Поп в самолета

  • 4 350
  • 138
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 11 747
 Mr. Green"Жоре,Жоре, шсъ кача горе!"... "сещаш се налиии" Mr. Green

# 121
  • Мнения: 6 243
Жоро ми прилича на Боби Турбото Thinking
Има известни разминавания в детайла, но незначителни.

# 122
  • Мнения: 1 002
Жоре , ти откъдето и да тръгнеш все до футбола стигаш ,
ама там не е точно така , не заблуждавай момичетата  - системата не е такава - , друга е ,
в началото всички са в А група , защото са млади надежди ,
после някои отиват в Барса или Валенсия , а други наблягат на БИАД
едни финишират в залата на Славата , а другите - в азиатската част на Турция
има и различни кариери   - едни ,  които рано спират -  на 30 ( като Кантона , щото им писва  и после не пипват топка ) , други играят до 40 - като Ромарио , а някои нелепо се контузват
знаеш - Човекът го е казал - ''няма стари и млади , има можещи и неможещи '' ,
 и друго е казал той - '' който играе - печели , който не играе - не печели ''
 още нещо  - никой футболист не бива да се заблуждава , че като е млада надежда има някакво предимство в отбора
защото Божинов беше  резерва , плака , щото не играе  (а после  го и продадоха ) , а Муту и Тони , които са близо 10 години по-голями от него са в играта редовно , ако се сещаш .

но на  момичетата не им се говори все за  футбол  , а ти все натам го избиваш .

# 123
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Абе объркАл се е малко Жорко, но още има време да се оправи Sunglasses

# 124
  • Мнения: 239
Не знам, ти в един пост написа повече за футбол, отколкото аз за няколко месеца все пак. Май задълба. Държа да ти напомня, че мъжете говорят предимно за пари, коли, жени, политика и футбол. Всичко е в реда на нещата все пак. И жените си имат теми, за които говорят постоянно, не че ги знам или слушам де. Е тука сега една в темата малко зацикли и си личи, че и е неприятно и е набрала, но няма как да се усети да не продължава да се излага баце и пише та пише коментарчета, а зъбките опират устните и образуват ранички. Аз обаче съм толерантен и само и се смея без да и пиша повече понеже тя е като Вуцов - автогол след автогол и нема нужда от атака ако се сещаш за какво говоря.

# 125
  • Мнения: 1 002
Жоре , баце , автоголът е грешен удар  , лоша преценка на разстоянието и ситуацията , нищо повече , добрите играчи и след автогол ги обичат .

# 126
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не Жоре, тук сме прости и не се сещаме за какво говориш, не го ли разбра?

# 127
  • Мнения: 490
Айде моля ви, стига сте се надприказвали кой колко е умен  и наред ! Naughty
Жоре,доразкажи за попа бате!

# 128
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Млъквам smile3505
Развълнува аудиторията с тоя поп, разказвай още...

# 129
  • Мнения: 1 999
С други думи, джизъсче, кво правим ако след смъртта никой няма право на Нокиа, Мерцедес и пиченца, а?!
hahaha hahaha hahaha

# 130
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Жоре, кака, като си дойдеш от държавните дела обади се да пием по едно кафе. Животът е кратък Wink И аз към то чевИте съм тръгнала, ще ме опуснеш и от Б-групата.
Жоро президент!
Та какво стана Дъзъсчето- щипна ли стюарда?

# 131
  • Мнения: 239
Жоре, кака, като си дойдеш от държавните дела обади се да пием по едно кафе. Животът е кратък Wink И аз към то чевИте съм тръгнала, ще ме опуснеш и от Б-групата.
Жоро президент!
Та какво стана Дъзъсчето- щипна ли стюарда?

Стюардеса все пак, не стюард. Това ми хареса тъй като винаги съм имал силно религиозните хора за нещо между мъже и хомосексуалисти.А насам а натам ако се сещате за какво става дума.

Джизъсчето се замисли и вероятно се е самоубил. Не ми е гузно защото не съм вегетарианец като братчеда Сопранов. Чисто принципно, от историческа гледна точка, нито убийството на хора нито това на животни са неправилни. Не може някой да дойде и да каже 'няма да ядем умрело защото така и така'. Като си гей си трай и толкоз. Хайде, че се нервирах и ще се скараме пак с братчеда като миналия път.

# 132
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ииии - за кафето нищо не каза. Ако държиш и мръвка ще му докарам на кафето- нямаш проблеми- уважавам избора по принцип.

# 133
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ииии - за кафето нищо не каза. Ако държиш и мръвка ще му докарам на кафето- нямаш проблеми- уважавам избора по принцип.

В този форум пиченцата ме свалят на бележки все пак. Така се срамувам и не мога да ти кажа как ще ти го отперя ако ме поканиш на кафе с месо. Laughing
Аз те каня на кафе все пак- к`ви лични Wink Пък и не съм ти в категорията Mr. Green
Чух, че един красавец с нечисти помисли се самоубил с брошура на която пишело " реин.." - не се знае какво точно е пишело на брошурата, защото останалото било намерено размекнато в устата му.  На лицето му имало изписана безумна физиономия все едно е опитал на вкус Ада. Имам два въпроса:
1 Какво е пишело на брошурата - очаквам предложения?
2 Какъв е на вкус Ада?
Ето моите отговори:
1 реин - реката- може да е обмислял пътешествие/ или ев- реин, което е по- вероятно Grinning
2 joro01  Mr. Green

# 134
  • Мнения: 239
'Красавец с нечисти помисли' може да няма нищо общо с факта, че има самоубийство. Освен това на брошурата пише 'реин...', а не '...реин' тоест не може да е евреин. Кой от свидетелите знае какъв е вкусът на Ада за да може да разпознае друг знаещ? Нещо мирише гатанката ти.

Общи условия

Активация на акаунт