Поп в самолета

  • 4 354
  • 138
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 239
Умишлено противопоставих двете категории. А Жоро къде се туря е негов проблем.

Турям се в Неро, в Син Сити, а най-често се турям във Визаж и Ексграунд ако се сещаш за какво говорим все пак. Дал Бог всекиму такива проблеми.

# 91
  • out of space
  • Мнения: 8 574
О, не знам, братче, много съм задръстена.

# 92
  • Мнения: 155

ОК, ама ти вероятно гледаш от кулата в Пиза и забравяш, че хората с парите и власт са тези, които избират, а не пичетата, които биват избирани.

Моите години тук не са от значение накъде се движат - напред или назад. Важното е портфейлът да нараства. Не е такава схемата при вас, жените, за което съчувствам най-искрено, но не и лично.

Колкото и да избираш и колкото и да ти е пълен портфейлът , ако пичето не те хареса и не тръгне с теб какво ще направиш???

# 93
  • Мнения: 239

ОК, ама ти вероятно гледаш от кулата в Пиза и забравяш, че хората с парите и власт са тези, които избират, а не пичетата, които биват избирани.

Моите години тук не са от значение накъде се движат - напред или назад. Важното е портфейлът да нараства. Не е такава схемата при вас, жените, за което съчувствам най-искрено, но не и лично.

Колкото и да избираш и колкото и да ти е пълен портфейлът , ако пичето не те хареса и не тръгне с теб какво ще направиш???

Нееднократно съм заявявал, че съчувствам на лесбийките, но без да желая да ги онождам все пак.

# 94
  • Мнения: 3 423
Умишлено противопоставих двете категории. А Жоро къде се туря е негов проблем.

Турям се в Неро, в Син Сити, а най-често се турям във Визаж и Ексграунд ако се сещаш за какво говорим все пак. Дал Бог всекиму такива проблеми.

Сещам се, и още как, и се превивам от смях.
Като тоз емотикон  Joy

# 95
  • Мнения: 239
О, не знам, братче, много съм задръстена.

Решавай кръстословици, играй шах, го, бридж, мисли от време на време.... Мозъкът е мускул и трябва да се тренира като останалите. За издръжливост - 10 серии по 30 повторения, за пауър - 6 серии по 10. Всичко е точно.

# 96
  • Мнения: 155
Направо си неотразим. Joy
А лесбийките понякога вършат работа по-добре от мъжете  Grinning да те открехна...

# 97
  • Мнения: 490
Ами открехни ни де....


Жоре доразкажи за попето де

# 98
  • Мнения: 4 451
Аз за първи път срещам виртуално Жорко. Ми то лИбов от пръв поглед... Много май съм изтървала... newsm78

# 99
  • out of space
  • Мнения: 8 574
О, не знам, братче, много съм задръстена.

Решавай кръстословици, играй шах, го, бридж, мисли от време на време.... Мозъкът е мускул и трябва да се тренира като останалите. За издръжливост - 10 серии по 30 повторения, за пауър - 6 серии по 10. Всичко е точно.

Много ме бива на билярд (имам свидетели  Mr. Green), това брои ли се?

# 100
  • Мнения: 3 164
а аз си посипвам главата с пепел- В група и съм  smile3505

# 101
  • Мнения: 3 423
Темата придоби извратен отенък.
Почна се с попа, пък докъде стигна.

# 102
  • Мнения: 2 952
   Интересно е  за някоя  статия , но е неуважително към религията и разбиранията на  поп ли какъв  е  бил така и не разбрах. ....Всеки с теорията си  Wink А целта на  "есето" е да блесне автора ....е  успя де .....Но тоя тип хумор не ми е на сърце Wink
  

# 103
  • Мнения: 239
Направо си неотразим. Joy
А лесбийките понякога вършат работа по-добре от мъжете  Grinning да те открехна...

Това е отвратително и те моля да не ме открехваш на такива сатанински теми.

Не знам как им дават на лесбийките да стават майки.

# 104
  • Мнения: 239
О, не знам, братче, много съм задръстена.

Решавай кръстословици, играй шах, го, бридж, мисли от време на време.... Мозъкът е мускул и трябва да се тренира като останалите. За издръжливост - 10 серии по 30 повторения, за пауър - 6 серии по 10. Всичко е точно.

Много ме бива на билярд (имам свидетели  Mr. Green), това брои ли се?

Мисля, че уменията в игрите със щеки и топки са бая по-търсени качества в една жена, отколкото способностите в шаха и бриджа. Бъди спокойна - вратите на Син Сити са вечно отворени за такива като теб все пак.

Общи условия

Активация на акаунт