Поп в самолета

  • 4 352
  • 138
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 239
патриот го раздаваш, хмм...а коЕ време Е, що не си гледаш работата, все пак си на държавна работа, м??

така ме затапи, че джантите на Бенца ми треперят от възмущение

# 61
  • Мнения: 155
Колко колоритно!Каква забава цари в този форум, направо да не повярваш! И, Жоре, ти си като бликащ извор на живописни сцени и описания, които действат много възбуждащо. Това че те привличат по-улегнали жени и по-лесно можеш да споделиш младежките си преживявания го разбирам, но само не разбрах как хареса Глория - не че е възрастна чак толкова, ма то и тунинга нещо не го бива, като ще плащаш за нещо, то да е най-доброто, нали така hahaha ? Иначе само s-ка - направо се излагаш, нещо AMG няма ли??? И си представям сценката с попа  Laughing - какъв сблъсък и дилема с твойта така дълбока душевност  Joy.

# 62
  • Мнения: 583
Всеки намира различен смисъл в нещата, в живота. Някои виждат в цветето растение, а други - любов. Въпрос на елементарно възпитание, среда, култура, образование и хигиена все пак.
по-скоро се касае за вдъхновение, ако загряваш на къде бия, баце newsm01

# 63
  • София
  • Мнения: 38 845
Глория е 74 бе, пич! Това прави 32 ooooh! Мислех, че такива лелки са извън твоята графа за пиченца...
По-дърта е 100%. Мисля, че е 60 и некой набор.

# 64
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Глория е 74 бе, пич! Това прави 32 ooooh! Мислех, че такива лелки са извън твоята графа за пиченца...
По-дърта е 100%. Мисля, че е 60 и некой набор.
73. Дърта, Жоре... дърта е за теб, кака.

# 65
  • Мнения: 239
Глория е 74 бе, пич! Това прави 32 ooooh! Мислех, че такива лелки са извън твоята графа за пиченца...
По-дърта е 100%. Мисля, че е 60 и некой набор.

Ееее, ае сега да не се плашим, а? Стига, че ми призля. Глория си е пиченце и това е. По-добре да я тресна сега, преди да изпадне във Ве група все пак.

 16 до 24 = А група
 25 до 34 = Б група
 35 до червейчетата = В група

Всичко е точно, но бива и сочно.

# 66
  • Мнения: 239
Колко колоритно!Каква забава цари в този форум, направо да не повярваш! И, Жоре, ти си като бликащ извор на живописни сцени и описания, които действат много възбуждащо. Това че те привличат по-улегнали жени и по-лесно можеш да споделиш младежките си преживявания го разбирам, но само не разбрах как хареса Глория - не че е възрастна чак толкова, ма то и тунинга нещо не го бива, като ще плащаш за нещо, то да е най-доброто, нали така hahaha ? Иначе само s-ка - направо се излагаш, нещо AMG няма ли??? И си представям сценката с попа  Laughing - какъв сблъсък и дилема с твойта така дълбока душевност  Joy.

Тая па.

# 67
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А знаеш ли какви мацки има във В група? Не бързаш ли да ги отпишеш?

# 68
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Може ли като един страничен наблюдател да отбележа, че съвсем отплеснахте темата:)
Той Жорето едно започна да пише, а какво стана....

Язък.
Флутърки такива!  Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 239
А знаеш ли какви мацки има във В група? Не бързаш ли да ги отпишеш?

Хем си права хем не си. В турнира за купата винаги има отбор от В група, който поднася изненада и това е факт. Като цяло обаче финалистите са винаги от А. Едно е А група, а друго е всичко останало.

Иначе случва се и на най-добрия любовник от време на време защото В група по-лесно се навиват според много мъже. Аз лично мнение няма да изказвам за да не обиждам никого.

# 70
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А знаеш ли какви мацки има във В група? Не бързаш ли да ги отпишеш?

Хем си права хем не си. В турнира за купата винаги има отбор от В група, който поднася изненада и това е факт. Като цяло обаче финалистите са винаги от А. Едно е А група, а друго е всичко останало.

Хем си прав хем не си. Има ли отбори в А група, които са по-слаби от отборите в Б и С група?

# 71
  • Мнения: 239
А знаеш ли какви мацки има във В група? Не бързаш ли да ги отпишеш?

Хем си права хем не си. В турнира за купата винаги има отбор от В група, който поднася изненада и това е факт. Като цяло обаче финалистите са винаги от А. Едно е А група, а друго е всичко останало.

Хем си прав хем не си. Има ли отбори в А група, които са по-слаби от отборите в Б и С група?

Ами не - няма. Именно заради това са и групите - за да се бори всеки в своята категория все пак. Хората от Джим Бийма седят там, а не ходят в Неро защото най-малкото няма да са конкурентноспособни, а?

Основният ремонт и хубавият тунинг помагат, но само в конкретната група. Това е като привличането на хубав доктор, рехабилитатор, масажист и химик за тима от Б група - нивото се вдига, но не съвсем за А група. А има и друга разлика - в живота веднъж смениш ли групата няма връщане към предната освен ако не вярваш в реинкарнейшън като джизъсчето, но тогава ще носиш плитчици и шапчица все пак.

# 72
  • Мнения: 293
жорко, теб и основния ремонт нема да спаси Joy Joy

само можеш да бленуваш за А групата - ако евентуално се "реинкарнираш", което дай, Боже, да не става Mr. Green

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Има много готини мадами, които са почти без конкуренция от по-горните групи (като пример ми хрумва Евгения Калканджиева).
Освен това на противниковата страна (разбирай мъжки пол) също му пада цената с годините. И все по-трудно започва да се вдига с времето, въпреки помощта на разни специалисти ако разбираш за какво говоря... Аз ако имам кинти и ме е присърбяло ще потърся нещо в по-горна група, а не в изпадащите (разбирай 35-годишните). Дано не стигам скоро до там де...
А, Чесъна го е написал преди мен с по-малко думи.

# 74
  • Мнения: 155
 thumbsup, а така, Рени!

Общи условия

Активация на акаунт