
Получател:    archstudio@mail.bg   
Относно:    Re: novogodishni kartichki   
Хедъри:    Показване на всички хедъри

не е редно да твърди, че не е виждала картичките и, в същото време да се предлагат на други градове, свързани с ДБМ, а Варна да се прескача, сякаш е абслютно логично на нас и на мен като автор да не се полагат картички. И в момента, в който аз поискам, да ми се откажат категорично, ако са за Сдруженето във Варна. Те не са за Сдружението. Те са за ДЕЦАТА.  Ако са за мен- можело? Аз по дяволите какво да ги правя? да си ги налепя по стените ли?
Нали Небесна веднага ще ми тУри нова диагноза.

не ми е в стила да се обяснявам на лични, затова пиша тук.
тръгва се с рогата напред, след това извинения и замазване.
хич не ми харесва.
хич никой не ме интересува.
искам да помогна, а не да преча

честно казано, след този случай не ми се вярва да с стиснем ръцете.

ДАНО НИТО ЕДНО ДЕТЕ НИКОГА НЕ РАЗБЕРА КАКВИ МАХЛЕНСКИ РАЗГОВОРИ ВОДИМ, ЗА ДА ИМ ПОДАРИМ ЕДИН ПО-ХУБАВ ДЕН.

Общи условия

Активация на акаунт